Widok

opinie o szkole podstawowej nr 47

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie o szkole- chciałabym zapisać córkę do zerówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi do zerówki na Dabrowie, tzw duzej szkoły. Poszła jako 5latka, mielismy duze obawy, ktore okazaly sie bezpodstawne. Szkola jest dobrze przygotowana, ma osobne skrzydło dla dzieci z klas 0-3, Panie ktore ucza corke sa swietnie wykształcone, klasy ten maja nowe mebelki, duzo zabawek. Jesy swietna Pani Dyrektor, ktora jest bardzo nastawiona na wspołprace z rodzicami, dzieci maja zajecia dodatkowe do poludnia, nie trzeba wiec spejalnie ich wozic. Jesli pozwala na to pogoda dzieci codziennie wychodza na dwor, obiadki corce smakuja i kosztuja tylko 2,8zł/szt.
Jesli ma Pani jeszcze jakies pytania, chetnie odpowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła nr 47 w gdańsku czy w gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha dobre pytanie, moja odpowiedz tyczyła się SP 47 w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn chodzi do 47 w Gdańsku na ul Reformackiej na Chełmie ,szkoła rewelacja ,mała ,idealna jak dla mnie , panie woźne mają oko na wszystko nie wejdziesz sobie ot tak na pierwsze piętro bo schody są obstawione a panie porozumiewają się za pomocą krótkofalówek ,znają dzieciaki ,znają rodziców .Kadra interesuje się dziećmi ,logopeda ,psycholog nikt nie jest anonimowy jak to bywa w dużych szkołach .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam do 47 w Gdańsku x lat temu:) tylko doszłam do 5 klasy potem się wyprowadziłam i mogę powiedzieć że szkoła wówczas miała wysoki poziom. Ja z 3 uczennicy w innej szkole bez wysiłku miałam 5. Nauczyli mnie w 47 więcej przez 5 lat niż następne 3 w innej szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się szkoła nadal ma wysoki poziom i co ważne ma nauczycieli co walczą o każde ,słabiej uczące się dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również chcę zapisać tam córkę do zerówki jako 5 latkę więc chętnie poczytam opinie rodziców 5 i 6 latków...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję o opinie o szkole nr 47 w Gdańsku.
Już sie zdecydowalam moja 5letnia córcia pojdzie od wrzesnia do zerówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodzice dzieci ze SP nr 47 - jesteście zadowoleni ze szkoły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

nnt. pokój rodziców i dziecka (38 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Mam ogromny problem. W chwili obecnej mieszkamy z mężem i 1,5 roczną córeczką w...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry