Widok

pomocy jak na wesele dać kupony totolotka

Wesele Temat dostępny też na forum:
chodzi mi o to by nie dawać w kopercie tylko coś fajnego wymyslić z nich ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja jak dawalam to Pani w kwiaciarni zwinela je w ruloniki i przyszepila drugikami, ladnie sie wkomponowalo w bukiet :) albo mozna w ozdobne pudelko jakies sztywne i wlozyc kupon, ja tak dostalam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dostawaliśmy w kopercie razem z kartkami. Albo właśnie na bukietach:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak to wygląda:

image

Uploaded with ImageShack.us

Dostałam podobny bukiet, tylko było więcej kwiatów. Efekt fajny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka daje w balonach, wkłada w balon kasę i kupony, dmucha, związuje (około 10szt.) i wkłada do dużego kartonu.
Ponoć fajna zabawa przy przebijaniu.
tylko trzeba dać instrukcję obsługi:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z też dostałam w kwiatach, ale miałam radochę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bed wykonywac wlasnie takie bukiecik dlaprzyszłej zony kuzyna - toto lotki i eustomy, które lubi :) w mikrofonie:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupony totolotka kiedyś dałam na kawałku gałązki bez liści na samym patyku. Kupony poskładałam w małe "wachlarzyki" i przyczepiłam do gałązki za pomocą wstążki. Też ładnie to wyglądało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w zeszłym roku kasę pakowałam tak:

image

image

tu linki doinstrukcji składania (motyla nie udało misię złożyć do końca, kończyłam gdzieś w okolicach 6-7minuty filmiku - później już za drobne toto było...

wg. podobnie można kupony lotka poskładać...
kwiat lotosu łatwy... jak dajesz mniej kuponów, to resztę dopracować papierem kolorowym
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok,linki:

kwiat lotosu wg filmiku http://www.youtube.com/watch?v=LFSKg5QZdVI + motyl wg filmiku http://www.youtube.com/watch?v=spo91pRyNbA&feature=related
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy jeśli kupony będą poskładane to jak trafi się jakiś wygrany to nie będzie problemu z "odczytaniem" go przez maszynę?
tak z ciekawości pytam :D
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dostawaliśmy w kopertach ;) z kartkami i/lub pieniążkami :]

najbardziej podoba mi się wizja tych balonów z kuponami w środku ;) wielgachny karton z takimi balonami :] ale musi być zabawa - najpierw zgadywanie co to w tym kartonie ;) później o co chodzi z balonami? ;) dalej - przekuwanie balonów i wyciąganie kuponów :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, a jak włożyć kupon do balona? przecież ta dziurka jest mała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadmuchaj balona w połowie tak mniej więcej - zwiń kupon w rulon i pomału wsuwaj starając się utrzymać w miarę możliwości powietrze w środku - to nie jest trudne - da się - nawet w spuszczony balon się da - tylko pytanie czy balon jest taki w miarę normalnych wielkości czy malutki czy może ten z wąskich ?
powodzenia -
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwinąć w rulon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

do góry