30.04.2019 roku przeszłam operację usunięcia macicy, już kilka razy byłam pacjentką tego oddziału ze względu na krwawienia( od 2017r byłam 3 razy).
Brak mi słów by wyrazić swoją wdzięczność wszystkim pracownikom oddziału. Nie będę wymieniać imiennie bo nie da się... Począwszy od Izby Przyjęć, gdzie trafiałam o różnych porach dnia i nocy a na opiece po kolejnych łyżeczkowaniach czy ostatecznym zabiegu, dnia wypisu...wszyscy niesamowicie profesjonalni, rzeczowi , mili i bardzo troskliwi . Nawet przez chwilę nie bałam się tego co mnie czeka a czekało wiele. Przez wszystko przeszłam "śpiewająco"ale to dzięki wspaniałym Paniom Położnym, Paniom Pielęgniarkom,Lekarzom,Pani Opiekunce, Paniom dbającym o czystość w oddziale. Widać ,że w oddziale pracują cudowni ludzie, którzy niestety często są niedoceniani bo muszą wypełniać procedury, bo są takie a nie inne warunki lokalowe... To nie jest wina pracowników !!! Szanowne Przyszłe Pacjentki - do każdego zabiegu trzeba się pozytywnie nastawić, zaufać temu Cudownemu Zespołowi a wszystko będzie dobrze!
Jeszcze raz ... dziękuję drodzy państwo za przywrócenie mi zdrowia!!!