Widok

poszukuję lekarza do prowadzenia ciąży

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny,
jestem w 11 tygodniu ciąży i obecnie konsultuję się u dr Miśkiewicza. Uwielbiam tego lekarza, lecz niestety nie prowadzi on ciąży do końca.
Będę decydować się na poród w Redłowie i poszukuję lekarza, który tam pracuje, aby poprowadził moją ciążę. Zawsze lepiej jest, aby lekarz prowadzący, pracował w szpitalu, w którym chcemy rodzić... tak w razie "w"...
Czy któraś z Was może mi polecić jakiegoś dobrego lekarza, który pracuje w Redłowie?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Grzegorz Janczewski lub Dariusz Skrzypek
Oboje prowadzą gabinet na Chwarznie i pracują w Redlowie. Bardzo dobry jest też Grzegorz Marciniak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jestem pacjentka dr Miskiewicza ,w czasie ciazy polecil mi dr Trawinskiego, i prowadzil mnie do konca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Jańczewskiego, prowadził moje 2 ciąże, był przy porodach. Teraz planuję kolejną ciążę i lekarza na pewno nie będę zmieniać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A polecicie jakiegoś lekarza, który ma dobry sprzęt USG? Najlepiej Gdańsk, proszę również o cenę wizyty jeśli znacie.
Z góry dziękuję za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam dr Żółtowskiego, ma gabinet na Pogórzu, pracuje w szpitalu w Redłowie. Bardzo dobry lekarz, najlepszy u jakiego byłam, z ogromną wiedzą, ze świetnym podejściem do pacjentki, z poczuciem humoru i szacunkiem. Cena wizyty to 150 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ermilka, z tego co widzę to gabinet w Gdyni zamknięty na stałe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic o tym nie wiem, mam wizytę za tydzień,nie mam pojęcia o co chodzi, może doktor ma za dużo pacjentek i już nie przyjmuje nowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy na wizytę może wejść partner, aby zobaczyć obraz z USG? bardzo mi na tym zależy, a wiem że lekarze potrafią być różni... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, u doktora Żółtowskiego mąż może wejść z żoną do gabinetu, doktor prowadzi dużo ciąż i widok par w poczekalni to właściwie codzienność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja wizyta się odbyła,doktor cały czas przyjmuje, ale być może nie przyjmuje już nowych pacjentek, tego nie wiem. Jakiś czas temu byłam w szpitalu w Redłowie i tam przyjmował mnie bardzo dobry i miły lekarz, mimo, że był już wyczerpany po dyżurze to poświęcił mi czas, wszystko wytłumaczył, mimo, że sytuacja była trudna to wyszłam od niego z uśmiechem, nazywa się Grzegorz Janczewski. Na pewno gdzieś przyjmuje prywatnie w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Adama Szulca. Obecnie prowadzę u tego lekarza drugą ciążę :) pilnuje wszystkich badań, usg potrafi robić godzinę, jak coś się dzieje zawsze przypomina aby do niego dzwonić i w razie co przyjmuje od razu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szulca latem spotkałam na Zaspie, teraz jest w Redłowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to za ginekolog, który nie prowadzi ciąży do końca :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może jako student akurat był nieobecny na niektórych zajęciach z ginekologii ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry