Widok

opinie nt zespolu D-Star

Wesele Temat dostępny też na forum:
dzień dobry, prosze o opinie na temat zespołu D-Star, jak prowadzą wesle, jak grają, jakie piosenki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
hej tydzien temy zespol D-Star gral na naszym weselu, jedno co moge powiedziec... swietny zespol i napewno nie bedziecie zalowac. Gdy my zdecydowalismy sie na ten zespol nie wiedzielismy nic, jak graja, jak prowadza wesela i warto bylo zaryzykowac. Gdybym organizowala jeszcze raz me wesele to napewno postawilabym na zespol D-Star. Profesjonalnie, czysto i co najwazniejsze wszyscy goscie dobrze sie bawili do bialego rano, a ja Panna Mloda nie schodzilam z parkietu ;) Dzieki Dominiko za dobra zabawe ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 23
Hej u mnie na weselu też grał za..sty zespół chyba nawet to byli oni. Byli niesamowici. Tyle że to nie było moje wesele. Więc o pozostałych obsługujących nic nie napiszę, bo to nie moja broszka, ważne że zareklamowałam zespół!... Żartowałam, ale w tym stylu jest 99% wpisów czyli pseudoreklam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
Jedno powiem profesjonalizm w pełnym calu zespół bomba w necie nie ma nawet 0,01 % to co oni potrafią i co oni wyczyniają na weselu. Jeżeli chcesz mieć na weselu co 15 min idziemy na jednego przeboje typu majteczki w kropeczki i inne takie hity z satelity to ten zespół nie jest dla ciebie. Ale jeżeli ci zależy na pełnym parkiecie młodzi starzy dzieci i śpiewaniu największych hitów świata z przyjaciółmi i jeden ale to jeden przeokrótny balet to oni są dla ciebie. Obiecuje wrażenia nie zapomniane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19
Grali u mnie na weselu 14.09.2013 r.
Przed weselem nie byłem na żadnej imprezie, na której wcześniej występowali.
Opieraliśmy się z małżonką na wykonaniach udostępnionych w Internecie i opiniach zamieszczonych na różnych forach.
Komentarze mają to do siebie, że nie są wystawiane tylko przez byłych klientów, ale również przez zespoły konkurencyjne, które chcą zdeprecjonować dokonania innych kapel, aby poprawić swój PR.
Jeżeli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony z przebiegu uroczystości ślubnej i prowadzenia imprezy przez Panią Dominikę.
Wszystkie ustalenia, które mieliśmy poczynione przed weselem zostały zrealizowane, a profesjonalne podejście i nienaganny kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty zasługują na słowa pochwały.
Jest to zespół grający ambitniejszą muzykę na żywo, więc bez żadnych linii melodycznych i piosenek w stylu disco polo, itp. Wokal w wykonaniu Pani Dominiki bardzo czysty i interpretujący słowa zawarte w piosence.
Dla potwierdzenia moich słów podam numer kontaktowy do mnie i jeżeli chciałby ktoś porozmawiać ze mną osobiści i przekonać się, że nie jest to opinia napisana przez członka zespołu proszę o telefon (502-002-408).
Pozdrawiam Wojtek!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
9 listopada 2013 roku zespół D-STAR grał na naszym weselu. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej oprawy muzycznej i lepszego prowadzenia wesela. Muzyka rewelacyjna, repertuar wyśmienity - goście bawili się do rana a parkiet był zawsze pełny ( zespół był proszony o bisy :)), pani Dominika ma fantastyczne podejście do Młodych - kreatywna i wyczulona na potrzeby Młodej Pary. Nie mamy żadnych zastrzeżeń a gdybyśmy mieli wybierać zespół jeszcze raz to na pewno byłby to D-STAR.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
Pierwszy raz spotkałam się z tym zespołem na weselu mojej siostry. Na lepszej imprezie nie byłam. Zespół grał praktycznie bez przerwy, dużo pozytywnej energii, ma się wrażenie, że mogą grać bez końca :) i najważniejsze to robią to bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm, każdemu polecam. Byłam tak zachwycona, że na swoim weselu nie było innej opcji, D-Star musiał zagrać u mnie. Przełożyłam nawet termin rezerwacji sali, dostosowałam się do nich i nie żałuję. Po prostu rewelacja. My akurat nie chcieliśmy mieć muzyki disco polo i zespół dobrał taki repertuar, z którego byliśmy zadowoleni. Goście byli zachwyceni. Fajne jest to,że pomimo tego,że są z Trójmiasta, przyjechali do nas na Mazury.
POLECAM, POLECAM, POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23
A powiedz mi ile policzyli za transport?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Grali na weselu mojej kuzynki i było ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Zespół D-Star grał na naszym weselu 5.07.2014 roku, jesteśmy bardzo zadowoleni :) my jak i wszyscy goście byliśmy oczarowani glosem Pani Dominiki, wszytsko to co omówiliśmy na wczesniejszych spotkaniach na weselu się pojawiło :) Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować taką impreze napewno byśmy znowu wybrali ten zespół.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Witam 19 lipca mieliśmy ślub a po ślubie wesele. Całość wyszła tak jak sobie wyśniliśmy. Wesele super i oczywiście nie można w tym momencie pominąć ogromnej roli zespołu D-Star. Wspaniała współpraca od samego początku, dobry kontakt i pomoc w organizacji wesela, dużo pomysłów, pełna kultura. Piosenki, wykonanie oraz samo prowadzenie imprezy po prostu pierwsza klasa. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zespół podarował nam mnóstwo momentów w których robiło się ciepło na sercu ( zasługa dedykacji i piosenek, które zostały wykonane na naszą prośbę). Muzyka do samego końca. Serdecznie polecam wszytskim którzy oczekują wspaniałej zabawy. Satysfakcja gości i wasza jako młodych gwarantowana. Pozdrawiam Panią Dominikę i resztę zespółu D-STAR. Jeszcze raz mocno dziękujemy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Witajcie,

Dziękujemy za fatygę i miłe słowa :) To nam ciepło robi się na sercu, kiedy czujemy i widzimy radość u Młodych w najważniejszym dniu ich wspólnego życia.
W końcu o to chodzi, żeby pozostały wyjątkowe i osobiste wspomnienia krojone na miarę ;)

Dużo miłości na dalszej drodze życia! :)

Z muzycznym pozdrowieniem,
D-STAR ;)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Myślę, że odpowiedź można zawrzeć w jednym słowie - zarąbIŚCIE!
To jest profesjonalny zespół instrumentalny a nie jakiś keyborad etc.
Mega czują muzę i Dominika posiada taką charyzmę, że potrafi porwać i przepięknie śpiewa. U nas grali na weselu 15.08.2014 i goście nam dziękowali za świetną muzę :)) Dzięki nim będzie długo wspominać świetną zabawę i freestyle na końcu imprezki :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16
D-Star grali na naszym weselu. Wszystko poszło zgodnie z planem. Nic dziwnego, bo spotkaliśmy się z wokalistką kilka razy przed weselem ustalając repertuar i zabawy. Tak więc, wszystko mieliśmy dopracowane w najmniejszych szczegółach.
Najważniejsza sprawa, czyli muzyka była wykonana doskonale - na co nawet zwrócił uwagę świadek, też muzyk. Repertuar był wcześniej z nami ustalony ale zespół sam decydował co w którym momencie grać. Dobrze, bo goście praktycznie nie schodzili z parkietu.

Podsumowując świetny zespół, który potwierdza, że muzyka na żywo jest o niebo lepsza od nawet najlepszego DJ'a.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Zespół D-Star grał na naszym weselu w październiku, mamy część rodziny i przyjaciół tzn. "muzycznych" i sami dużą wagę przykładamy do muzyki na żywo. Na weselu parkiet był ciągle pełen, bawili się wszyscy bez względu na wiek . Pytania skąd znaleźliśmy tak świetny zespół padały zarówno na weselu jak i po nim. Prowadząca od pierwszych minut zdobyła świetny kontakt z gośćmi i prowadziła wesele z pełnym profesjonalizmem. Oczepiny były nietuzinkowe, podobnie jak nagrody za uczestnictwo w zabawach :) Często bywamy na weselach więc wiemy co mówimy - zespół jest super i godny polecenia :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19
My również serdecznie polecamy zespół D-STAR. Prowadząca - Pani Dominika znakomicie prowadzi całą imprezę. Kontakt również był bez zarzutu. Repertuar dobrany tak, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18
Dziękujemy za pamięć i fatygę :)
A propos oczepin... taaaak działo się - gratulacje dla Młodych, że dzielnie towarzyszyli swoim gościom do końca! :D
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Grają super na scenie koncertowej! Ale na typowo kaszubskim weselu to gościom współczuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A jaka jest definicja typowo kaszubskiego wesela Panie Kaszubie? :)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
D-star grali na naszym weselu w kwietniu. Dobry zespół to klucz do udanej imprezy. Tutaj żadnej wtopy nie było. Goście bawili się doskonale do samego końca, wszyscy byli zachwyceni. Myślę, że jeżeli ktoś szuka kulturalnego zespołu, bardzo dobrego muzycznie z ciekawym repertuarem to śmiało możemy polecić D-star.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
W najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłam ,że moje wesle będzie takie udane. A przyczynił się do tego właśnie zespół D- Star. Wysłuchałam mnóstwo pochlebnych opini ze strony gosci odnośnie repertuaru i prowadzenia zabaw. Na weselu pojawiło się wszystko to, co sobie wczesniej zaplanowaliśmy. Świetny kontakt z zespołem podczas planowania imprezy. Nie było problemu ze zmianami w scenariuszu imprezy nawet kilka dni przed. Pani Dominika swoją osobowością wręcz oczarowała gości. Zespół elastycznie podchodził do zabawy tj gdy goście dobrze się bawili, nie było nagle przerwy, tylko dalej żwawe kawałki. Gdybym miała ponownie wybrac zespół na własne wesele, na pewno byłby to zespoł D- Star. Sama świetnie się wybawiłam ,a zadowolenie gości jest dla mnie wystarczającym dowodem na to ,że był to najlepszy wybór. Jeszcze raz dziękujemy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
Po przeczytaniu tych wszystkich pochwalnych peanów, pisanych kwiecistym stylem wskazującym na jednego autora, powiem jedno, dobrze to nie wygląda.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie Kaszub to Krakus :) "Pochwalne peany" powiadasz? Fakt, mając do wyboru zespoły, które jak piszą sami forumowicze "grają zbyt głośno", "słabo albo wcale nie radzą sobie z prowadzeniem zabaw", "nie grają tego, co było ustalone podczas rozmów" ciężko jest uwierzyć, że można trafić na zespół, który z szacunkiem, odpowiedzialnością i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, wywiązując się z ustaleń zamiast tylko czarować obietnicami. Dla nas te tak zwane pochwalne peany wynikają ze STANDARDU, który zakładamy i którego jak widać dotrzymujemy, a skoro nie wierzysz, że to jest możliwe to spróbuj się przekonać w realu Krakusie i wtedy ocenić zamiast bawić się w brudny PR pod przykrywką nocy i w anonimowej formie :D

Ps. Trochę to smutne, że poświęca się swój prywatny czas na podważanie wiarygodności wypowiedzi klientów własnej konkurencji (jak sądzę) zamiast samemu zadbać o jakość swoich usług. Ja wolę iść do przodu, rozwijać się i nie tracić czasu na bezsensowne rozglądanie się na boki :)

Niezmiennie z muzycznym pozdrowieniem!
:)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
Styl pani NiKI jest identyczny z pozostałymi wpisami, tzn kwiecisty. Krakus to zauważył, a pani się tylko pogrąża i dodatkowo demaskuje.
To by wyglądało dobrze, nawet bardzo, różne IP, zalogowani użytkownicy, zachowany odpowiedni odstęp między datami, ale co za dużo to i ... nie zje. W końcu ktoś się dopatrzył podobieństw w stylistyce. Z niezmiernie literackim pozdrowieniem prof. Miodek
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak wyżej wspomniałam nie tracę czasu na sytuacje i ludzi, którzy na niego nie zasługują, bo i tak nic mądrego, konstruktywnego z tego nie wyniosą, więc wszystko, co miałam do powiedzenia zostało zawarte piętro wyżej.

Z muzycznym pozdrowieniem i radosnym sercem :)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
Powoli rozgladam sie za zespolem weselnym, a takie rzeczy jak widze na tej i innych stronkach na tym portalu to kabaret.
Prawie wszystkie opinie sa w jednolitym stylu. Jezeli milczenie jest zlotem, mowa srebrem, to nie wiem jakim pierwiastkiem jest tego typu autoreklama, a w tym przypadku nawet samouwielbienie.
Brudny PR, konkurencja? Po co sie zacietrzewiac jak sie wczesniej nie pomyslalo.

Siostra miala racje, mowiac ze wiekszosc opinii na tego typu portalach nie jest warta funta klakow i interesujace zespoly trzeba bedzie i tak osobiscie 'objechac' i przekonac sie co soba reprezentuja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15
Kociewiaku, nie rozumiem jakim prawem podważasz wiarygodność powyższych opinii naszych byłych klientów? Miałeś okazję sam skorzystać z naszych usług, że wątplisz w jakość naszej pracy? Skoro chcesz prawdy to proponuję samodzielnie się o niej przekonać, a nie z góry zakładać kłamstwo. Jeżeli faktycznie szukasz prawdy to dlaczego tak łatwo poddajesz się nietrafionym sugestiom najpewniej naszej konkurencji? A może wcale nie szukasz zespołu tylko jesteś jednym z tych "Kaszubów", "Miodków" i innych?
Szukasz prawdy? To szukaj u źródła.

Ps. Niezależnie od smutnych insynuacji anonimowych autorów nadal zamierzam zapraszać naszych klientów do dzielenia się opinią po SWOICH WESELACH Z NASZYM UDZIAŁEM. Jeżeli są na tym forum ludzie, którzy potrafią oddzielić ziarno od plew to z pewnością znajdą dla siebie tutaj prawdę.

Niezmiennie z radosnym sercem :)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19
Dziękuję za fatygę i podzielenie się opinią.
Dla nas też było to jedno z lepszych grań początku tego sezonu, m.in. dlatego, że goście mieli ochotę na zabawę, dzięki czemu chciało się grać i prowadzić tę uroczystość - po prostu było dla kogo! :)

Z muzycznym pozdrowieniem ;)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zespół D-star grał u nas na weselu w czerwcu 2015. Długo szukaliśmy pełnowymiarowego zespołu grajacego na żywo z dobrym wokalem, bez disco polo:) i z klasą.Trafiliśmy w dziesiątke!!zespół fantastyczny, Pani Dominika żywiołowa:) swietnie wyczuła nastrój gości i rewelacyjnie rozkręciła imprezę weselną.Wszystko odbyło się zgodnie z wczesniejszymu ustaleniami, duża pomoc w ustaleniu scenariusza weselnego od Pani Dominiki
Co chwila na weselu goscie chwalili zespół a nawet discopolowe Ciotki bez swojej muzyki bawiły sie świetnie.
Pełen profesjonalizm.
Dziekujemy raz jeszcze i mocno pozdrawiamy:)
Ania i Mateusz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Pan młody latający pod sufitem, przez większość wesela cały parkiet zajęty (nawet, jak szacuję, 40 par jednocześnie), ludzie skarżący się na to, że zakwasy mają nawet we włosach i... prośby do nas o szybki rozwód, by za rok zorganizować jeszcze jedno takie wesele. Tak w kilku słowach można opisać imprezę, która odbyła się 18 lipca w Żuławskim Dworze, a na której zagrał zespół D-Star. Oczywiście, podstawą dobrej atmosfery są chętni do zabawy goście, ale nawet oni nie rwaliby się tak bardzo do tańca, gdyby nie rewelacyjna muzyka i świetne prowadzenie przez p. Dominikę.

Nam, jako osobom organizującym wesele, zależało - jak pewnie każdemu w takiej sytuacji - na tym, aby goście świetnie się bawili i dobrze wspominali ten dzień. W związku z tym długo zastanawialiśmy się, jaki zespół wybrać. Po długich dyskusjach i wielogodzinnych przesłuchaniach zdecydowaliśmy się na Koktajl (3-osobowy skład, w którym wokalistką jest p. Dominika), by następnie rozszerzyć go do 5-osobowego D-Stara. To był strzał w dziesiątkę. Powiedzieć, że ten w pełni instrumentalny zespół dał radę, to jak nic nie powiedzieć. Momentami na parkiecie był po prostu ogień :-) Bawili się i starsi i młodsi, mieliśmy też wielu gości z zagranicy - to nie był jednak problem, bo zarówno angielskie piosenki jak i zabawy prowadzone w tym języku nie stanowiły żadnego kłopotu dla p. Dominiki.

Warto też zwrócić uwagę na elastyczność. Przed weselem umawialiśmy się, że nie chcemy u siebie disco polo (poza dwoma, trzema najbardziej znanymi kawałkami). Po północy kilku gości zapytało czy nie można jednak zagrać paru piosenek. Wystarczyło słówko i zespół zaczął grać to, co chcieliśmy. Jak widać, byli przygotowani na każdą sytuację. Mógłbym jeszcze dużo pisać o przygotowaniach do wesela, dobrym kontakcie z p. Dominiką, jej wielu przydatnych sugestiach itd., o tym, że nie było sztywnego scenariusza i gdy parkiet był pełny to zespół nie przerywał grania. Naprawdę, nie ma się do czego przyczepić, a wręcz przeciwnie. Pełen profesjonalizm.

Na kilka osobnych słów zasługują też poprawiny, na których p. Dominika była DJ-em. Impreza zaczęła się w niedzielę o 14.00, a ludzi trudno było ściągnąć z parkietu jeszcze przed 20.00. W trakcie zabawy wielu podchodziło do mnie i krzyczało "patrz na DJ-kę! ona też się z nami bawi!". O co chodziło? DjNika tańczyła za konsoletą :-) W skrócie mówiąc: BYŁO SUPER! Jeszcze raz wielkie dzięki, dzięki, dzięki dla p. Dominiki i zespołu D-Star.

No i teraz wielu z Was pewnie zastanawia się, czy ten komentarz nie jest jakąś ściemą. Czy naprawdę wszystko było tak idealne? Czy naprawdę goście tak dobrze się bawili? A może to p. Dominika sama napisała ten tekst? Bo przecież to "taki kwiecisty język"... Proszę, nie ulegajcie frustratom, albo nieuczciwej konkurencji. Po naszym weselu, na którym zagrał D-Star nie mam wątpliwości, że znajdujące się wyżej pochlebne komentarze są prawdą.

Jeśli jednak komuś zależy na dodatkowej informacji, uwiarygodnieniu, chce o coś dopytać, potrzebuje rady - służę pomocą. Mój adres mailowy to "sylwek493 wp.pl".

Serdecznie polecamy zespół D-Star

I&S (wesele 18.07.2015).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 21
mistrzostwo świata, jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z prowadzenia imprezy i aranży muzyczny przedstawionych utworów na naszym weselu. goście bardzo zadowoleni, zebraliśmy mnóstwo pochwał na ich temat np. Marcin skąd ty ich chłopie wyrwałeś są zarąbiści itp. także DZIĘKUJEMY jeszcze raz za zarąbiście "odstawioną sztukę.

Pozdrawiamy Marcin i Roksana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
Zespół D-Star zagrał na naszym weselu 4.09.2015 r.
Jesteśmy zachwyceni wszystkim :-) Wokalistka daje czadu! Reszta zespołu z ogromnym zaangażowaniem stara się o jak najlepszy występ. Klimat przewspaniały. Hity na czasie! Bez wiochy w standardowych pakietach :-)
Goście zadowoleni, wybawieni i do dziś dnia wspominają, jak bardzo się wytańczyli. Pani Dominika sprawdza się także w roli wodzirejki. Zabawy na najwyższym poziomie, nietuzinkowe, starannie przygotowane.
Jeśli nie chcecie mieć wesela ,,biesiady" na zasadzie ,,wieś tańczy, wieś śpiewa" jesteście tutaj prawidłowy. Wybór zespołu d-Star był jednym z naszych najlepszych dotychczas. Będziemy wspominać zarówno fachowość, precyzję jak i starania zespołu. Dzięki Wam, drogi zespole D-Star przeżyliśmy wspaniałe chwile. Bawiliśmy się do białego rana i z czystym sumieniem oceniamy Was na szóstkę :-) Dziękujemy za oprawę muzyczną, kunszt, sztukę i artyzm. Jesteście wspaniali!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Witam,
De star zagralo u nas na weselu 12.09. Wszyscy się świetnie bawili, pani Dominika dzielnie wodzirejowała. Grali do samego końca nawet dla 2 par.Nie trzeba było ich poganiać, pilnować, czy cokolwiek podobnego. Mi się podobało gościom też. Był to zespół polecany nam przez inne pary.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam,
O zespole D-Star dowiedzieliśmy się jako o jednym z polecanych zespołów przez właściciela sali, na której organizowaliśmy nasze wesele. Jakoś tak z opowieści właściciela wywnioskowaliśmy, że ten zespół będzie nam odpowiadał najbardziej, i nie pomyliliśmy się! Pani Dominika jest osobą kontaktową, otwartą na propozycje, ale też z bardzo dużą ilością swoich, ciekawych pomysłów, na spotkaniach zawsze robiła dokładne notatki, tak że finalne ustalenia i scenariusz były tylko czystą formalnością. Nigdy nie było problemów ze skontaktowaniem się czy to poprzez e-mail, sms lub zwykłą rozmowę telefoniczną. Jeśli chodzi o samo wesele to najpierw napiszę o pierwszym wrażeniu jakie zespół wywarł już podczas wesela: bardzo schludnie ubrani - odpowiednio do okazji, dobre nagłośnienie i odpowiednia ilość efektów - nie za dużo, nie za mało. Teraz o zabawach - zespół posiada bardzo rozbudowaną bazę zabaw, jest też otwarty na sugestie ze strony młodej pary. Goście bardzo dobrze reagowali na zachęty Pani Dominiki, aby wziąć udział w kolejnych zabawach. Zabawy nie były upokarzające dla gości, co niestety jeszcze w dzisiejszych czasach się zdarza. Co do warstwy muzycznej to jest jedno słowo, które opisuje występ całego Zespołu: FANTASTYCZNY. Zespół posiada Perkusistę, klawiszowca, basistę i gitarzystę oraz wokal w osobie Pani Dominiki. Warstwa muzyczna bezbłędna, duży repertuar piosenek polsko- i anglojęzycznych. Pani Dominika świetnie śpiewa i najlepiej spośród zespołów, które widziałem (a widziałem sporo) śpiewa anglojęzyczne kawałki. Nasze wesele było na 105 osób i powiem szczerze parkiet był zawsze pełen - jak tylko zespół grał :) a co do grania to bloki muzyczne równej długości - nie były coraz krótsze pod koniec zabawy. Ogólnie to szczerze polecam, gości mieliśmy z północy i południa Polski i słyszeliśmy same pozytywne opinie. Wesele z D-Starem to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej i świetnej zabawy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
witam, korzystaliśmy z usług zespołu 04.0616 r. Profesjonalne podejście do pracy, dobry kontakt z liderką zespołu. Otrzymaliśmy to czego oczekiwaliśmy mianowicie dobrze wykonana muzyka, świetny wokal oraz prowadzenie imprezy. Jeśli cenisz muzykę wykonywaną instrumentalnie (w odróżnieniu od gościa stojącego z keyboardem) z czystym sumieniem polecam D-star.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zespół w pełni profesjonalny. Bardzo duża gotowość do dostosowania się do wymagań pary młodej. Duże doświadczenie i idąca za tym wiedza o tym co jest dobrym pomysłem a co nie. Duży wybór ciekawych zabaw. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zespół D-star grał na naszym weselu 27 sierpnia 2016 roku. Mogę śmiało i obiektywnie stwierdzić, że zespół, a zwłaszcza Pani Dominika zrobili furorę. Goście przez całe wesele wypytywali skąd ich wzięliśmy :) Nawet po weselu, kiedy wspominaliśmy zabawę słyszeliśmy zachwyty na temat śpiewu Pani Dominiki, jej charyzmy oraz doboru repertuaru. Ze strony przygotowań mogę powiedzieć, że Pani Dominika jest przede wszystkim profesjonalistką, widać, że ma duże doświadczenie, potrafi ocenić oraz wyczuć wesele i doradzić w kwestiach związanych z zabawami i oczepinami. Kontakt z Panią Dominiką to była dla nas czysta przyjemność w porównaniu do niektórych "usługodawców" weselnych. Dodatkowo muszę wspomnieć jeszcze o tym, że specjalnie dla nas Zespół D-star przygotował kilka niezapomnianych muzycznych momentów (jak się później okazało, współpracowali nawet z naszą rodziną nad niespodzianką dla nas :) Pani Dominiko, pozdrawiamy serdecznie cały zespół i dziękujemy za naprawdę niezapomniane chwile!
Kasia i Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Siedzę sobie wieczorem przed kompem, ogarniam jakieś zaległości z dnia a tu przychodzi mail z powiadomieniem o wątku na forum.
Wchodzę, zaglądam, czytam i bardzo miło mnie zaskoczyła ta niespodzianka :) Samo to, że na drugi dzień po weselu siostra Pani Młodej wysłała do mnie zaskakującego smsa z podziękowaniami było już bardzo przyjemne, ale jeszcze to... Wow.. :)
Dziękuję za pamięć, ciepłe słowa i bardzo się cieszę, że udało nam się sprawić Wam przyjemne i trafione niespodzianki i dołożyć coś dobrego do tak wspaniałej i swojskiej chciałoby się powiedzieć (czytaj rodzinnej) uroczystości :)

Dziękujemy i wszystkiego najlepszego dla "bałkańskich" Nowożeńców ;)
Z muzycznym pozdrowieniem,
djNiKA & zespół D-STAR - ARTYSTYCZNA OPRAWA UROCZYSTOŚCI

https://www.planujemywesele.pl/31990-d-star
http://djnika.dje-wesele.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Przyznam szczerze iz jak kazdy przegladalem opinie zamieszczone w internecie ,takze uzyskalem duzo informacji od poprzednich klientow pani Dominiki jak i jej zespolu. Negatywne informacje ktore sa tu zamieszczone sa kompletna nie prawda i jesli ktos rozwaza wspolprace z zespolem D-Star to moze podpisywac umowe bez obaw.
Wesele odbylo sie w Hotelu Kiston w Suleczynie 19.Sierpnia.2016 gdzie szalowy i porywajacy do tanca wszystkich gosci weselnych zespol D- Star wraz z prowadzaca pania Dominika doprowadzal gosci do wrzenia :)))))Wszyscy gosci bawili sie wysmielicie, spiew prowadzacej jak i gra zespolu byla na naprawde wysokim poziomie.
Wspolpraca z zespolem to czysta przyjemnosc przed w trakcie jak i po uroczysctosci.
Uwazam iz zespol D-Star jest jednym z lepszych zespolow i jesli ktos chce miec weselu bez stresu i nie martwic sie czy zespol spelni swoje zadanie a prowadzaca poprwadzi wszytsko wedlug ustalonego schematu to niech dzwoni i rezerwuje juz termin w ich kalendarzu .

Pozdrawiam Piotr & Magdalena :))

