Widok

pieluchy jednorazowe, jaka cena, jakie pieluchy,

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie drogie mamy, skarbnice wiedzy i dobrych rad :)
Czekam na swoje pierwsze dziecko :) i jestem w trakcie przygotowań.
Stąd pytanie do mam, które mają już rozeznany rynek związany z pieluchami jednorazowymi.
Jaka cena (w przeliczeniu na sztukę) jest ceną promocyjną (czy np 0,39 zł za sztukę to promocja)?
Jakiej firmy pieluchy polecacie
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam pieluchy Dada z biedronki. Nam bardziej odpowiada "starsza" wersja we fioletowym opakowaniu. Niestety nie wiem jaka jest cena w przeliczeniu na szt. Są o wiele tańsze od pampersów a równie dobre. Używamy ich już przy drugim dziecku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie dwójka też głownie na dada wychowana. Najlepsze, często w dobrych promocjach...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dada z biedronki, Babydream z rossmanna sprawdzają się fajnie. Pampersy tylko jak w jakiejś dużej promocji. Ogólnie poniżej 50 gr za sztukę to dobra cena :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dla nas najlepsze są lupilu z lidla i jak są w promocji to nigdzie tańszych nie kupisz :) my aktualnie jesteśmy na 4 i w promocji są po 30 gr za sztukę, a mniejsze rozmiary oczywiście są jeszcze tańsze :) przerobiliśmy chyba wszystkie dostępne na rynku pieluchy i te są wg nas najwygodniejsze i nigdy nic z nich nam nie wyciekło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ogólnie polecam dada-ale nie dla noworodków, moj mial koszmarne uczulenie na dadę , gdy jest trochę starszy, dada są ok, super są te marki tesco, wybawiły nam pupę z opresji , gdy było uczulenie po dada, rossmanowe tez ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poniżej 50 gr/szt to już dobra cena. Pieluchy z lidla i biedry dają radę.
Rozmiary "1" oraz "2" używaliśmy lidlowych, ale rozmiar "3" (kolorowy) spowodował u dziecka uczulenie. Przeszliśmy na biedronkowe i też jest ok.
Ogólnie, na samym początku jedna paczka pieluch (około 20 sztuk) starcza mniej więcej na dwa dni. Ale nie ma co się zaopatrywać w hurtowe ilości - dzieci szybko rosną i z dnia na dzień może się okazać, że potrzebny rozmiar "2".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza pielucha to taka co nie uczula, z której zawartość się nie wylewa i która aktualnie jest pod ręką. Dla dziecka marka pieluch nie ma znaczenia. Najważniejsze żeby pieluszka była czysta i sucha :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki mamuśki :)
Ogólnie biedra i lidl rządzą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

My od jakiegoś 3 miesiąca używalismy Dada, wcześniej pampersy ale mała dostała uczulenia na nie a i były drogie. Dada są naprawdę bardzo dobre, nie ma sensu przepłacać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o pieluchy to u mnie sprawdzają się Huggies. Są bardzo chłonne, wygodne dla malucha i z zapinaniem szybko idzie :) Jeśli chodzi o cenę to są niedrogie, ale jak ktoś szuka to teraz jest na nie promocja w Carrefourze .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry