Widok

poródówka redłowo- opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej,
szukam opinii na temat porodów (cc) w Redłowie .- czy są tu świeżo upieczone mamy które rodziły w tym szpitalu? ;)
Mam skierowanie na cesarskie cięcie i zastanawiam się który szpital wybrać- UCK czy Redłowo.
Wiem że aktualnie odwiedzin nie ma w żadnym z tych szpitali.
Poprzedni poród miałam w UCK w Gdansku (skonczył się cesarką), mam bardzo dobre zdanie na temat tego szpitala, ale redłowo jest znacznie bliżej (mieszkam w Gdyni) i byłoby wygodniejsza opcją pod kątem organizacyjnym.
Z góry dziękuję za opinie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam 2 razy cc w Redłowie, ostatnie pod koniec 2019 roku i mogę polecić ten szpital. Do tej pory ze skierowaniem można było się umówić na konkretny dzień, z badań trzeba było zrobić układ krzepnięcia. Nie wiem jak to wygląda teraz. Na stronie jest podany nr telefonu i można zadzwonić i dopytać się, jak obecnie wyglądają przyjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam dwa cc jedno w 2017, drugie 2020, ale jeszcze przed pandemia, wszystko jak najbardziej okej, byłam bardzo dobrze przygotowana przed drugim cc które było już planowane, pierwsze okazało się nagłe i to ja się zbyt zestresowałam, przy drugim wiedziałam co mnie czeka i miałam też inne podejście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

do góry