Widok

przeziębienie w ciązy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
co brałyscie na przeziebienie bo mam taki kaszel suchy i zatoki zapchane ze masakra pomóżcie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inhalacje z soli fizjologicznej. W ciąży można brać też sinupret i tantum werde. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie przeszłam niedawno przeziębienie. Piłam syrop prawoslazowy ,tabletki fiorda i inhalacje z soli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I dużo psikałam nos kroplami prenalen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prenalen też brałam, jakiś syrop to był, bodajże z czosnku i czarnej porzeczki czy coś takiego. Niezbyt dobry, ale pomagał. Prenalen to ogólnie produkty dla ciężarnych, można brać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawoslazowy mozna brać aż dziwne przecież on mam alkohol etylowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lekarz mówił że więcej się w jabłku utlenia alkoholu niż jest w tym syropie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inhalacje z soli fizjologicznej i syrop z cebuli. Do tego moczylam nogi w goraczej wodzie z dodatkiem soli. Na zatoki polecam zrobic irygacje, moze wydawac sie malo przyjemne, ale jak juz masz duzo sluzu nagromadzone to najszybciej pomoze. Niestety wiekszosc lekow nie mozna brac w ciazy, a te dozwolone to srednio skuteczne i wg mnie szkoda kasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Herbata z lipy z miodem. Piłam ja literami i w 3 dni pomogła a byłam mega chora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry