Widok

przychodnia Jesionowa Gdańsk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam! Czy któraś z Pań prowadziła może ciążę u dr Romana Jankowskiego w przychodni Jesionowej na nfz. zastanawiam się czy w gabinecie znajduje się USG oraz czy byłyście kierowane na wszystkie konieczne badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak możesz uciekaj! Nigdy więcej bym do niego nie poszła... Była sytuacja że potrzebowałam zwolnienie byłam po okresie doktor stwierdził że jestem w ciąży! A dzień wcześniej skończyłam okres. Jego położna szkoda pisać o niej tylko nekala mnie telefonami co z moją ciąża;) więc lepiej szukaj innego lekarza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinie o lekarzu slyszalam raczej pozytywne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja napisałam czego doświadczyłam a ty z tą informacją zrobisz co chcesz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to lekarz bardzo dobrym podejsciem do pacjentek. Szczegolnie tych trudnych zagrozonych, po wczesniejszych stratach ciazy. Bardzo duza kultura osobista, nie straszenie, co mze sie zdarzyc.. Szcunek dla tego czlowieka mam za doskonale porwadzenie dwoch moich trudnych ciaz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram powyzsza opinie. Pozytywny lekarz z duza kulturą osobistą i pasują do zawodu. Nigdy nie bylo problemów ze skierowaniem.
Niestety, mankamentem jest czas oczekiwania. Trudno tez mi przekonac sie do poloznej p. Wandy, ponieważ traktuje pacjentki protekcjonalnie. Usg jest w gabinecie, ale jakieś prehistoryczne, więc lepiej robic gdzie indziej. Ja np. Mialam na skierowanie w Invicta u dr Brzoski.
Ogolnie lekarza bardzo, bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Roman Jankowski prowadził moją ciąże, ma wiedzę i przyjazne podejście do pacjentek. Często niestety spóźnia się do pracy co jest dla mnie oznaką lekceważenia.Nie polecam tego gabinetu z uwagi na panią położną Wandę. Całą ciążę podnosiła mi ciśnienie swoimi niestosownymi uwagami i pytaniami. Byłam o krok od zmiany ginekologa, ale przemęczyłam się, gdyż nie chciałam w trakcie ciąży zmieniać lekarza. Na wizyty patronażowe wybrałam już sobie inną położną. Jakie oburzenie było p. Wandy, że po tylu miesiącach jej "pomocy i wsparcia" ośmieliłam się wybrać kogoś innego, że ona teraz pieniędzy za mnie nie dostanie. Od tamtej pory omijam ten gabinet szerokim łukiem. Przepisałam się na Kilińskiego i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ktorego ginekologa z kilinskiego polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest tam dwoje lekarzy, kobieta i mężczyzna. Możliwość wyboru na wstępie jest dla mnie dużą zaletą.
Zmieniłam lekarza ze względu na nawiedzoną położną ,więc dużym plusem jest dla mnie to, że jej tam nie ma :) Ciężko mi polecić, bo żadne z nich nie prowadziło mi ciąży, a z profilaktycznych wizyt jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry