Widok

przede wszystkim: cierpliwości.

Obelix Temat dostępny też na forum:
Obelix jest specyficznym OSK, zaraz wyjaśnię co mam przez to na myśli. Natomiast nie można odmówić im jednego - potrafią nauczyć świadomej i rozsądnej jazdy każdego niezależnie od jego wstępnych predyspozycji. Dlaczego napisałam o specyfice Obelixa i cierpliwości? Musicie wiedzieć, że tutaj nikt Was nie dopuści do państwowego dopóki nie przejedziecie wewnętrznej jazdy niemalże idealnie. Każdy błąd oznacza dodatkową lekcję praktyczną, co wiąże się z dodatkowym wydatkiem. Suma summarum wychodzi to kursantowi na dobre, czego jestem najlepszym przykładem (praktyka zdana za pierwszym). Niemniej, warto mieć na uwadze, że fakt niepłacenia za oblane egzaminy nie wiąże się z mniejszym kosztem całego prawka, ponieważ (prawdopodobnie) koszt pochłoną Wam dodatkowe godziny za Wasze błędy popełnione w szkole jazdy. Wcześniej nie bardzo wiedziałam, że to tak wygląda, ale uważam że warto mieć to z tyłu głowy.

Z tego miejsca chciałabym jeszcze serdecznie podziękować, przede wszystkim, Krzysiowi i Jackowi, którym zawdzięczam ten (bądź co bądź) sukces. Ale również innym instruktorom: Maciej, Sławek, Mariusz, Natalia i Żaneta, którzy pokazali mi inny tok myślenia dot. sposobu jazdy.

Dziękuję :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://trojmiasto.tv/Mozecie-mi-nie-uwierzyc-ale-ta-36269.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry