Widok

pytanie o alimenty..

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
pisałam pozew o podwyzke alimentów na córke dostałam wezwanie i termin i mam w teraz w ciagu 14 dni dostarczyc im ;
-zaswiadczenie o zarobkach z ostatnich 6 m-cy z tym ze ja nie pracuje
aw przypadku braku zatrunienia,zaswiadczenie z uzredu pracy z tym ze ja sie własnie z tamtad wyrejstrowałąm a zarej sie mąz ,gdyz chce sie starac o dotacje
co mam zrobic zarejstrowac sie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę,że powinnaś się zarejestrować,to dla Sądu może być wskazówka,że poszukujesz pracy a nie biernie siedzisz i żyjesz z alimentów dzieci.....
Nigdy nie wiadomo na jakiego sędziego/sędzinę się trafi,bo zdarzają się przykre uwagi z ich strony w stosunku do rodzica......
Miałam dwa przypadki w rodzinie........
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
włąsnie tylko ze ja pisałąm o podwyzke na córke ,która ma 17 lat a odeszłąm od tamtego jak córka miałą 7 lat z alimentami 80zł których nigdyNIGDY mi nie płacił
mam z obecnym mezem 2 dzieci najmłodsza ma 4 lata i poraz 2 nie załapałą sie na przedszkole:( ja moge pracowac popołudniami i dorabiam w ten sposób ale na czarno:(mniejwiecej tak to opisałąm w pozwie ze dorabiam jakies 300 zł m-nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi głównie o to,żebyś miała zaświadczenie jako podkładkę:)dla świętego spokoju się zarejestruj,możliwe,że chodzi im o udokumentowanie tych dochodów z dorabiania,mogłaś nie wspominać o tym:(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ahah i jeszcze pytanie ile kosztuje adwokat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a ja prawde napisałąm ze pracuje dorywczo
PRAWDE napisałam:) zarejs sie dla swietego spokoju :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z adwokatem nie mam pojęcia...........ale moze można i z urzędu za free,tylko chyba dochody podać............nie wiem,bo ja nie miałam styku z takimi sprawami a piszę tylko to co myślę w tej kwestii,ja łaziłam po sądach w sprawie odrzucenia spadku i wiem,że oni uwielbiają każdego rodzaju zaświadczenia gromadzić
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mondzia, nie do końca wierz opiniom na forum.Próbuj gdzie się da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co we wrzeszczu na de golla jest centrum praw kobiet i tam jest darmowy prawnik ktory wszystko ci wytłumaczy a w niektorych sprawach reprezentuja za darmo musisz znaleźć nr w necie bo nie mam akurat przy sobie i długo nie czekasz u nich na wizyte
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
róznie. Ja najpierw zapoznaję się z dokumentami.

poczta@adwokatnowakowska.pl
http://www.adwokatnowakowska.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli dostałaś alimenty przez sąd to przysługuje ci komornik od tego on jest od niego bieżesz zaswiadczenie że nie płacił idziesz z tym do mopsu dział alimentacyjny i tam ciebie pokierują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeszcze jedno jak w mopsie załatwisz wszystko to co miesiąc maż kase gwarantowana pamiętaj nigdy nie zgadzaj sie na alimenty do ręki sędzia na rozprawie się pyta to mów jak było że kasy nie dostawałaś przez taki okres czasu a dzieci chcą jesć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny
chodziło mi o prawnika ile kosztuje a nie o adwokata :) czyli dzis dzwonie na degola,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry