Widok

prezent dla męża!:)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny,może macie jakiś ciekawy pomysł na prezent dla męża na święta?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w tym roku kupie meżulkowi chyba coś związanego z jego hobby, chociaż też chętnie poczytam inne pomysły.
W poprzednich latach kupowalam mu m.in. skrzynkę narzędziową bo nie miał (koleżanka mi polecila i mojemu męzowi też się bardzo spodobała), golarkę, zestawy filmów/płyt które wiedzialam że chciałby mieć. Czasem w okresie przedswiątecznym w trakcie zwykłej rozmowy można wyciagnąć co by chcieli;)
image
Ja kupuje karnet na silownie i basen bo tez chcial, bo musi zgubic brzuszek zanim nasza Maja przyjdzie na swiat:) Raczej kupuje to co chce raz dostal: wiatrowke, luk wszyscy sie smieja ze mnie ze takie prezenty mu kupuje ale on nie chce skarpetek i sweterkow:)
image

image
20 lipca 2007
hahaah moj maz marzy o zdalnie starowanym samolocie albo smiglowcu... dorosły facet a takie z niego dziecko:-)
to podobnie jak mój. Jemu się marzy samochód terenowy zdalnie sterowany, a do tego synek :)
A mojemu mężowi jedyne co się marzy to.........................własny domek;-)
I jak tu spełniać męskie marzenia?;-);-)

Też wciąż szukam inspiracji;-)

W zeszłym roku kupiłam elektryczną golarkę.......jedyne co po niej miał...to uczulenie i stan zapalny na buzi;-)

Hmmm...kolejny sweterek??
Oj z mojego tez i to bardzo, chyba broni sie przed tym ze za pol roku 30 lat :) haha.
Ogolnie to jego mama opowiada jak byl maly to chcial byc mordowca, zolrzeniem i takie tam i jeszcze nie wyrosl, ale co tam czasem warto spelnic takie marzenie jakie ma zeby zobaczyc ten usmiech i uznanie przez caly rok ze zona kupila mu taka zabawke:)
image

image
20 lipca 2007
no właśnie też myślałam o jakimś karnecie,albo jakiś kupon na masaż itp. chciałabym żeby to był ciekawy prezent.jego zainteresowania to samochody,samochody i samochody;/ :) więc moze jakieś quady albo gokarty...sama nie wiem. może znacie kogoś kto się na tym zna i wie gdzie,za ile i tak dalej:)
Może tam poszukacie inspiracji.
Ja mam podobny problem.
Perfum dostał, golarke w zeszłym roku.

Polecam stronke z oryginalnymi pomysłami:

www.wyjatkowyprezent.pl
Może poszukaj tutaj: toysforboys.pl
Przedw wszystkim ustal czy ma to być prezent praktyczny, gadżet, zabawka... A może wycieczka czy lot samolotem albo skok ze spadochronem? Fajnie ofiarować komuś ciekawe wspomnienia.
dokładnie wspomnienia:) RENNI super stronka:)
pomysły na stronkach są super ale warto też samemu poszukać (bezposrednio) - skok ze spadochronem na pewno wyjdzie taniej jak spróbujesz w aeroklubie w Pruszczu Gd.- w zeszłym roku chyba kosztowało ok. 500 zł a nie 900 z tej stronki.
Paintball, quady i inne zabawy dla dużych chłopców są też w trójmieście. Można by było zgadać się z żoną jakiegoś bliskiego kolegi/brata... itp i kupić im jako grupie coś takiego.
image
ja zabrałam do kupy informacje na temat zaintersowań i najbliższych planów:) mąż uwielbia swój ukochany samochód i podróże nim więc dostanie nawigacje:D na urodziny dostał CB więc będzie do kompletu:)
ja kupilam zegarek :) chociaz on mazu o samochodzie hahahah ale narazie musi mu zegarek wystarczyc:)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
ja kupilam zegarek :) chociaz on mazu o samochodzie hahahah ale narazie musi mu zegarek wystarczyc:)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
Na Kolibkach jest adventure park – quady, terenówki itp.
image
image
Mi również spodobała się stronka z wyjątkowymi prezentami, ale Gosiaczek79 ma rację. Chciałam dla moich rodziców wykupić masaż romantyczny na rocznicę ślubu, ale poszukałam sama wśród gabinetów masażu i okazuje się, że nie jeden oferuje taką przyjemność i nawet lepszą, bo wykupuje się karnet na romantyczne spotkanie w gabinecie. Są świece, muzyka winko i nie tylko jeden masaż a cały zestaw plus za grosze można do tej opcji dokupić inne zabiegi kosmetyczne. Także warto podpatrzeć, jaka jest oferta na stronce, a realizować na własną rękę.
image

image

Aha, a co do prezentu dla męża, to mój zażyczył sobie wkrętarkę. Na szczęście podsunął ten pomysł swoim rodzicom :) Ode mnie natomiast dostanie myszkę do kompa w kształcie samochodu, z mrugającymi światełkami itd. Taki bajer do pracy :)
image

image

To będzie idealne rozwiązanie dla Męża https://mapgai.pl/Kubek-Facet

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co można załozyc pod spódniczkę(obtarte uda) (31 odpowiedzi)

Lubie chodzić w sukienkach, spódniczkach ale niestety w lato często obcieram sobie uda :-( do...

cukrzyca ciążowa (81 odpowiedzi)

chcialam zapytac czy ktoras z was ma cukrzyce ciazowa i powie mi jak to wyglada w "praktyce",...

Basen z niemowlakiem (150 odpowiedzi)

Czy ktoś chodzi na basen z niemowlakiem? Moje chłopaki maja 4 miesiące - można już? Chciałabym...

do góry