Widok

przedszkole

jakie przedszkole dla dziecka wybrac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak jakie? Konkretnie jakie? Ale gdzie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja moge polecic Bajkoland, nasz syn chodzi i bardzo jestesmy zadowoleni, kadra rewelacyjna, duzo fajnych zajec dla dzieciakow :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Za Bajkoland wzieła sie policja. Na przestrzeni lat pobierali dopłaty od miasta na dzieci, które np. zostały wypisane z przedszkola.
Ciągła rotacja pracowników, ciężko komunikatywna pani dyrektor.
Wszelkie negatywne wpisy o tym przedszkolu znikają w ekspresowym tempie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, na tak zadane pytanie najlepsza jest krótka odpowiedź, czyli "pierwsze lepsze", ale nie o to Ci chodzi, prawda? Jeśli chcesz otrzymać konkretne odpowiedzi, napisz np. że interesują Cię tylko państwowe placówki, jedynie za obwodnicą (ewentualnie np. Morena), bez szmerów i bajerów, albo właśnie z bajerami i własnym logopedą. Wiadomo, że chcesz wybrać najlepsze, ale każda mama ma swoją wizję najlepszego przedszkola, więc musisz się bardziej określić, albo pytać o konkretne placówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iza sama sobie polecasz? Sugeruję odwiedzić specjalistę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie, bo iza i melka mają problem osobowościowy. I brak świadomości, że te same IP komputera popsuło nieudolną reklamę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zachowanie mówi wszystko o tym przedszkolu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio? Słabe ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

do góry