Widok

pościel

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
gdzie mozna kupic fajna niedroga i jaka najlepsza?(z czego:)? )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam bawełniana lub satynowa, np. mam m.in. z
www.frote.pl



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja z bielbaw, bardzo dobre gatunkowo, satynowa bawelna, sa sliczne i nie niszcza sie szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Jysku sa bardzo fajne i mozna trafić na zachęcające przeceny ;) polecam satynkę ale bawełnianą

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiper napisał(a):

> w Jysku sa bardzo fajne i mozna trafić na zachęcające przeceny
> ;) polecam satynkę ale bawełnianą
>
>


Tez polecam bawełnianą satynę;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam fajną bawełnianą satynową i zwykłą, płócienną, pościel z IKEI. Bardzo podobają mi się wzory, ale wymiary są nietypowe. Musieliśmy kupić tam też kołdrę i poduszki, bo na czerwoną satynową pościel w haftowane gwiazdki zwyczajnie zachorowałam.

Według mnie najmilsza w dotyku i najbardziej "pierna" (czyli łatwa w praniu, bez potrzeby prasowania) jest pościel z jersey'u (czyli dzianiny). Ale teraz ją strasznie trudno kupić w sensownej cenie i gatunku. Czasem trafię przypadkiem w jakiejś promocji w którymś z marketów. Jest taka pościel na piętrze w ETC, gatunek rewelacja, niemiecka, ale raczej droga i nie zawsze jest duży wybór wzorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
satyna bawełniana !!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja lubie satynowa i flanelowa

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia. napisał(a):

> gdzie mozna kupic fajna niedroga i jaka najlepsza?(z czego:)? )

Polecam satynę bvawełnianą, kupowałam z allegro, ale sugeruj się ceną, bo za 50 zł napewno nie będzie to pościel dobra jakosciowo. Ładne mają również w IKEA.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Ikea jest fajna ale ja na przykład musiałabym wymienić poduszki, bo oni maja inny wymiar

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje pociel bawelniana tylko albo w Ikei ale slaba jakosc a teraz mam z Yska rewelka

polecam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje i na tym mi zalezało:)pozdrawiam wszystkie konkretne babki:)jutro wybieram sie do Jysk po bawełnianą satynową pościel:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam posciel z IKEA, bardzo fajna !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a co to jest bawełniana satyna?? przepraszam ze tak glupio pytam, ale wiadomo satyna ladnie wyglada ale sie straszliwie slizga. Czy ta bawełniana satyna jest troche lepsza do okiełznania??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bawełaniana satyna to jest bawełna ale szlachetniejsza, gładziutka i z lekkim połyskiem, w dotyku delikatniejsza i przyjemniejsza...plusy: nie slizga się tak jak satyna, świetnie się prasuje

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a propos pościeli :)
dostałam dziś mailem :)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde byłam w 2 Jysk'ach i jest bardzomały wybór a tak konkretnie tylko 2 wzory sa z satyny bawełnianej.....znalazłam jednak firme która robi bardzodobra jakościowo posciel ale słaby wybór jesli chodzi o rozmiarówki pojedynczych kompletów:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaką rozmiarówkę potrzebujesz?? mam źródło satynki bawełnianej prosto od producenta..ale 2 poduszki 70x80 i kołdra 160x200
ostatnio była w motylki, kolory niebiesko zielone a w kwietniu to jeszcze nie wiem jaka będzie
aha i cena to 40-50 zł

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
140X200 + 1 poduszka 70x80.....spimy z mężem pod osobnymi kołderkami bo mamy baaardzo szerokie łóżeczko no i wygodniej:)a zazwyczaj własnie sa komplety tzw"małżeńskie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) ja też mam dwa kompleciki w takich wymiarach, wyciągam wtdy drugą kołdrę i jest ok

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana, jak chcesz dobrą pościel to lepiej sobie kup droższą, np. greno, andropol, frotex albo bielbaw, który też produkuje greno. Polecam satynę bawełnianą lub bawełnę. Ja od lat kupuje wyłącznie polskie pościele i jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie barwią, nie mechacą się i nic się z nimi nie dzieje. A co najważniejsze, nie śmierdzą jak te za 60 zł. Osobiście kupuje na https://www.polskieposciele.pl, dlatego, że mają wyłącznie polskie produkty oraz wszystko czego potrzebuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się ! Uważam ze dobrej jakości pościeli nie zakupisz za 60 zł- miałam nie raz i pościel po roku użytkowania jest wyblakła ,rozciągnięta i nie wygląda estetycznie . Swoja idealna dostałam w prezencie na urodziny https://www.moyha.com/posciel-pojedyncza-senne-marzenie-bialy-melanz. Zakochałam się w niej od pierwszego snu !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy czego potrzebujesz. Teraz masz ogromny wybór w zasadzie wszędzie. Fajna, niedroga i najlepsza to mogą być trzy różne komplety. Najlepsza na pewno nie będzie tania, niedroga będzie byle jaka i nie nacieszysz się nią długo a fajna - to zależy co masz na myśli czy tkaninę czy może wzór. Zdecydowanie bardziej od poliestrowej warto wybrać bawełnianą. Przyjemniej się pod nią śpi. Jeśli nie lubisz prasować lub nie masz na to czasu możesz wybrać pościel z kory lub z poliestru ale coś za coś. Pościel z kory jest dość szorstka a pod tą z poliestru będziesz się pocić. Jeśli ja miałabym wybierać to pomiędzy pościelą z bawełny gładkiej lub satynowej. Używam jednej i drugiej i jestem z nich bardzo zadowolona. Ciekawe wzory możesz zobaczyć np. tutaj: https://hippo-sklep.pl/posciel_satynowa.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.moyha.com/kategoria/posciel
Dla fanów stonowanych kolorów biel, szary i biały melanż idealnie pasujące do każdego wnętrza . A co najważniejsze nie trzeba jej prasowac a drewniane guziczki dodaja ejj uroku. Zobaczcie sami !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.moyha.com/kategoria/posciel
Dla fanów stonowanych kolorów biel, szary i biały melanż idealnie pasujące do każdego wnętrza . A co najważniejsze nie trzeba jej prasowac a drewniane guziczki dodaja jej uroku. Zobaczcie sami !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje online, najzwyklejsza bawełniana. Ostatnio natrafiłam na sklep poscielove24 i jestem bardzo zadowolona. Niskie ceny, ale bez starty na jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoja zakupilam on-line https://www.moyha.com/posciel-podwojna-senne-marzenie-szary-melanz?gclid=EAIaIQobChMIk-C0tImi9wIVJTNyCh1FhAk4eaqyasabegKEIPD_BwE
Baski biznes z Trójmiasta wiec tym bardziej plus za wspieranie polskiego biznesu . Pościel mega wygodna, zdrowa i naprawdę czuje ze dobrze spie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

do góry