Widok

osiedle mistral

Ekolan Temat dostępny też na forum:
czy ktoś już kupił mieszkanie na tym osiedlu i co sądzi o jego lokalizacji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
bez samochodu moze byc na poczatku ciezko z dotarciem do osiedla ... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej chodzi mi o lotnisko czy bardzo przeszkadza,jeżeli chodzi o dojazd do osiedla to wiem, że powstaną dwie nowe drogi, jedna za galerią a druga to ulica Kościuszki koło osiedla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pożyjemy zobaczymy, tak naprawdę to nikt nie wie jaki będzie hałas. Na pewno nie będzie taki jak latały kiedyś wojskowe samoloty. Będzie to lotnisko tanich linii lotniczych czyli do przeżycia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, zastanawiam się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu lecz gdy przeczytałem dzisiaj na forach opinie o tej firmie to szczerze odechciewa mi się kupna gdyż wielu narzeka na stan wykonania budynków i kwestie formalne. Czy możecie podzielić się swoją opinią na ten temat gdyż pierwsze wrażenie zrobili pozytywne ale jak wiemy wszyscy, pierwsze wrażenie często bywa złudne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłem mieszkanie na tym osiedlu i na razie jest ok. Po zapoznaniu się z dokumentacją techniczną okazuje się, że będą to ciekawe budynki a co najważniejsze są oddalone od siebie o 35 m nie jak u innych sąsiad sąsiadowi zagląda prawie do mieszkania. Jeżeli chodzi o sprawy formalne czyli umowa kupna sprzedaży jest przejrzysta i jasna. Spawami formalnymi zajmuje się Pani Marta, która konkretnie i rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania jak również sprawnie pomaga przy załatwianiu potrzebnych dokumentów. Jak dalej będzie układać się współpraca czas pokaże. Opinie o których piszesz to ja bym podchodził ostrożnie ponieważ konkurencja nie śpi i jedni mażą o drugich różne rzeczy i przez to jest zamieszanie. Mogę podać przykład osiedla sąsiadującego firmy ....... które jest zachwalane tylko dlaczego nie piszą,że mieszkańcy narzekają na zalane garaże, o pleśni na ścianach czy prowizorycznym wykonaniu zabezpieczeń miejsc postojowych. Najlepiej jest pojechać do siedziby firmy zapoznać się dobrze z ofertą i wtedy podejmować decyzję. Na dzień dzisiejszy Ekolan ma najniższe ceny w Gdyni i można jeszcze negocjować. Ja w cenie mieszkania dostałem miejsce postojowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeśli mogę zapytać podpisywałeś umowę z nimi cywilno-prawną czy w formie aktu notarialnego? Troszkę się orientowałem u różnych deweloperach jeśli chodzi o oferty i wszędzie na początku wygląda pięknie a dopiero później zaczynają się schody ale tak jak mówisz, czas pokarze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podpisałem umowę cywilno prawną ale nie ma problemu żeby zrobić to formie aktu notarialnego. W siedzibie Ekolanu można bez problemu zapoznać się z pełna formą i załącznikami umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosciniec widze ,ze jestes dobrze poinformowany co i jak z tym osiedlem az nie chce mi sie wierzyc ,ze nie pracujesz dla Ekolanu ale tak powaznie czy z ceny samego mieszkania nie chcieli zejsc ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zwykłym klientem, a nie pracownikiem Ekolanu. Problem jest taki, że jak kupuje się dziurę w ziemi to warto zapoznać się ze szczegółami bo później można mieć do siebie pretensje za swoje zaniedbanie. Ja akurat dogadałem się co do miejsca postojowego i dostałem je w cenie mieszkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli utargowales to co daja kazdemu kto sie chce targowc czyli w sumie nic taki myk dewelopera niby cos dal a tak naprawde wliczyl to w cene mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
deweloper przecież rzadko schodzi z ceny, woli coś dołożyć do mieszkania byle jej nie obniżac ale zawsze coś w kieszeni zostaje.Jak ktoś chce to niech płaci za mieszkanie i za miejsce postojowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tia.........a tak w ogóle osiedle będzie docelowo na 4000 ludzi...

niezły młyn + wąska dojazdowa ulica z Gdyni ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wydaje mi się, że niektórzy na forum nie wiedzą co piszą. Na osiedlu ma być podobno 180 mieszkań to biorąc modelową rodzinę 2+2=4.
Czyli 180 mnożąc przez 4 to wychodzi 720. Więc fikuś skąd wziąłeś 4000 ludzi ?. Jeżeli chodzi o drogę to najpierw trzeba zapoznać się z planem zagospodarowania Pogórza a potem pisać co ślina na język przyniesie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam, docelowo 4000 ludzi.... małe miasteczko...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skąd ta liczba? Może Gabaryt wyjaśnisz skoro potwierdzasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gościniec
piszę już o docelowej ilości...
bo taką usłyszałem z wiadomych źródeł...
a póki co wąskie gardło na Kwiatka i Płk.Dąbka i nikt tego nie zaprzeczy...

Pozdrawiam ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fikuś usłuszałeś wiadomość tylko ilość ludzi o której piszesz dotyczy wszystkich mieszkańców również na innych osiedlach Pogórza. Jak wcześniej pisałem, jeżeli chodzi konkretnie o mistral docelowo ma być 180 mieszkań. Sprawa wąskiego gardła niestety, dopóki nie będzie przebudowane skrzyżowanie Płk Dąbka i Kwiatkowskiego to będą dalej utrudnienia w ruchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no może i tak...
z morskim i szirazem...
ale nie znaczy to że to mało!

krzyżówka płk.dąbka z kwiatkowskiego.............

temat rzeka.................................................
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy Deweloper daje jakieś rabaty na samo mieszkanie, oprócz wspomnianego miejsca postojowego, bo to w dzisiejszych czasach każdy Deweloper daje gratis , a chodzi o rabat na mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem są teraz jakieś promocje urodzinowe na stronie Ekolanu można sprawdzić, trzeba najlepiej pojechać do Sopotu i popytać. Jeżeli chodzi o miejsce postojowe to nie każdy daje gratis, spotkałem się w innej firmie, że trzeba wykupić miejsce nawet nie mając samochodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie prawda z tym miejscem parkingowym ze trzeba wykupić nie mając samochodu . w zyciu nikt cie do takiego czegoś nie zmusi. możesz co jedynie dokupić jak bedziesz miał samochód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam od 1,5 roku na Os.Morskim. Niestety potwierdzam to co napisali.Mojego bloku nr 32 to nie dotyczy na szczęście.Ale fakt,blokady parkingowe są do du..., w blokach nr 28 i 30 są zalania hali garażowej, grzybki też się zdarzają.

Mnie jeśli chodzi o Mistral przerażałoby dojście do domu. Między ul. Dąbka a Morskim brak oświetlenia.Na morskim-jest. Między morskim a mistralem na razie pewnie nie będzie ośw. Więc na początku ludzie będą dygać płytami przez pole w ciemności. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Mieszkańcy Morskiego do dnia dzisiejszego nie mogą się doprosić ośw na drodze dojazdowej. Pan Wójt, Burmistrz czy kto tam w Kosakowie żadzi ma to gdzieś.Na stronie gminy jest forum, poczytajcie sobie na temat dróg. Na ulicę Abrahama (od strony Dąbka) podobno Wójt zaproponował mieszkańcom aby się zrzucili na remont hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osiedle nie będzie zlokalizowane na podejściu czy też na kursie startu więc spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nosiłem się z zamiarem kupna tego mieszkania, ale jak mi pani wytłumaczyła, że niewiedzą kiedy i jak będzie przebiegać droga dojazdowa do osiedla to wycofałem się z ofery. Obecnie sprawa wyjaśni się dopiero za ,,może rok". Dlatego też te całe dyrdymały zamieszkaj blisko pasji między uda włożyć. Chyba, że ktoś ma 4x4 i blokadę mostów, to po roztopach będzie zadowolony. Ciekaw jestem jak mieszkańcy będą docierać zimą tam skoro drogi są wszędzie oznaczone jako POLNE. Przecież gmina nie będzie odśnieżać dróg POLNYCH. Swoją drogą mistral nie należy już do powiatu Gdynia lecz do Pucka tak jak Shiraz. Więc auta, i wszystkie papiery załatwiamy w PUCKU.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tą drogą to faktycznie jakaś pomyłka, próbowałem ostatnio zobaczyć tą inwestycję to auto zostawiłem Morskim (tam faktycznie jest dobry dojazd i światło) - bo dalej do Mistrala to trzeba polem jechać/iść.
Pytałem się w Ekolanie i nic konkretnego nie usłyszałem, więc podpytałem się znajomego co pracuje w branży. Potwierdził, że trzeba uważać na temat drogi bo są przypadki gdzie deweloperzy oddają osiedla bez dojazdu i to właśnie się tak zapowiada!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto mi powie jak wyglada sprawa z tymi sciankami wewnetrznymi w mistralu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat odświeżam z uwagi na budowę MISTRAL III i NA Fali.
Droga jest, acz wąska. Zrobiona z płyt YUMBO i nawet oświetlona. Za EKOLANEM buduje DEKPOL. Czekamy na ich wkład do drogi. Podobno droga ma być poszerzona. Może Kościuszki zostanie połączona z Derdowskiego. A właśnie wie ktoś co z Derdowskiego? Roboty miały zacząć się pod koniec 2016.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry