Widok

przedszkole ul Fiedorfa

Witam czy może są tu rodzice dzieci , które uczęszczają do przedszkola na ul Fiedorfa (orunia). Jest to nowa placówka i zastanawiam się jak to tam wszystko funkcjonuje/wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój Syn tam uczęszcza :) do grupy 3- latków. Placówka nowa a co za tym idzie " świeża " czysto, ładnie toalety przystosowane dla maluszków , jest nawet i prysznic :) Sale też bardzo ładne wszystko nowe stoliki, krzesełka, zabawki szafki. Sale duże w oknach rolety. Jedyny minus to plac zabaw który miał być do końca września a dalej go nie ma ;/ Panie bardzo miłe, serdeczne i troskliwe. Posiłki oczywiście katering ale jest dobre ( tak twierdzi Syn ) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka jest pani dyrektor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieobecna myślę, że to dobre określenie jej osoby :) Dużo obiecywała na spotkaniu i nic z tego nie ma. Jak rozmawiam z wychowawczynią Syna to sama przyznaje, że ją męczy brak organizacji w przedszkolu. Całe szczęście rodzice ogarnięci i pod naciskiem uzyskujemy od pani dyrektor to co potrzebujemy :) Oczywiście jak do niej pójdziesz bo masz jakiś problem typu umowa, płatności to Ci pomoże ale sprawy organizacyjne to już trudniejsza sprawa. Rada rodziców w każdej grupie jest ogarnięta więc na cały rok jest już zaplanowany kalendarz wydarzeń i wszystko jest w porządku. Dla mnie najważniejsze, że wychowawczyni dobra a pani dyrektor schodzi na drugi plan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A płatności jak wyglądają? na stronce widziałam 10zl za wyzywienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak wyżywienie to 10 zł. dziennie. Opłaty od 8-13 nic nie płacisz a każda dodatkowa godzina to 1 zł. Ja mam Syna od 8-14 więc płace 1 zł. dziennie. Do tego musisz doliczyć radę rodziców u nas 20 zł. opłata za podręczniki jednorazowa około 65 zł. płaciliśmy oraz opłata roczna 180 zł. i w tej opłacie masz zajęcia takie jak dogoterapia raz w miesiącu, opłata za autokar na wycieczkę na lotnisko, oraz opłacane są osoby przyjezdne czyli teatrzyki, Pan z ulem itp. oczywiście nie jest to obowiązkowe więc jak nie zapłacisz to na czas przedstawień dziecko idzie do innej sali się bawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Auto na akumulator-warto??? (46 odpowiedzi)

Strasznie sie napalilam zeby taki samochodzik kupic synkowi na urodziny, ale ze jest to spory...

jak zrobic inhalacje maluszkowi? (43 odpowiedzi)

Moja coreczka ma niespelne 3 miesiace i wczoraj po raz pierwszy wyladowalismy na pogotowiu :(...

korekta pit (4 odpowiedzi)

Parę dni temu złożyłam korektę pit gdyz dowiedziałam się ze mając niepełnosprawne dziecko moge...

do góry