Widok

odradzam

Pizzeria Taormina Temat dostępny też na forum:
Kilka razy zamówiłam w Taorminie pizzę i kebaba. Zawsze było coś nie tak, ale za każdym razem chciałam im dać tę ostatnią szansę. No i się nie spisali.

Dziś po raz ostatni kupiłam tam cokolwiek (dziś był kebab). W lokalu było brudno. Bułka była stara i sucha, mięso podsmażone na patelni, plaster pomidora, ogórka i mnóstwo kapusty. Całość polana była dość smacznym sosem czosnkowym (jedyny plus). Danie było oczywiście zimne (nigdy nie dostałam tam nic ciepłego). Nie polecam nikomu.

P.S. Jak pierwszy raz zamówiłam tam pizzę (nic specjalnego) miałam po niej problemy z żołądkiem.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
zamówiłem kiedys tam kebap i dostałem zamiast miesa pokrojone mieso do hamburgerów z makro :( żenua
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
to prawda potwierdzam!!! tylko raz tam kupilem 2 kebaby i nigdy wiecej !! zreszta ich nie zjadlem bo sie brzydzilem widzac sam lokal.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Wstrętne żarcie i obskurny lokalik
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
I zapewne pisze to wszystko KONKURENCJA ! :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Konkurencja mówisz? Zapewniam Cię, że nie jestem z konkurencji. Ty za to pewnie jesteś właścicielką lub pracownicą tej obskórnej knajpy. Pomyśl nad zatrudnieniem profesjonalnej sprzątaczki do lokalu oraz poprawą podawanych potraw.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nola,nie pasuje Ci,to nie musisz tam jadać.
Narzekasz,że nie dobre,że nie czysto,że brzuch Cię po jedzeniu tam bolał,a potem piszesz,że znowu tam jadłaś,więc po co?
Masz do wyboru inne miejsca,nie zawracaj więc gitary swoimi wpisami.
Ja tam jadłam i nie narzekam :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ty ~tt i ~ass cierpisz na rozdwojenie jaźni? :)
Nr IP komputera jest widoczny,więc nie rób z siebie głupka podpisując się innymi pseudo,bo to dopiero żenua..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wymyślanie jeżeli czytasz to czytaj ze zrozumieniem. W pierwszym poście napisałam, że chciałam dać knajpie kolejną szansę. Cóż, widocznie rozumienie tego co jest napisane jest sztuką, którą nie każdy potrafi opanować :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Śmieszą mnie Twoje wypowiedzi Nola i nie pisz jak byś wszystkie rozumy pozjadała,bo wypływa z Ciebie jedynie sarkazm,a to nie jest pozytywna cecha...
Normalny czlowiek jak idzie zjeść do knajpy i jedzenie mu nie odpowiada,to więcej tam nie jada i tyle,a nie "daje kolejną szansę",bo za kogo Ty się uważasz,żeby taką sznsę komukolwiek dawać? Są inne pizzerie w okolicy naszego pięknego NP,tak,więc wystarczyło pójść gdzie indziej zamiast pluć jadem na forum..
Paskudny charakterek ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ostatnio byłam tam zjeść ze znajomymi, nie dość że podłoga i stol;iki usyfione to jeszcze kebab to były jakieś ociekające tłuszczem skwary mięsa które obok kebaba nie leżały.... pizza twarda jak podeszwa , jedyne co podobno było zjadliwe to zapiekanka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Masakra jakas kebab to sama kapusta i sos plus kilka kawalkow ochydnego miesa , pizza .. szkoda gadac .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Próbowałam kiedyś hamburgera i kebaba i podpisuję się pod negatywnymi opiniami w 100%
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potwierdzam ten kebab to kompletny syf !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nowy Port

Kamienice Magellana - opinie i oceny (19 odpowiedzi)

Kamienice Magellana to zespół dwóch trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w Nowym Porcie przy...

do góry