Widok

przedszkole Niezapominajka Gdynia Witomino ul.Narcyzowa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Witomino Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że opiekunka w w/w przedszkolu znęca się nad dzieckiem np. ściska dziecku rączkę za karę, poniża dziecko w obecności innych dzieci w grupie lub nie reaguje na poniżanie dziecka przez inne dzieci itp.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mialam takie problemy, jednak wystarczyła krótka rozmowa i Pani się uspokoiła. Polecam rozmowę z p.Dyrektor. Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca i należy od razu interweniować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
O którą grupę chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można wiedzieć w jakiej grupie dzieją się takie rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety takie sytuacje się zdążają. Zawsze trzeba to zgłaszać. Taka sytuacja miała miejsce w przedszkolu mojej córki (Fantazja, ul. Staniszewskiego) pani Kasia bardzo krzyczała na dzieci, poniżała je, szarpała i ściskała w złości. Nie zdążyłam tego zgłosić bo sama odeszła - jest w ciąży. Teraz jest ok. Ale taka osoba nie powinna pracować z dziećmi i mieć dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry