Widok

opinie Hotel Maryla i Dj Gucio

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam! poszukuje opinii o Dj Gucio i o weselu w hotelu Maryla w Sopocie
dzieki!!!
a przy okazji polecam kamerzyste z FILMART bylam wczoraj na spotkaniu wg. mnie jest bardzo dobry

ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
byłam na 5 weselach z DJ Guciem,
Najpierw u koleżanki, potem zciągnęłam go na swoje wesele a potem nasi znajomi którzy bawili się u nas brali go do siebie.
szczerze powiedziawszy mam już dosyć po 5 ale jak dla mnie był naprawdę bardzo fajny taki porządny, uczciwy z wyczuciem bardzo fanie prowadził całą imprezkę i ludzie naprawdę cały czas się bawili, ma fajne "nieobciachowe" zabawy musyke tez puszczał bardzo fajną tylko dobrze zgrac jakaś swoją płytke z ulubionymi kawałkami. ogólnie bardzo polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spójrz na stary wątek:
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=80172&t=80172


bylismy tam i podobało nam się wszystko oprócz tego nieszczęsnego holu :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno Gucio pije na weselach no ale to już inna kwestia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a skąd ty tyle mario wiesz o djach.pewnie jesteś z konkurencji
kolejny wątek w którym negatywnie wypowiadasz się o djach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak już pisałam byłam na 5 i na pewno nic nie popijał...:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MNario, Gucio nie wypił na moim weselu ani kieliszka, mimo, że siedział z goścmi przy stole
to jakaś bzdura co piszesz

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to niepełna informacja,bo DJ Gucio nie pije,znam go osobiście już od 30-tu lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za opinie spotkałam sie z dj Gucio i chyba sie na niego zdecyduje chetnie poczytam jeszcze jakies oinie o hotelu Maryla
pozdrowionka

ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hotelu maryla byłam na imprezie integracyjnej, pamiętam tyle, że napewno było dobre jedzonko i czyste pokoje. poza tym fajnie, że mają wyjście do ogródka, szczególnie latem warto pomyśleć o tym, żeby część imprezy była właśnie na świeżym powietrzu.
Co do filmart to potwierdzam, odebrałam pare dni temu mój filmik weselny i jestem zadowolona. Pan Mariusz bardzo sympatyczny.
A jako dj'a polecam Sławka Jagiełło - revelka!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytaj moje mątki gdzie mówię o DJu :)
Gucio jest rewelacyjny, na 10 punktów daję mu 11 !!

kulturalny, dobrze przygotowany sprzętowo i muzycznie, doskonale prowadzi wesele, uwzględnił wszystkie moje sugestie muzyczne dokładając od siebie takie na jakie nie wpadłam, a sprawdziły się rewelacyjnie, dostosował sie do wszystkiego co chwciałam, nauczył się zabawy którą chciałam, dobrze się współpracowało, bez marudzenia, że coś wydziwiamy, nie pił alkoholu, mimo, ze siedział z goścmi przy stole, no nie ma nawet takiego tyci "ale"

no i cena! Gucio przez to że się nie reklamuje i jest z pruszcza nie ceni sie jak trójmiejscy dj-e

polecam z całego serca!!
bedziesz miał/a rewelacyjne wesele :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm...tak sobie czytam ten wątek i mam pytanie do "beatki 81". Co to znaczy dobrze przygotowany "sprzętowo"? (nie ujmując nic Panu dj - owi). Czy przypadkowo ma Pani o tym pojęcie? A jeśli nie...po co te słowa?
Ale przede wszystkim chciałbym się odnieść do ostatniej "myśli". Cytuję "no i cena! Gucio przez to że się nie reklamuje i jest z pruszcza nie ceni sie jak trójmiejscy dj-e". Śmiała hipoteze a`la Lepper. Otóż, miła Pani. NIE UWAŻAM owego "Gucia" za słabego prezentera, natomiast...obrazowo...Fiat 126p i Mercedes...Oba mają cztery koła, oba jadą, oba są osobowe...T - shirt...w markowym sklepie kosztuje 100, na rynku 20.
Jako osoba związana z działalnością muzyczną od 20 lat stanowczo protestuję przed tego typu argumentacją. Cena zależy od marki, nie od miejsca zamieszkania. Markę buduje się latami i...nieważne czy jestem z Pruszcza, Tczewa, Trójmiasta czy Donimierza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Hm...tak sobie czytam ten wątek i mam pytanie do "beatki 81". Co to znaczy dobrze przygotowany "sprzętowo"? (nie ujmując nic Panu dj - owi). Czy przypadkowo ma Pani o tym pojęcie? A jeśli nie...po co te słowa?
Ale przede wszystkim chciałbym się odnieść do ostatniej "myśli". Cytuję "no i cena! Gucio przez to że się nie reklamuje i jest z pruszcza nie ceni sie jak trójmiejscy dj-e". Śmiała hipoteze a`la Lepper. Otóż, miła Pani. NIE UWAŻAM owego "Gucia" za słabego prezentera, natomiast...obrazowo...Fiat 126p i Mercedes...Oba mają cztery koła, oba jadą, oba są osobowe...T - shirt...w markowym sklepie kosztuje 100, na rynku 20.
Jako osoba związana z działalnością muzyczną od 20 lat stanowczo protestuję przed tego typu argumentacją. Cena zależy od marki, nie od miejsca zamieszkania. Markę buduje się latami i...nieważne czy jestem z Pruszcza, Tczewa, Trójmiasta czy Donimierza."


Ja rowniez uwazam, ze DJ jest dobrze przygotowany. Ma sprzet muzyczny, mikrofony, jakies kolorowe lampy do bajeru na parkiecie i rekwizyty do konkursow.

Mi to w zupelnosci wystarczalo bo wesele to nie jest spektakl J. M. Jearra czy koncert symfoniczny w filharmonii.
Jestem pewien, ze zaden z gosci nie wychwyci ze sluchu parametrow sprzetu muzycznego, jego marki, oryginalnosci muzyki itp. Nie wnikalem jaki Pan Andrzej ma sprzet co wcale nie musi oznaczac, ze nie jest on z najwyzszej polki. Po prostu mial dzialac i działał :)

Ludzie chca na weselu rytmiczna muzyke z klasycznymi hiciorami weselnymi + goscia, ktory potrafi poprowadzic impreze. To wystarczy.

Wszyscy goscie byli zadowoleni z wesela a ja z malzonka cieszylem sie, ze nie przeplacilismy.

Pozdrawiam

Michał Żywna

mzywna@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"kulturalny, dobrze przygotowany sprzętowo i muzycznie, doskonale prowadzi wesele, uwzględnił wszystkie moje sugestie muzyczne dokładając od siebie takie na jakie nie wpadłam, a sprawdziły się rewelacyjnie, dostosował sie do wszystkiego co chwciałam, nauczył się zabawy którą chciałam, dobrze się współpracowało, bez marudzenia, że coś wydziwiamy, nie pił alkoholu, mimo, ze siedział z goścmi przy stole, no nie ma nawet takiego tyci "ale"

no i cena! Gucio przez to że się nie reklamuje i jest z pruszcza nie ceni sie jak trójmiejscy dj-e

polecam z całego serca!!
bedziesz miał/a rewelacyjne wesele :)"


W pelni zgadzam sie z ta wypowiedzia. Swoje wesele opisalem juz tutaj:
http://forum.trojmiasto.pl/dj-Gucio-t52377,1,11.html


Polecam tego Pana!

Michał Żywna

mzywna@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry