Widok

przedszkole ul Fiedorfa

Witam czy może są tu rodzice dzieci , które uczęszczają do przedszkola na ul Fiedorfa (orunia). Jest to nowa placówka i zastanawiam się jak to tam wszystko funkcjonuje/wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój Syn tam uczęszcza :) do grupy 3- latków. Placówka nowa a co za tym idzie " świeża " czysto, ładnie toalety przystosowane dla maluszków , jest nawet i prysznic :) Sale też bardzo ładne wszystko nowe stoliki, krzesełka, zabawki szafki. Sale duże w oknach rolety. Jedyny minus to plac zabaw który miał być do końca września a dalej go nie ma ;/ Panie bardzo miłe, serdeczne i troskliwe. Posiłki oczywiście katering ale jest dobre ( tak twierdzi Syn ) :)

Jaka jest pani dyrektor?

Nieobecna myślę, że to dobre określenie jej osoby :) Dużo obiecywała na spotkaniu i nic z tego nie ma. Jak rozmawiam z wychowawczynią Syna to sama przyznaje, że ją męczy brak organizacji w przedszkolu. Całe szczęście rodzice ogarnięci i pod naciskiem uzyskujemy od pani dyrektor to co potrzebujemy :) Oczywiście jak do niej pójdziesz bo masz jakiś problem typu umowa, płatności to Ci pomoże ale sprawy organizacyjne to już trudniejsza sprawa. Rada rodziców w każdej grupie jest ogarnięta więc na cały rok jest już zaplanowany kalendarz wydarzeń i wszystko jest w porządku. Dla mnie najważniejsze, że wychowawczyni dobra a pani dyrektor schodzi na drugi plan :)

A płatności jak wyglądają? na stronce widziałam 10zl za wyzywienie

Tak wyżywienie to 10 zł. dziennie. Opłaty od 8-13 nic nie płacisz a każda dodatkowa godzina to 1 zł. Ja mam Syna od 8-14 więc płace 1 zł. dziennie. Do tego musisz doliczyć radę rodziców u nas 20 zł. opłata za podręczniki jednorazowa około 65 zł. płaciliśmy oraz opłata roczna 180 zł. i w tej opłacie masz zajęcia takie jak dogoterapia raz w miesiącu, opłata za autokar na wycieczkę na lotnisko, oraz opłacane są osoby przyjezdne czyli teatrzyki, Pan z ulem itp. oczywiście nie jest to obowiązkowe więc jak nie zapłacisz to na czas przedstawień dziecko idzie do innej sali się bawić.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wypłata z ZUS na L4 podczas ciąży (7 odpowiedzi)

Hej, od ok 18.12 jestem na zwolnieniu lekarskim (ciąża), orientujecie się kiedy ZUS przejmie moją...

Pediatra Joanna Błaszkiewicz polecacie? (3 odpowiedzi)

Czy polecacie pediatre Joannę Błaszkiewicz?

pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ??? (36 odpowiedzi)

dziewczyny mam ograniczone finanse,muszę na wiosnę kupić 3 sprzety do kuchni ,na każdy zamierzam...

do góry