Widok

paszport w tydzien?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny udalo wam sie kiedys dostac paszport w tydzien :(? moj tomek przyjezdza tylko na tydzien i w tym czasie zlozy wniosek, myslicie ze jak sie dobrze porozmawia i ladnie poprosi to jest szansa zeby go dostac po tygodniu :(?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej nie da rady!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze...wtedy bedzie musial znow wziac bezplatny urlop i przyleciec tylko po to zeby go po miesiacu odebrac :(

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze da się tak załatwić żebyś Ty odebrała wobec tego??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez musialabym specjalnie do PL przyleciec ale mi bedzie latwiej bo jesli nie znajde do tego czasu pracy to nie bede musiala brac zadnego urlopu...no pogadam, moze uda sie cos wynegocjowac :(

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kilka dni temu składałam wniosek paszportowy dla mojego smyka i kobitak powiedziała, że już po tygodniu moge sprawdzić w internecie czy paszport jest już do odbioru - ponoć często paszporty są juz po 9 dniach do odbioru.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paszport jest wystawiany w warszawie i najkrótszy termin to 3 tyg jak nie ma sezonu. Jezeli twój mąż nie potrzebuje pilnie paszportu może go odebrać nawet po kilku miesiącach
image
[url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://s2.p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie niestety pilnie go potrzebuje bo nie ma zadnego dowodu tozsamosci :( ten co ma teraz jest wazny do grudnia, niby duzo ale jego szef nie chce dac mu wolnego :(

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale dla synka moze robiłas ten na rok to wtedy one sa po tygodniu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie - składałam wniosek na paszport na 5 lat. Kobitka powiedziała, że teraz idzie szybko z paszportami.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mu proponuje zlozyc wniosek za granica w polskim konsulacie lub ambasadzie i nie musi wtedy az do PL przyjezdzac...
Ja corce paszport wlasnie tak tutaj w SE wyrobilam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak helen, wiem tez o tym myslelismy z tym ze to kosztuje 180 funtow :/

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nie wiem, ale czy nie istnieje możliwość wystawienia notarialnego pełnomocnictwa .Może spróbuj się dowiedzieć.Ja przyznaje jednak,że sama przylatywałam i odbierałam- nie wiem jak twój pracuje, ale da sie to załatwić jednego dnia rano przylot, wieczorem wylot.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie sie nie da :) bo ryanair lata tylko wtorki-czwartki i soboty :) wiec nawet jakby lecial we wtorek i w czwartek wracal to i tak musi wziac 3 dni wolnego :) ot problem :) ale o to pelnomocnictwo zapytam..

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
notarialne pelnomocnitwo na pewno sie da, my tak zrobilismy co prawda jak kupowalismy mieszkanie tzn kupowalami dopelnialam wszelkich formalnosci sama bo meza nie bylo. Sprobujcie oleńko isc do notariusza, my za takie pelnomocnictwo chyba placilismy cos ok 100 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
180 funtow to nie jest duzo jak ktos w tej walucie zaraba, ot polska oszczednosc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ile dobrze pamietam mozna zlozyc w polsce a odebrac za granica.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie, surin. A jak sie doliczy koszt powrotnego biletu, dojazdu na lotnisko i bezplatnego urlopu to wychodzi na pewno mniej.

Notabene wyrabialam paszport w UK rok temu i nie kosztowal 180, tylko jakies 80 - nie pamietam dokladnie, ale na pewno ponizej 100.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo jolga a skad masz takie info? to by byla super opcja :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszlym roku przedluzalam sobie paszprot i wtedy babeczka tak mi powiedziala w "paszportowce"
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo to zapytam :) pierwsze slysze zeby wysylali paszporty za granice ale super by bylo :) dzieki

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam coś takiego, ale nie ma nic o cenach za granicą

http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/4/16/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tutaj link z cenami, tylko że na rok 2007

http://www.razem.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=141:wydanie-i-koszt-wyrobienia-paszportu-polskiego&catid=43:ycie&Itemid=74
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosia bardzo Ci dziekuje :* my pewnie najblizszy konsulat mamy w Belfascie :) wychodzi razem 73 funty, wiec jedna z was wyzej miala racje, ze nie 180. widocznie znajoma wprowadzila mnie w blad :) uf i problem sie rozwiazal :)czas oczekiwania troszke dlugi, ale az tak sie nie pali :) do grudnia zdaza :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wyrabialam w polsce, bo w Anglii nie dalo rady, do tego ten dlugi okres oczekiwania 6 miesiecy, bo pierwszenstwo maja dzieci urodzone za granica na paszporty tymczasowe. wyrabialam w gdansku, czas oczekiwania 2 tygodnie rok temu, tez specjanie jechalam, ale w ciagu 3 godzin wniosek na paszport i dowod osobisty i bylo ok.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wyrabialam w polsce, bo w Anglii nie dalo rady, do tego ten dlugi okres oczekiwania 6 miesiecy, bo pierwszenstwo maja dzieci urodzone za granica na paszporty tymczasowe. wyrabialam w gdansku, czas oczekiwania 2 tygodnie rok temu, tez specjanie jechalam, ale w ciagu 3 godzin wniosek na paszport i dowod osobisty i bylo ok.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny co potrzebuje żeby wyrobic paszport małej? I ile to kosztuje? i czy faktycznie muszą być oboje rodziców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny co potrzebuje żeby wyrobic paszport małej? I ile to kosztuje? i czy faktycznie muszą być oboje rodziców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby wyrobic paszport dla dziecka potzreba 2 zdjęć, ksero metryki urodzenia + wniosek (wypełania się na miejscu) + opłata - chyba 30 zł - nie pamietam (ale mam sklerozę - wniosek składałam kilka dni temu :-). Niestety musi być obydwoje rodziców no i dziecko :-( Złożenie dokumentów zajęło nam ok 20 minut. Po odbiór jedno z rodziców.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje ;-). Największy problem to z tym dwojgiem rodziców ;-/. A nie wiecie gdzie jest we wrzeszczu jakiś fotograf szybki który zrobi zdjęcia od ręki dla malej do paszportu? Najlepiej gdzieś w okolicy dworca albo jakos w centrum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We Wrzeszczu to nie wiem - my robilismy w Gdańsku - pod filarami - naprzeciwko Zbrojowni. Koszt 4 zdjęc 21 zł - czas oczekiwania 15 minut.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obecnie na paszport czeka się ok 3 tyg - jutro jadę odebrać mój więc to "aktualne" terminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W grudniu wyrabiałam paszport w Gdyni - czekałam 5 dni roboczych ;-)) Sama się zdziwiłam, że tak szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie się udało załatwić, ale musieliśmy ściemniać z pogrzebem w rodzinie, że ma być i wydali od razu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry