Widok

pomysł na strój karnawałowy o tematyce morskiej dla dziewczynki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moja córa ma w piątek bal o tematyce morskiej,szukam dla niej przebrania ,za co mogłaby sie przebrac oprócz syrenki i piratki?
chciałam zamówic syrenke z allegro(uzywana) ale boje sie ze nie zdazy dojsc a wśród was chyba nikt nie ma :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może za panią marynarz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo jakiś zwierzak morski :)
Foczka, krewetka, mewa... :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krewetka ciekawie, może też muszla
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo arielka :) moja córcia szaleje za nią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi, przypomniało mi się jak z 20 lat temu ja też brałam udział w szkolnym przedsięwzięciu - konkursie o tematyce morskiej - byłam ... meduzą ... byłam cała w pofarbowanej na morską zieleń kilkumetrowej gazie ... eh ... az mi sie lezka w oku zakrecila ;)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała piratka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się przypomniało za dzieciaka brałam udział w przedstawieniu i byłam wodą tzn miałam długą szatę z takiej lejącej sie niebieskiej tkaniny ponaszywane rybki morskie roślinki rozgwiazdy i takie tam stworzonka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zrobiłam kiedys meduzę z kółka hoolahop z twardego papieru pakowego "ugniotłam" taką kopułę obkleiłam krepą różową a dookoła poprzyklejałam długie różnokolorowe paski bibuły, do środka można by coś włożyć, kapelusz albo jaki stelaż zrobić żeby nie trzeba było trzymac tylko można było włożyć na głowę, wyglądało to ekstra tylko musiałam trzymać w ręku (przygotowywałam urodzinki dla dzieci o tematyce morskiej i bardzo się dzieciom ten strój podobał)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry