Widok

potrzebuje porady

witam jestem w związku partnerskim 12 lat niby wszystko ok tylko rok temu zaczęłam chodzić na lekcje karate , mój nauczyciel sensei jest żonatym mężczyzną ja to szanuje I nigdy nie myslalam o niczym tylko problem w tym ze bardzo go lubie I szanuję,mamy wspanialy kontakt rozumiemy się bez slow czuje ze mu sie podobam walczyłam długo z tymi uczuciami, bardzo on mnie pociąga nic nie robie ale cięzko mi sie skupić na lekcjach myslalam już żeby odejść ale na prawdę to to lubie I nie wiem co robić prosze o porade..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

> niby wszystko ok

Sama sobie podświadomie odpowiedziałaś.
Szukasz/potrzebujesz prawdziwych uczuć i emocji.
Jesli nie pójdziesz za głosem instynktu, bedziesz tego żałowała. Całkiem możliwe, że twój żal rozwali obecną stabilizację "na niby".
Jeśli pójdziesz, prawdopodobnie też będziesz żałowała, ale masz szansę troszkę bardziej poznać siebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z anonime, cokolwiek nie zrobisz będziesz żałować. Dlatego sądzę, że warto zaryzykować, być może Pan Żonaty definitywnie utnie Twoje zapędy (podejrzewam, że nie jesteś pierwsza). Mogę się tem mylić i wyrośnie z tego fantastyczny romans, pełen uczucia, namiętności, szaleństwa, a Ty poznasz siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ach, te fascynacje trenerami, nauczycielami, itp... Gdybym miala wskakiwać każdemu do łóżka, w ogóle bym z niego nie wychodziła...
On żonaty? Ty też w związku? To się, k....ochana, zastanów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Ach, te fascynacje trenerami, nauczycielami, itp.

Biologia. Samica potrzebuje przewodnika stada (samca alfa).
A któż, inny niż "sensei", bardziej się do tej roli nadaje? ;]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może zamieszkajcie w czwórkę. Porozmawiaj z mężem, trener niech porozmawia z żoną i jeśli wszyscy będą "za" to problem rozwiązany. Czasami udają się takie rzeczy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

pytać się na forum czy twoja chcica czy tam chuć jest istotniejsza od twojego sposobu traktowania obecnego związku ...?!

...a skąd ktoś obcy z forum ma to wiedzieć... ? kup kimono partnerowi - jak stwierdzisz że to nie to , to będziesz miała odpowiedź ....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zrezygnuj z lekcji, szkoda małżeństwa...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestesmy małżeństwem jesteśmy zaręczeni ,ciężko byłoby mi zrezygnować z karate bo to lubię robić to troche dziwna sytuacja bo czuje, porawka wiem ze mu sie podobam ale kocham karate I ludzi z klubu jesteśmy jak rodzina tylko niestety uczucia sie wkradły ...jestem poprostu zagubiona I rozdarta..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacznij myśleć "czystym" rozumem. Przeanalizuj wszystko i podejmij decyzje.
Uczucia i emocje mijają! :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z takim apelem do kobiety?
Chłopie! Na jakim swiecie żyjesz? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonim no masz dużo racji choć znam kobiety które myślą racjonalnie (ta może też) ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 miesiące mignęły i co zdecydowałaś ? Ten Pan bawi się czarowaniem pan. Później będziesz go unikać ? Wakacje ze swoim panem. A co , gdy jakaś pani go uwodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

posuneło sie to troche do przodu ,on ogólnie zawsze duzo mnie dotykał wiadomo poprawial jako nauczyciel w koncu jakos 2 mies.temu wziol mnie na bok I powiedzial ze mam do karate duzy talent I szybko sie ucze dostalam ucznia roku medal itp zaczely sie duze komplementy pewnego dnia ja zesmy sie żegnali po lekcji podszedl do mnie I mnie pocalowal w usta nie bylo nikogo z nami stanelam jak wmurowana ale NIE odsunelam go , nie potrafilam I nie chcialam jeszcze bardziej sie zaangażowałam w to wszystko emocjonalnie juz nie wiem co robić...wiem ze raczej powinnam to zachamować nie pozwolic mu sie dotykać,zastanawiam sie czy jest chociaz najmniejsza szansa ze on by zostawił żone,dodam ze dzieci ma juz dorosle wszystkie powyzej 19 roku życia na 38 lat jestem naiwna no nie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu, wstawiaj przecinki, bo mi tchu zabrakło, żeby całość przeczytać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam ,trochę się rozkręciłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem Ciekawy jak sie to rozwinie... ja niestety mam podobnie ale ja jestem mężem ... tak jak twój partner. i nie oceniam tylko jestem ciekaw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szok.jesteś naiwna i to bardzo.ja tak podrywałem mężatki,mówiłem to co chcą usłyszeć.w sumie zasługiwały na komplementy.szkoda że ich mężusiowie tego nie mówią.ja jestem po rozwodzie (żona za szybko sie poddała tak jak WY),kochałem ją i chciałem ratować związek,ale widocznie była zmęczona tym wszystkim choć nie wiem czym.teraz jestem szczęśliwy,mam fajna pracę,podróżuję,poznaję ludzi,i wiesz co czytam ogłoszenia towarzyskie( nie wiem dlaczego) że szukacie faceta itd..... .nudne jesteście,sorry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak to jest z Paniami i Panami .Każdy z nich nie ratuje tego co ma i myśli ze kolejny związek będzie lepszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja rada, życie jest jedno u korzystaj. Bzykaj się z nim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uciekaj puki jeszcze nie zabrnelas za daleko. Ten facet jest mily do wszystkich , taki jego zawod i tytle. Inaczej stracilby klientow i prace. Po 12 latach ze swoim partnerem przeszlas do codziennosci Zrob cos milego dla swego partnera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja rzeknę tak... Po 12 latach związku czujesz podświadomie,że potrzebujesz czegoś nowego, świeżego, jakiejś odskoczni. To jest normalne i nie ma się czego wstydzić. Czasem też ludzie się zakochują będąc w związku, to też nie jest niczym super dziwnym. Tylko pomyśl czy warto. Może zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję pogadaj ze swoim partnerem :) ja bym na twoim miejscu była otwarta i szczera. A jeśli nie chcesz poruszać tematu z partnerem to najlepszym wyjściem jest zrezygnować z lekcji i zapisać się gdzieś indziej. I po jakimś czasie samo życie ci zweryfikuje czy to było faktycznie jakieś uczucie czy może tylko chwila słabości ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo Ciacho... się odezwałaś :-)
Jak się żyje w obecnym czasie w GB?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobrze! rząd mi płaci za wakacje spędzone na tyłku :D
choć jak to ja, lubię być produktywna więc ciągle z czymś działam :) nie ma tu paniki przede wszystkim, nie jeździ policja wszędzie, nie ma kontroli, ludzie raczej sami się kontrolują, co jest bardzo miłe :D mieliśmy przez ostatnie 2 tygodnie pogodę naprawdę wakacyjną więc opalałam się w ogrodzie czytając Freuda ;) nie polecam bo się można spalić, wciąga! :D
jak u Ciebie Szczęśliwy??
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm dalej jestem szczęśliwy ;-) no więc jest dobrze :-) Nie byłem jeszcze na wyspach i może tam kiedyś pojadę. Podobno mnóstwo tam ludzi a w Londynie i okolicach drogie noclegi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam jeszcze przed 31 grudnia, później to kto wie jak to będzie z wylotami na wyspy ;)
Ludzi sporo w samym Londynie, w okolicach raczej spokojnie. Noclegi jak to noclegi, wszędzie drogawe ;) bardziej chyba chodzi o przelicznik, funt wysoko stoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za info. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w razie czego jak się będziesz wybierał to pisz, podpowiem z najlepszymi miejscami, noclegami a może nawet cię oprowadzę :D
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie spodziewałem się aż takiej propozycji z Twojej strony (w ogóle się żadnej nie spodziewałem więc tym bardziej...) - dziękuję! :-) Nie omieszkam skorzystać ;-) Jakie masz podejście do dzieci bo najprawdopodobniej z moimi skarbami bym przyjechał? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...nie jadam :D

jeśli nie włażą na głowę to znam też kilka fajnych dzieciowych miejsc w londynie ;)
toż ja sama dzieciuch jestem ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...nie jadam :D"?

No już nie takie małe a z roku na rok to już "prawie dorośli" ;-)
Czemu radzisz do 31 grudnia, potem wizy...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No pytasz jakie mam podejście do dzieci to ci odpowiadam,że nie jadam :p

E to jak takie duże to na luzie,że tak młodzieżowo rzeknę. No później w sumie nie wiem jak będzie z podróżami do wielkiej Brytanii, może wizy od razu to nie ale na pewno wszystkie ceny skoczą dość znacząco i podejrzewam,że ceny biletów tez ;) a można na Wizzair często upolować bardzo okazyjne ceny na Luton (ja latam zwykle za grosze w stylu 70-120zl) swoją drogą jest dobry patent na szukanie lotów. Karta incognito i szukanie lotów we wtorek, środę lub czwartek. Wtedy najniższe ceny są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oki, czyli "baba Jaga" nie jesteś ;-)
Bilety mogą wzrosnąć już teraz bo... pandemia, kryzys itp. Co do młodzieży to ja się czuje na hmm 20 lat a nie wiem jak Ty? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jeśli mogę spytać, ile masz w rzeczywistości? ;)

u mnie to zależy od sytuacji, czasem się czuję na 12 jak mnie wariactwo ogarnia a czasem jak coś mądrego powiem to na 50 :D
ale ja jestem dość specyficzna, wszędzie mnie pełno, wiecznie się z czegoś cieszę i mam mnóstwo niespożytkowanej energii, którą zarażam wszystkich dookoła ;)
także jak wycieczka po Londynie to tylko na wesoło i na lekko ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~zagubiona to facet, który podpuszcza Was, być może podnieca go to nawet...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ilu tu psychologów, masakra, a każdy wie najlepiej...każdy sam musi w życiu podejmować decyzje a jak się pyta o rady na forum to różne głupoty ludzie piszą, mi też się podoba dużo aktorów, mojemu facetowi też pewnie modelki się podobają no i co z tego? fizyczna fascynacja to nie wszystko, to nawet normalne że nam się inni podobają ale jak się jest w związku szczęśliwym to się nie myśli o zdradzie, fascynacje to jedno, faktyczne planowanie zdrady to drugie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

do góry