Widok

ranking wózków 2019

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czas odświeżyć ranking wózków :) Napiszcie jaki polecacie, a jaki mniej. Na tą chwilę interesuje mnie wózek bardzo lekki i pojemny. Mieszkam wysoko bez windy i dzidzie mam miec pozna jesienia, wiec zalezy mi aby bobas mial wygodnie pomimo spiworka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moolino 360. Lekki 10,5 kg. A do tego tak przemyślany, że nic nie leży i nie czeka na później.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przy pierwszym dziecku miałam xlander xa - ciężki, ale solidny i wygodny. Przy drugim chicco urban- gondola i spacerowka w jednym. Lekki i wygodny, zawsze można rozlożyc do gondoli. Polecam oba, ale piwrwszy na cięższy teren, drugi typowo miejski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tych lekkich myślałam o Cybex Balios S
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a co powiecie o mutsy evo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie również interesuje temat wózków, również poród na jesień. Mnie zainteresował Kinderkraft Prime. Co myślicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Valco są lekkie, chyba najlżejsze (są różne wersje, najlżejsza ma 6,3 kg-3 kołowa, najcięższa-pompowane koła, większa spacerówka, inny materiał 9kg)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zdecydowanie mogę Ci polecić Salsę 4 od ABC Design, jest lekka, łatwo ją złożysz, schowasz, prowadzi się bardzo fajnie, dobre podbicie i amortyzację :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jaki jest Twój budżet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do 1500zl. Biore pod uwage tylko spacerowke od "0" czyli najlepiej przekładane i rozkładane na płasko siedzisko, pompowane koła lub super amortyzacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest wśród was ktoś kto uzytkuje może wózek muuvo lub graco evo xt i mógłby napisać kilka słów, czy są godne polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Użytkuję muuvo quick od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wózek spełnia wszystkie nasze wymagania. Nowoczesny wygląd, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, co ze względu na częste podróże było dla nas kluczowe. Duży plus za kontakt z firmą i bezproblemowy serwis. Naprawdę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

polecam firmę Larktale, są w polsce dopiero od niedawna, więc może dlatego mało osób ich kojarzy, ale wózki robią swietne. Moj wozek sprawuje się serio super, także śmialo polecam wszystkim poszukującym wózka idealnego :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

do góry