Widok

ratujecie buty

Co robice jak rozkleją się Wam buty? Robilam porządki w weekend i znalazłam kilka par które oprócz tego że są porozklejane to są w całkiem dobrym stanie, szkoda mi wyrzucić, kleić? Taki klej faktyccznie będzie trzymał, nie chciałabym mieć niespodzianki podczas chodzenia że but mi się odklei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanieś do szewca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na Allegro klej szewski za 4 zł, jest przezroczysty i szybko schnie. Poprzyklejalsm wszystko noski w adidasach syna i już długo trzyma. Nie wiem czemu, ale we wszystkich adidasach dziecięcych te noski szybko się odklejają... nazywa się dokładnie „klej szewsku”

Witam! Norrrka, warto wybrać na domową naprawę butów nowy na rynku kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

dzięki za wzystkie porady, kupiłam sobie ten klej tadam, znalazłam w leroy merlin, paę złotych kosztował a super poziałał, buty trzymają się dobrze, chociaż są używane codziennie praktycznie, pozytywnie się zaskoczyłam

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szkoły przyjazne dzieciom z adhd (23 odpowiedzi)

Witam serdecznie.Czy są tu może rodzice,których dzieci mają stwierdzone ADHD i mogliby z własnego...

Aerochamber (5 odpowiedzi)

Witam gdzie dostanę tanio tube aerochamber dla 5 latki albo może macie jakiś inny fajny sposób ?

Dwa CC i trzecia ciąża? (64 odpowiedzi)

Pytanie do mam, które są po 2 CC i są/ były w ciąży. Czy z marszu przysługuje mi trzecie CC czy...

do góry