Widok

poleccie sklepy z odzieza ciazowa?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
poza galeria baltycka-nivena (nie moj gust) i h&m.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się podłączam, bo niedługo muszę zakupić jakies porządne spodnie. Zależy mi na modnych rzeczach, a nie na "workach"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak zwykle KA-MA-MA - klonowa 1 - przy samym dworcu we Wrzeszczu. :D Super sklep i super obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/watek-o-sklepach-z-ciazowymi-ciuchami-t72455,1,16.html?hl=ciążowa#hl

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poki co zaopatruje sie na allegro, ale udalo mi sie kupic kilka tuniczek w normalnym sklepie a bluzeczki swietnie sie spisuja na brzuszku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sklepie C&A jest dział dla kobiet w ciąży - mają tam czasami fajne promocje :) - te sklepy są na Matarni i w nowej galerii na Przymorzu.
fajny sklep jest też na Hali w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam sobie portki i tuniczki w Gdańsku - chyba to się nazywa pasaż królewski (za lotem), sklep mieści się na tym dolnym poziomie - Pani bardzo ciepliwa i super mi doradziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni na hali na dole - bardzo duży wybór spodni.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POdbijam, bo może ktoś coś jeszcze wie :)
Na dniach idę na zakupy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam ostatnio dwie pary spodni w sklepie ciążowym na hali targowej w Gdańsku i ten sam sklep jest na ul. Klonowej we Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam sklep na ul. Żwirki i Wigury w Gdyni. dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak jsztaltuja sie ceny np za ciazowe spodnie? bo ja mam rozmiar 36 wiec bluzeczki bede takie wieksze zwykle tuniki kupowac, no ale spodnie to bym chciala takie fajne ciazowe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdynia u góry świętojańskiej koło kettlera - outlet ciążowy ja kupiłam tam dwie pary - dzinsy i bezowe bojowki ceny ok 80 pare złotych oprócz tego sa na 10 lutego sklep z dzinsmi chyba invest jeans sie nazywa tanie dzinsy ciazowe ok 60 zł.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukałam dziś na allegro ciążowych rurek i dupa! Jestem szczupła rozm 36) i wszystkie spodnie w udach są za szerokie o około 10cm (obw ud mam ok. 45cm, a nogawki muszę być długości wewn. 83cm). Poza tym są to proste spodnie, a nie rurki. Załamka :(
W sobotę podejdę na halę w Gdańsku, bo akurat tam będę, ale nadziei na modne ciążowe spodnie to już nie mam.
Na razie chodzę w tuniko-sukienkach, ale nie w każdą pogodę się nadają i trochę czasem marznę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa ja miałam ten sam problem i niestety musiałam kupić portki za szerokie w biodrach i mocuję je paskiem. Na rurki raczej nie ma szans :-( Jedną parę jeansów kupiłam w h&m za 180 zł a drugą w mothercare za 100 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy sklep mothercare znajdę gdzieś w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się, że jest tylko w gdyni w klifie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, w Klifie. Już znalazłam :) Wybiorę się tam na pewno, bo z pracy mam niedaleko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa, a może coś takiego by Ciebie zainteresowało http://www.allegro.pl/item631039368_rurki_ciazowe_stretch_rozmiar_36_s.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie w udzie za wielkie. Ja mam obw uda 44, a tu jest 62 :(
Wczoraj szperałam na allegro i szukałam rozmiaru. Nic nie znalazłam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.allegro.pl/item640115847_j004_jeansy_ciazowe_rurki_r_36_nowe.html udo 48cm - więc i tak lepiej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo, dzięki Aga! Te są Ok nawet na długość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drobiazg :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam dziś na hali w Gdańsku rurki ciążowe na 129zł :) Wybór spodni mają ogromny - wszystkie proste lub rozszerzane i 2 fasony rurek były :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście, Gdańsk KATHMA - DH Wielki Młyn, ul. Wielkie Młyny 16, box 58. Właśnie wróciłam z zakupów, ceny od 39 do 150 PLN, mam śliczną sukienkę na święta i spodnie sztruksowe w krórych wyglądam super :). Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a moze polecicie jakies ciucholandy dla kobiet w ciazy? morena, wrzeszcz... u mnie nastala bieda ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry