Widok

proszę o opinie na temat szkoły TEB Edukacja

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
mieści się ona na armii krajowej w Gdyni...........

image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę ...........

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.teb.pl/filia/gdynia/kontakt

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ściema jak większość. Marny poziom, po ukończeniu papier, którym możesz sobie wiesz co podetrzeć. I do tego wyciąganie kasy.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8
serdeczne dzięki..............zasmuciłeś mnie ale właśnie dlatego prosiłam o opinie bo coś czułam,że tak będzie.............jeszcze raz dzięki ponury

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Merlina nieprawda,sama sie do tej szkoły wybierałam, pojawił sie Dzidzius i musze przelozyc plany,ale na pewno pojde,sa dosc drodzy,ale wydaje mi sie ze maja lepsze notowania niz np.żak.a ponury zawsze wszsytkim pisze negatywne opinie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
alexa a ile kosztuje tam przyjemność kształcenia?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Merlina ja pytałam o kierunki medyczne(technik farmacji,ratownik medyczny) i koszt był 250 zł miesiecznie,a zajecia wieczorowo od ok 16-20,4 dni w tygodniu.nie wiem jak inne kierunki byc moze troche taniej,ale porownywałam ceny w profesji i tam bylo taniej(od 110 do 160 za miesiac).pozdrawiam
(Pani w sekretariacie bardzo uprzejma i na pewno Ci odpowie na wszystkie pytania)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cosinus ma szkoły medyczne za darmo zakończone egzaminem państwowym potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Polecam jakby co :-) Nie nadziałam się na żadne opłaty, a z iinymi szkołami różnie bywało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
alexa napisał(a):

> ponury zawsze wszsytkim pisze negatywne opinie.

Nonsens. Co za bzdury wypisujesz. Ja ukończyłem Uniwersystet Gdański i polecam tą uczelnię. Kasa za studia ta samo co w jakimiś bzdurnym TEB. A poziom o niebo wyższy!

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
profesja- to dopiero pomyłka doświadczenie na własnym dziecku mówi że szkoda czasu , pieniędzy i nadziei ze czegoś się nauczysz..

szczęśliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
odradzam profesje skonczylam tam hotelarstwo i szczerze odradzam

image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
No a co z tym TEB Edukacja? Prowadzą studium technik farmacji, dwuletnie. Na czym polega ściema w tym wypadku - ostatecznie mają obowiązek przekazać konkretną wiedzę i to dość krytyczną, jeśli chce się później pracować w aptece?

Też chętnie posłucham opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja ukończyłam grafikę komputerową. I też odradzam. Nauczyciele jak by trafili tam przaz przypadek, komputery-zabytki. Szkoła nawet nie miała oprogramowania do grafiki. świadectwo ukończenia takie, że można sobie samemu lepsze wydrukować.
A za nie płacenie czesnego w terminie oczywiście kary.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to idz do TEB, a potem składaj cv w aptekach. ciekawe czy ktoś do Ciebie oddzwoni.... szczerze watpię
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem absolwentem T.E.B. w Gdyni i do pupy ta szkoła. Program na dany kierunek taki że egzaminu technika nie zdasz bo uczą czego innego , właścicielka blond hiena tylko łazi i myśli że jest fajniutka a to KEF. Odradzam każdemu tej szkoły bo na całą klase technika zdaje 1-3 osób
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety ale moja opinia jest również bardzo niekorzystna. Jestem po pierwszym roku technika dentystycznego w bielsku. Zarzekali się i obiecywali a nie maja pracowni i nie współpracują z pracowniami na które powoływali się przy rekrutacji. Poziom MARNY , wręcz zenada. Jestem właśnie po drugim semestrze i powiem otwarcie, jeśli ktoś chce tracić czas i pieniądze to tren to szkoła dla niego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ściema taka, że prowadzący na farmacji nie mają kompentencji
błedy na błedach...
zero profesjonalizmu...
szkoda kasy,
dyrektorka nic z tym nie robi...
centrala również...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie lubie dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co ponury pasuje ci ta ksywka, ja place 170 zl miesiecznie i jestem zadowolona a za studia miesiecznie wychodzi okolo 400 zl czyli to samo tak ? Daruj sobie jak nie masz zdania bo glupoty kazdy pisac moze ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ponury

2007-10-12 21:29

Re: proszę o opinie na temat szkoły TEB Edukacja


Nonsens. Co za bzdury wypisujesz. Ja ukończyłem Uniwersystet Gdański i polecam tą uczelnię. Kasa za studia ta samo co w jakimiś bzdurnym TEB. A poziom o niebo wyższy!


uuu absolwent UG największej meliny pseudo wykładowców :D też skończyłam UG, na razie licencjat i szczerze żałuję. Dno to mało powiedziane,mam tylko suchą teorię w głowie i papier który ładnie wygląda. Wielki studencina się odezwał.

Słyszałam o TEB dobre opinie ale zalezy na jakim kierunku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kończyłam tam kosmetykę i dno beznadziejne, ale tak naprawdę zależy wszystko od wykładowcy,nauczyciela.Ja straciłam pieniądze,dyktowanie notatek z książek a na pracowni róbcie sobie co chcecie,zero praktyki, dno.Ale na innych kierunkach może być całkiem ok.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja byłam na masażyście przez prawie 2 miesiące ale nie wyrobiłam bo nie dałam rady pogodzić ze studiami. Jeżeli chodzi o praktykę to byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO RODZAJU SZKOLY.PRACOWALAM W JEDNEJ Z NICH I WIEM JAKI W NICH JEST POZIOM NAUCZANIA
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
ojejku przesadzacie.

ja w tym roku idę do tej szkoły :)
ze wględów rodzinnych studia zaczynam dopiero za rok
narazie czekam na meila od tej szkoły kiedy ma być rozpczecie roku szkolnego


a propo pracy to moja kolezanka własnie po szkole policealnej pracuje teraz w aptece :) ma technika farmacji :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszystko zależy od wykładowców,oni wyznaczają poziom
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Technik farmacji, to mnie najbardziej interesuje :) Warto? Jak z zarobkami i edukacją przede wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wlasnie ide na kosmetyke, niby mamy gabinet do pracy, ale nikt mi go nie pokazal. ja bd placic 140zl za miesiac, inne kierunki byly dwu- a nawet trzykrotnie drozsze. w sumie mam duzo kursów ukonczonych, ale to za malo. moze bedzie ok:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja skończyłam w TEBie farmację i jestem bardzo zadowolona, w czerwcu pisałam egzamin, teraz czekam na wyniki, co do zarobków to zależy od apteki, pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja choć kończe mgr na innej uczelni chyba skuszę się na zrobienie technika farmacji w teb, proszę o opinie czy warto, w szczególności chcę zapytać o to czy materiały które są dostarczane na zajęciach wystarczą do zdania egzaminu państwowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na jekies info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze do TEBu, niektóre kierunki są bezpłatne ( płaci Unia ).
Wg mnie warto, bo niektóre zajęcia są ciekawe, można duzo sie dowiedziec, ale niektóe są kompletnie bez sesnu... :)
Gdybym miała za to płacic, napewno byłoby mi zal pieniedzy, a ze płaci Unia a ja bede mieć papierek jest ok :)
image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie podejscie niektorych: papierek.
Ja studia kończyłam dla umiejętności. I PG mi umiejętności dała. Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Studia tez mi daly umiejetności :) A to robiłam dodatkowo, chciałam sie czegoś nauczyc, czasem sie da, a czasem sie przychodzi posiedziec... zalezy od wykładowcy :)
Egzamin końcowy i tak jest państwowy, wiec sami musimy nadrabiac zaległości.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa jest prosta..zrobienie dyplomu technika farmacji na dzień dzisiejszy daje pewna pracę w przeciwieństwie do większości kierunków magisterskich. Tak jest przykra prawda. TF w TEBIe w mojej ocenie bardzo dobrze przygotowuje do dyplomu....ale podstawowa sprawa trzeba chcieć. Nauka trwa 2 lat i naprawdę trzeba się sporo napocić. Jest kilka bardzo ważnych, obszernych przedmiotów i im trzeba poświęcić dużżżżo uwago - TPL, farmakologia...

I jeszcze jedna sprawa....błędem jest pisanie, że szkoła jest dobra/zła...wykładowcy wyznaczają poziom nauczania i w ramach tej szkoły są kierunki lepiej i gorzej prowadzone, kierunki gdzie trzeba się uczyć mniej lub więcej...to tyle.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam TEBu w gdansku, chodzi mi o farmacje. wykladowca od glownego przedmiotu nie potrafi przekazac wiedzy i ma w niej luki. nie potrafi przygotowac do egzaminu. trzeba samemu na wlasna reke sie duzo dowiadywac... brac korepetycje... a skoro sie placi, to mogliby juz chociaz poziom nauczania jakis reprezentowac.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć a czy zajęcia odbywają się co 2 weekendy? Czy to zależy od kierunku.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TĘ uczelniĘ, Panie z uniwerka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poziom w TEB Gdynia żenująco niski..ta szkoła powinna zostać zamknięta. Organizacja fatalna, zajęcia czesto są odwoływanie, nauczyciele spozniaja się np godzinę na zajecia a my czekamy! Kierunek opiekun medyczny we wszystkich innych szkołach jest bezplatny a TEB pobiera duże pieniadze jak nie masz 50% frekwencji... UWAGA! ! nie podpisujcie żadnych umów z tą szkołą...TO JEST WIELKA ŚCIEMA...I OSZUSTWO!!! Poziom naprawdę bardzo marny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Technikum bardzo kiepski poziom nauczania często zmienią pedagogów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam, wręcz bardzo odradzam wybór tej szkoły. Nie dość ze nauczyciele niewiele starsi od słuchaczy niczego nie potrafią nauczyć, pozatym jak na każdym kroku się zbłaźnić, to ta szkoła to jedno wielkie oszustwo i naciągnie. Ktoś powinien sie zająć ta placówką, bo stosuja nie zgodne z regulaminem ruchy, oszukują i domagają sie pieniędzy za nieobecność która jest usprawiedliwiona od lekarza. Jednym słowem banda oszustów. To nie jest nawet szkoła tylko chwyt na szmal. 😊
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Technika farmaceutycznego polecam zrobić w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Poziom jest wysoki, dużo wymagają, ale dzięki temu sporo się nauczyłam. Praktyki mieliśmy w Austrii, co było akurat bardzo ciekawym doświadczeniem. Ogólnie jestem zadowolona z wyboru szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoła beznadziejna ! Przy podpisywaniu umów nie informują o dodatkowych obowiązkowych godzinach praktyk ! przy podpisywaniu było 160 h a potem w trakcie okazało się,że jeszcze dodatkowe 70 h ! pytam sie kto K***wa pracujacy ma na to czas,poziom też marny,kształcenie na poziomie podstawówki.nikomu nie polecam nawet bezpłatnych kierunków (taki właśnie kończę i będę się o te godziny wykłócać ! )
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziwi mnie fakt, ze ktoś idzie do szkoły, nie uczy się, potem wypisuje takie, a nie inne opinie i jest zdziwiony, że pracodawcy nie chcą ich przyjąc do pracy.
Przecież te wysmarowane przez Was opinie też czytaja pracodawcy.
Przykro mi, ale sami sobie wystawiacie cenzurkę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
odradzam każdemu tą szkołę!
To jest jakaś porażka!
. Godziny zajęć poskracane, obiecanki z laboratorium- hahaha kpina- pare zajęć i tyle. Zajęćia praktyczne?Papier wszystko przyjmie.
Powinni się wziąć za takie szkoły jak TEB bo nic nie uczą tylko kase zgarniają a po ich papierku można sobie tyłek wytrzec.
Hmmm nawet nauczycielom nie chce sie samemu wymyślac sprawdzianów, egzaminów, projektów tylko wszystko z chomikuj.pl. Tyle to ja sama sobie umiem poszukac. Zajęcia w szkole i tak nie maja sensu skoro to samo znajdzimy w necie, wiec po co marnowac czas... .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam TEB w Gdańsku. W tym roku skończyłam kierunek asystentka stomatologiczna, jestem już po egzaminie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo zajęć praktycznych, dobrze wyposażona pracownia i fajni nauczyciele. Jeśli ktoś chce zdobyć zawód w rok to polecam. Ja po praktykach zawodowych dostałam propozycje pracy w gabinecie i tu zostaję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja tez skonczylam ta szkole w Gdansku z tym, ze na kierunku opiekun medyczny. Fajne jest to, ze kierunek mozna zrobic w rok. Dobre przygotowanie do egzaminu po ktorym otrzymuje sie panstwowy dyplom uprawniajacy do wykonywania zawodu. Dla mnie bylo plusem to, ze dostalam tez zaswiadczenie w j. angielskim, bo podjelam prace w Niemczech. Wykladowcy sa mili i bardzo kompetentni. Nie wiem skad opinie, ze szkoly sa kiepsko wyposazone, bo to totalna bzdura.... chyba nie widzieliscie sal w innych szkolach. Ogolnie polecam!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na początku nie byłam przekonana do tej szkoły ze względu na to, że tyle złych opinii jest zamieszczonych na różnych stronach, ale zaryzykowałam i się zapisałam na higienistkę stomatologiczną. Na pewno nie żałuję. Szkoła ma dość wysoki poziom i nie ma bata - trzeba się uczyć. Myślę, że te złe opinie wynikają z tego, że ktoś myśli, że w szkołach policealnych w których się płaci nie trzeba się uczyć. Jak ktoś poważnie myśli o zawodzie w którym się kształtuje to logiczne jest, że powinien również po szkole się uczyć. Ogólnie polecam wszystkim!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
kończyłam higienistkę stomatologiczną w TEB ie i jestem bardzo zadowolona! Nie rozumiem jak ktoś krytykuje! Super wyposażone pracownie i wykładowcy! Jestem mega zadowolona! Nie wiem kto pisze te hejty! Najlepsze wyposażenie i wszystko w Trójmieście.... Polecam !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja studiuje asystenta stomatologa w Opolu na TEB, jestem na 2 roku i teraz zacząłem prace w gabinecie stomatologicznym http://stomatolog-opole.pl/ uczę się, pewnie to potrwa z 1.5 roku, zarobki są dobre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając niektóre opinie mam wątpliwości czy uczęszczamy do tej samej szkoły, budynek na dmowskiego z zewnątrz może nie jest nowoczesny ale w środku widać wysoki standard. Tak jak koleżanka wypowiadała się wcześniej poziom wyznaczają wykładowcy a nie szkoła. Na Techniku Dentystycznym wykładowcy reprezentowali wysoki poziom oraz umiejętnie przekazywali wiedzę. Koleżanki z kosmetyki też pozytywnie wypowiadały się na temat ich wykładowców. Ale jak ktoś się nie chciał uczyć to się później wypowiada tak, jaki poziom wypowiedzi na to wskazuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja mam pytanie dotyczące grafiki komputerowej. czy lepiej iść do TEB na 2 semestry, czy lepiej iść na studia na grafikę użytkową? i czy w TEB na grafice komp. jest dobry poziom? pozdrawiam ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ktos wie cos na temat technika weterynarii w tej szkole?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Skończyłam higienistkę stomatologiczną w Teb i uważam , że było świetnie! Nie rozumiem obelg, bo naprawdę dbają o nas i niektóre kierunki dalej bym zaczęła tam. Szok, że takie opinie są, pójdźćcie do innej szkoły to zobaczycie....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzakuje zu infarmocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś wie jak jest w TEB w Szczecinie? chciałam sie zapisać na technik optyk , ale po tych komentarzach zaczełam sie wachać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi kochani w każdej szkole trzeba się uczyć , opinie są wyrwane z .........Piszątak osoby , które nie uzyskały dyplomu ,dlaczego część osób zdaje z dobrymi wynikami ma dyplom a reszta nie? Sama chodziłam do szczecina i jestem zadowolona i dostałam pracępo ukończeniu technik sterylizacji medycznej a w pracy okazało się ,że wiedza ze szkoły przydayna na 100%
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
to prawda dyplom jest świadectwem o naszym poziomie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem na drugim roku technika farmaceutycznego w TEBie w Gdansku i serdecznie odradzam wybór tej szkoły każdemu. Obecnie odbywam miesięczne praktyki w aptece i wychodzi na wierzch jak wiele rzeczy zostało pominięte na zajęciach, jak słabo wyposażona jest szkolna pracownia, jak mało wymagają nauczyciele... Poziom nauczania jest ŻADEN. Na farmakologię, jeden z najważniejszych przedmiotów, są przeznaczone 2 h (2x 45 min) tygodniowo. Totalny brak organizacji, panie z sekretariatu chyba nie wiedzą na czym polega ich praca, dyrekcja nie jest w stanie ułożyć planu do końca i skompletować kadry nauczycieli choć zajęcia trwają już miesiąc, a o samym terminie rozpoczęcia zajęć dowiadujemy się telefonicznie dzień przed ich rozpoczęciem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, obecnie jestem w drugiej klasie na profilu fototechnik, zajęcia zawodowe to akurat wyjatek, nauczyciel cudowny i wszystko dobrze wyjaśnia, jednak resztą to porazka, nauczyciele z przypadku. A w sekretariacie burdel na kółkach, nawet planu dobrze nie umią ułożyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Planu nie układa sekretariat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam jeden semestr w Gdańsku, nauczyciele byli wporządku, jednak koszmar był z organizacja ;/ sto razy pytalam o to czy zajecia tylko w soboty i niedziele, a okazało sie, że zajecia byly w piatki soboty niedziele i poniedziałki :(
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teb w Gdyni to porażka. Tę szkołę powinno się zamknąć Pani dyrektor nie ma pojęcia o niczym, zajęcia prowadzone w fatalnych warunkach ( sale bez ławek na zajęciach praktycznych wizażu) W ofercie napisane było, że kosmetyki na zajęciach są GRATIS, w sekretariacie panie to potwierdzały, a na pierwszych zajęciach godzina wykładu co mamy kupić, bo żadnych kosmetyków nie ma!!! A pani dyrektor zamiast przyznać się do błędu to jeszcze brnie w to i próbuje wmówić innym winę PORAŻKA!!! WYZYSK PIENIĘDZY, a w zamian bardzo mało NIE POLECAM
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to ja widzę że nie tylko Teb w Gdańsku ma pseudo dyrekcje :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

TEB to placówka, która stawia na ilość, jakość jest daleko w tyle, jeśli w ogóle. Zleży im na ilości słuchaczy, bo bez nich nie mieliby racji bytu. Dyrekcja wchodzi w układy z wykładowcami, którymi są przeważnie teoretycy z mizerną wiedzą, bez żadnej praktyki - zdarzają się również świeżo upieczeni absolwenci danego kierunku, którzy po otrzymaniu świadectwa, stają się wykładowcami. Wystarczy płacić - świstek jest, więc jeśli komuś zależy tylko na papierku, to owszem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodziłam do TEB w Gdańsku i dziwię się, że są takie opinie. Mam porównanie z inną szkołą i jeżeli chodzi o poziom to jest to niebo a ziemia. Szkoła jest świetnie wyposażona (akurat chodziłam na higienistkę), sprzęt naprawdę dobry. Dobre przygotowanie do egzaminu, żadnych problemów egzaminacyjnych itp. więc z czystym sumieniem polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaką polecacie szkołe na asystenke stomatologiczna widzę ze TEB nie ma dobrej opini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie rozumiem o co Wam chodzi, wiadomo wpisy w większości stare , ale uważam , że Teb jest najlepszą na Pomorzu szkołą tego typu! Ja uczyłam się na Higienistce stomatologicznej i jest bardzo zadowolona z poziomu, wyposażenia i wykładowców. Take szkoły zawsze miały złą opinię i sama nie byłam przekonana ale ze wielu źródeł wiem, że Teb coraz bardziej trzyma fason pod każdym względem.... idą na jakość na nie na ilość i to widać z każdym krokiem. Z ciekawości tu weszłam i musiałam napisać .... Polecam i tyle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaki cie nauczyciel uczył Pani Kasia od zawodowych ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Placówka TEB w Lubinie - dno. Nie polecam. Widzę, że moje doświadczenia związane z TEB nie różnią z większością wpisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A teb legnica? Ktoś coś na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co takiego się stało? Może na siebie warto popatrzeć. Ja jestem zadowolona!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Patrzycie na bardzo stare opinie! ja konczylam Higienistke i teraz jestem na Opiekunce dzieciecej i jestem mega zadowolona. Pracownie super, poziom nauczania najlepszy ze wszystkich szkol. Czasy sie zmieniaja i ta szkola tez. Juz nie ma ilosc ale tez jest jakosc i to bardzo wysoka. Nawet spojrzcie na zdawalanosc egzaminow i ile osob konczy a nie jak w innych szkolach. Wkurza mnie , ze tak krytykujecie.... Ja polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem na trzecim semestrze Technika masażysty i jestem bardzo zadowolona! Znajoma skończyla rok temu i tez jest bardzo zadowolona. Super pracownie i kadra. Ci co komentują to chyba jak w innych szkołach myśleli, że wystarczy się zapisać. Teb jak dla mnie najlepsza szkoła pod każdym względem.
Pozdrawiam i polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ciekawości tu weszłam i jestem w szoku, że takie złe opinie Wy chyba nigdy nie byliście w żadnej innej szkole. W TEB w Gdańsku pracownie komputerowe są bardzo dobrze wyposażone i nauczyciele też się przykładają. Mój chłopak tam kończył ten kierunek i jest bardzo zadowolony, ja jestem na kosmetycznym i nic złego nie powiem bo wyposażenie lepsze niż w niejednym salonie, kosmetyki dobrej jakości, nauczyciele dobrzy. Dzienny jest bezpłatny a zaoczny płatny 130 złotych. To nie jest dużo a praktyki na takim sprzęcie raczej nigdzie nie zrobicie. Także ja polecam i dziwię się na ten hejt tutaj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teb Rzeszów. Wykładowcy są ok i nie można się do nich przyczepić ale organizacja szkoły jest tragiczna..... Odkąd zmieniła się dyrekcja szkoła funkcjonuje koszmarnie, Sekretariat nic nie ogarnia a są w nim 4 sekretarki.... Nowa Pani Dyrektor..... mówiąc krótko - nieadekwatna osoba do tego stanowiska. Normą jest że szkoła nie powiadomi cię o zmianie planu i o tym, że np. na dzień następny nie masz zajęć, dużo osób dojeżdża do Rzeszowa na zajęcia, są osoby które dojeżdżają naprawdę z dość dużej odległości, przychodzą do szkoły i okazuję się, że zajęć nie ma.... - Pani w sekretariacie : - " oj przepraszam, rzeczywiście nikt Wam jednak nie wysłał nowego planu" .... porażka. Zero konkretnych szkoleń, zero szacunku dla uczniów, zero wykazania chęci rozwoju. Z tego co wiem to w poprzednich latach, gdy był poprzedni Dyrektor było lepiej, teraz jest tylko gorzej. Kierunki płatne nie mają nawet zapewnionych materiałów do pracy - kosmetyczki/ masażyści, kosmetyki są przeterminowane, w szafkach są rzeczy sprzed kilku lat, po kosmetyki/rzeczy potrzebne do pracy-nauki trzeba iść do sekretariatu i czekać kilkanaście minut zanim "wykwalifikowana kadra sekretarek" które nie wiedzą jak co wygląda i gdzie co leży znajdzie dany przedmiot. Rzeczy są rozdzielane po kawałeczku a potem okazuje się, że np. właśnie termin ważności się skończył.... Brak ciepłej wody, brak papieru w toaletach, brak ręczników papierowych w salach - norma. Za to kiedy są dni otwarte dziwnym trafem wszystko znajduję się na swoim miejscu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

WITAM .
bardzo proszę o opinię na dzień dzisiejszy . interesuje mnie 1 klasa , po skończonej 8-klasowej podstawówce
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie jest spoko nauczyciele są fajni a szkoła super bynajmniej na technik weterynarii
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, a wie może ktoś o szkole w Gdyni teb edukacja profil technik fotografii i multimediów? I ile się tam płaci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus lepszy, tyle powiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się. Przeniosłam się tam z innej szkoły policealnej, bo zaczęły wyskakiwać ukryte koszty... Cosinus bezpłatny i bez umów wiążących.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zdecydowanie bardziej polecam cosinusa. Tam masz wszystko za darmo. I moim zdaniem więcej praktyki, przynajmniej możesz się czegoś nauczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokladnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia ..niekompetencja brak kultury i to podejście nie tylko do nas ale też do nauczycieli. .porażka. ..niby kontakt z nami zerowy ale czasem jednak był ..pomylka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani moje dziecko upatrzyło sobie Technikum TEB w Rzeszowie proszę podzielcie się opinia ,kosztem czynszu, godziny zajęć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a polecacie kosmetyczkę w Kielcach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

do góry