Widok

piłka ręczna Gdańsk amatorsko

Witam,
może ma ktoś informacje o drużynie piłki ręcznej z chęcią się dołączę :) albo może zbierzemy się wspólnie i będziemy wynajmować salę. Ktoś chętny to proszę się odzywać ;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

Utworzyłam wydarzenie na fb dla osób, które chciałby raz w tygodniu spotykać się na grę, podaj swoje namiary to zaproszę Cię do wydarzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, możesz mi wysłać maila odnośnie tej gry w ręczną. Bo też bylabym zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kamiljarzombek@wp.pl - jeśli gracie to chętnie się dołączę;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam tez byłabym chętna na granie jak sie kontaktować z grupa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli nadal aktualne prosze o namiary, rudi-mk@o2.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jak najbardziej byłbym zainteresowany dołączeniem do amatorskiej drużyny. Mail do kontaktu utpopo@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej napisz proszę coś więcej o drużynie w pilkę ręczną. Bardzo chciałabym rekreacyjnie pograć. Grałam 6 lat w piłkę ręczną , ale od 3 lat nie gram. Bardzo tęsknie za treningami i z przyjemnością bym pochodziła na mecze i treningi:)

Pozdrawiam
Paulina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odezwij się do mnie na meila.

paulina.jedrasiak@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie,
Udało mi się utworzyć wydarzenie na fb - tak jak pisałam powyżej, wynajęłam nawet halę, ale niestety z 45 osób zdeklarowanych przyszło 6... mimo, że pierwsze zajęcia były za darmo :/
Jeżeli ktoś z Was będzie miał siły i możliwości dojścia do hali w Gdańsku w godzinach wieczornych (obdzwoniłam chyba wszystkie), dajcie znać, przynajmniej 7 chętnych mam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli aktualne to daj znać :) chrisrock2318@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też! rowerowopogda@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć czy te treningi dalej aktualne?? Chętnie bym pogral :)
Jak coś daje sex jego maila
igor.seroczynski 91@Gmail. com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
henio1994@o2.pl
daj znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszcie tominio202wp.pl lub fb tomasz szczykutowicz chetny w zaleznosci jak bede mial wolne od pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Też z chęcią bym się przyłączyła,jeżeli macie jakieś info proszę o kontakt : karolcia3105@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie się przyłącze.Moje namiary dildoskowal@gmail.com

Ostatnio znalazłem bardzo motywujące słowa
http://zlotemotywacje.pl/img.php?id=248
Zgadzacie się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również bardzo chętnie pogram , dodam tylko że nigdy w ręczną na poważnie nie grałem ale z chęcią spróbuje :) Jak coś to czekam na wiadomość xeardo@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukamy zawodniczek do amatorskiej drużyny piłki ręcznej. Zapraszamy kobiety w każdym wieku i z różnymi doświadczeniami w zakresie piłki ręcznej (również bez takowych). Jeśli masz ochotę ostro popracować nad swoją kondycją i sprawnością, brakuje Ci treningów / zajęć grupowych ze wspólnym, sportowym celem, chcesz dobrze się bawić i zrelaksować w towarzystwie innych kobiet i profesjonalnego Trenera, dołącz do nas. Trenujemy w każdy poniedziałek i czwartek 19.30 - 21.00. Jest Hala, a przede wszystkim doskonały Szkoleniowiec do naszej dyspozycji.
Justyna

tel.: 603766281
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć czy jest coś z tych ogłoszeń aktualne do pogrania w ręczną?:) Pozdrawiam Piotr i jak coś proszę o kontakt pito29@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety, na razie zajęcia prowadzimy tylko dla Kobiet. Ale zapraszamy na nasz FB : Amatorska Drużyna Piłki Ręcznej Kobiet . Moze tez utworzy się ekipa meska :) Czasem zapraszamy tez na zajęcia Panów - jak cos wygrają :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Można jeszcze dołączyć? W prawdzie bez doświadczenia ale z wielkimi chęciami do nadrobienia zaległości :)

szataga@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jasne wpadaj do nas zapraszamy serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy nadal aktualne ? Czy planujecie treningi w wakacje?
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry