Widok

poszukję nr 100 z info jak tam?

Hej! Tu koleżanka z pizzeri i pkt 6. Jak tam sie masz? ile kilometrów zaliczonych?

POzdrawiam. Paulina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
czuje sie mile zaskoczony ze tak o nas sie troszczycie. Niestety nei ma sie czym chwalic punkt 6 byl naszym ostatnim :) zaraz jak od was wyszlismy trafilism na samochod organizatora, wpakowalismy sie do bagaznika i pojechalismy do bazy :). Na miejscu zjedlismy zupke i dowiedzielismy sie ze o 12 mamy pociag wiec spakowalismy sie i wyruszylismy w droge powrotna do poznania. A jak tam u was nie zaziebilysicie sie przez noc otoczone woda ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przeżyłyśmy jakoś. Zaraz po zejsciu z punktu i zwozce do bazy popedziłyśmy na skm i całą drogę do Gdańska przespałyśmy. Jak tam odcisk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz prawie stopki sie nareperowaly :) ale narazie odpuscilem sobie bieganie :) a co do powrotow do domu to my tez przespalismy cala droge :) jak chcesz to mama dwa zdjecia na ktorych troszke jestescie widoczne wiec moge wyslac tylko odezwij sie na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0