Dziekujemy serdecznie Pani Dominice jak i calemu zespolowi D-Star za wspaniala zabawe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nasze wesele odbyło się 13 sierpnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru! Zarówno goście jak i my bawiliśmy się świetnie. Muzyka świetnie dopasowana do naszych oczekiwań połączyła pokolenia, pomimo tego, że na naszą prośbę unikaliśmy tradycyjnego w naszej okolicy disco-polo :)
Dominika bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu, zauważyliśmy to zarówno My, fotograf jak i kamerzyści którzy z nią współpracowali.
Na poprawinach skorzystaliśmy z DjNiki- również był ogień. :)
Dziękujemy zespołowi za wspaniałą muzykę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo profesjonalne podejście, szybki i łatwy kontakt, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ślub odbył się 26 sierpnia 2017 roku. Zespół D-Star towarzyszył Nam w tak ważnej chwili w Naszym życiu. Pani Dominika piękny głos. A ujęła mnie piosenką Manamu "Cykady na Cykladach". Imprezę prowadzili super, grali rewelacyjnie!!!!! Polecam!! Fajni młodzi ludzie, super kontakt!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zespół D-star gral na naszym weselu w tym miesiacu. Już sam kontakt z Panią Dominika byl super. Duzo nam pomogła i podpowiedziała. Na samej imprezie mistrzostwo swiata - piekne granie i spiewanie, dla kazdego muzyka, ale zgodnie z naszymi wczesniejszymi ustaleniami. No i najwazniejsze - wodzirejowanie z klasa! Dziekujemy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zespół grał na naszym weselu 2 tygodnie temu. Świetnie prowadził zabawę weselną, zachęcił i rozruszał wszystkich gości. Pani Dominika oraz męski wokal mają świetny głos co stwierdzili wszyscy nasi najbliżsi. Jeśli chodzi o samo przygotowanie do wesela to Pani Dominika bardzo pomogła nam przy ustaleniu harmonogramu wesela oraz doradziła niestandardowe zabawy co było wyjątkowe i sprawiło że ten wieczór był świetny, a wszyscy goście świetnie bawili się. Dziękujemy za wszystko i trzymamy za Was kciuki !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ogólnie zespół sam siebie poleca jak widać powyżej, byłem na weselu z nastawieniem wynajęcia po tych peanach na forum i średnio... mocno średnio jak wy sobie to wyobrażacie że przy każdym poście podpisuje sie on i ona to dość naciągane .... nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahaha witaj anonimie :) szczerze rozbawił mnie Twój post, bo to niesamowite, ile ludzie są w stanie wymyślić dziwnych rzeczy, podejrzewając o nie innych ludzi, a w najprostsze (nasi zadowoleni klienci) nie są w stanie uwierzyć. NIE-WIA-RY-GO-DNE! :D A tak już serio - na jakim weselu z naszym udziałem się nie bawiłeś? podaj proszę datę i miejsce - przynajmniej będziemy mieli okazję zrobić to, czego "nie możesz" zrobić w naszym przypadku, czyli zweryfikować fakty ;) Ps. Jak chcesz sam zadzwoń do Hotelu Otomin i zapytaj się, jak się nazywali Młodzi, którzy mieli tam wesele 30.09 na głównej sali ;) Paaaa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie znam zespołu. Jednak ta zbieżność w formułowaniu opinii jest wyraźna, co wskazuje że większość napisał jedna i ta sama osoba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie Młodzi :) dziękujemy za poświęcenie nam chwili i podzielenie się Waszą opinią. To wesele było dobrym zakończeniem sezonu, ale to już zasługa Was i Waszych gości ;) NAJLEPSZEGO! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zupełnie szczerze - jako muzyk powiem: Pani Dominika jest najlepszą wodzirejką jaką miałam przyjemność obserwować, jest znakomita, profesjonalna i wszystko prowadzi ze smakiem, ogromną kulturą i umiejętnością, wokalnie jest dostatecznie dobra, natomiast z muzyków, to mogę pochwalić bassistę. Perkusista nie zna temp utworów, zaczyna wolno, a potem przyspiesza, albo odwrotnie, klawisz, ciężko ocenić, bo Pani, która gra jest słyszalna jedynie w swoich partiach solowych, a tak klawisz jest wycofany. Gitara chaotyczna, gęsta, gitarzysta gra wiele utworów biciem, nie robi smaczków muzycznych tylko odgrywa akordy.. Nie urzekł mnie żadną solówką. Muzycy się mylą i niby można to "puścić koło ucha", jednak daje się zauważyć brak profesjonalizmu i zwyczajny brak prób...
Całość oceniam mimo wszystko na 8/10, ponieważ Pani Dominika jest dowodem na to, że można mieć kiepskich muzyków, a i tak poprowadzić imprezę na medal ! GRATULUJE i trochę zazdroszczę nawet :) Repertuar świetny!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Popieram Panią Monikę. Zespół bez szału. Bez wodzirejki by zginęli. Powinni się nazywać Dominika is The Star ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wybranie zespołu D-Star to był strzał w dziesiątkę ! Mieliśmy wesele 09.06.2018 . Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiliśmy na osobę na właściwym miejscu. Polegaliśmy na świetnym doświadczeniu Pani Dominiki: wybór zabaw, ułożenie scenariusza wesela , wybranie repertuaru. . Pani Dominika jest fantastyczną wodzirejką. Prowadzi wesele z pełnym zaangażowaniem a do tego przy tym świetnie się bawi. Goście byli od samego początku zachwyceni ! Cały zespół spisał się na medal . Muzyka na żywo świetna . Odpowiednio dobrany repertuar - na bieżąco dobierane piosenki do gości w zależności jak się bawili i całej atmosfery. Pani Dominika zarażała wszystkich super energią .
Z całego serca polecamy , jeżeli szukasz świetnego zespołu !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jak najbardziej polecam zespół D-Star, ekipa pełna zaufania oraz pełen profesjonalizm. Mieliśmy wesele 23.06.2018r. wszyscy goście byli zachwyceni i pod wrażeniem. Podchodzą profesjonalnie do gości i potrafią wyczuć moment. P.s. Chcecie mieć udane wesele to tylko z zespołem D-Star. ;) .... nie pożałujecie naprawdę. Daję ocenę 10/10 !!!!.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

W ubiegłą sobotę zespół prowadził nasze wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego przebiegu i współpracy. Repertuar różnorodny i świetnie wykonany. Cały przebieg zgodnie z ustaleniami, a zespół dopasował się do lekkich przesunięć które nam się pojawiły podczas wesela :) Zespół w pełni profesjonalny. Polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak dla mnie ok - polecam
https://belezo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak dla mnie ok - polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry