Widok

proszę o radę stomatolog w gdyni

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
proszę o namiary na sprawdzonego stomatologa w gdyni chodzi mi o takiego co robi zęby dobrze,ładnie,pod znieczuleniem i w miąrę cenowo bo ten do którego chodzę uważam że bierze dużo bo aż 150 do 250 za ząb a mam jeszcze sporo do wyleczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pamiętam nazwiska...pani stomatolog przyjmuje w bocznej od Świętojańskiej w tym domu kupców, tel....606355162
polecam, ja chodzę krótko, ale mój mąż który boi się dentystów w ogóle, ja chwali.
100zł za ząb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję może ktoś jeszcze....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam bardzo fajną dentystkę ale ona jest z Rumi Janowa, za ząb ze znieczuleniem bierze 70 zł, myślę że to bardzo dobra cena.naprawdę miła Pani i dokładna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewa bardzo proszę podaj mi jakieś namiary na tą panią stomatolog z janowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uczęszczam tu "Project 2000" Staszko Marek I Tomaszewska-Staszko Ilona
Perłowa 18B/1, 81-187 Gdynia

100 zł za zęba ze znieczuleniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś jeszcze wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stomatolog sienkiewicz na przeciwko rossmana przy urzędzie miasta tam jest taka piekarnia bio ziarno i obok przyjmuje (z mężem ale osobiście wole jak ona robi) tel. 586205391
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sie ostatnio przerzucilam na K2 Dental na Wolności 7 bo moj stary dentysta zaczal mi coraz mocniej chrzanić robote mimo chodzenia prywatnie. Tutaj poki co nie mam zarzutów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w gdyni chodze do ArtDentico, Panie są przemiłe i wykonują zabiegi bardzo delikatnie. Cena jest adekwatna do jakości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klinika Aline https://a-line.pl/ z Gdańska to godne polecenia miejsce! Nie spotkałam się wcześniej z takim wspaniałym podejściem do pacjenta. Bardzo cierpliwi i profesjonalni lekarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry