Widok

oddział chirurgi dzieciecej żenada PRL

Witam . Moja córka leżała na oddziale chirurgii dziecięcej w Wejcherowie. Gdy u niej byłem czułem się jak za PRL u i to nie za sprawą sprzętu lecz podejścia pielęgniarek i lekarzy. chamskie odzywki typu "co ty ślepa jesteś że się wywróciłaś " "co pan chce" - lekarz z brodą kozią. pielęgniarki niemiłe pół godziny czekam aby o coś zapytać lecz pielęgniarka widząćc mnie nie reaguje i rozmawia dalej z córką na temat testów z matematyki. Gdy zapytałem o lekarza pielęgniarka chamsko odpowiedziała że będzie jutro i zapytała czy chcę się z nim rozliczyć zza operację córki. Moje dzieci wielokrotnie leżały na różnych odziałach przeważnie Gdynia Gdańsk lecz zarówno lekarze jak i pielęgniarki daleko odbiegają kulturą osobistą od pracowników tego oddziału w Wejherowie.Jedyną normalną osobą z którą miałem doczynienia była dr Katarzyna Nierzwicka Nie polecam !!!!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
także leżałam z synem na tym oddziale i także nie polecam! pielęgniarki robią sobie co dusza zapragnie! lecz niestety nic w kierunku pacjenta( dziecko wymaga szczególnej opieki), jedne wielkie plotkarstwo, że już nie mogłam przy otwartych drzwiach tego słuchać!!! z łaski udzielą jakiejś informacji, o ile w ogóle jej udzielą...i one domagają się podwyżki, niech pracują na targu, tam bynajmniej się naplotkują!!! faktycznie jedynie doktor Nierzwicka wydała się normalną babką:) reszta to poprostu kpina!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry