Widok

REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi spore nadzieje na wyleczenie, gdzie inni chcą kłaść mnie na stół operacyjny (chodzi o wielopoziomową dyskopatię odcinka szyjnego). Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 56

nikt nie korzystał z jego usług?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dlaczego tyle kont zablokowanych? Nie ma też mojej opinii sprzed paru dni.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co tam się wyrabia ??
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak tak własnie obserwuje ten temat i odpowiadam na poszczególne komentarze to zauważyłam że wiele komentarzy jest zablokowanych, dlaczego tak? No chyba że głosiły mowę nienawiści która jest w naszym kraju karana. Ja nigdy nie powiem złego słowa na tego specjaliste, dzięki niemu moje lędźwia pozwalają mi na pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 26

Ja również jestem zniesmaczony tym co się tutaj wyprawia na tym forum, nie wiem jak można tak dobrego specjaliste posądzać o brak kompetencji, gdyby nie on pewnie do tej pory leżałbym w łóżku bez władzy w nogach które zaczęły odmawiać mi posłuszeństwa, a wszystko przez ucisk na jeden kręg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 30

nicku "Patryk Konop" proszę się nie ośmieszać. Nie ma czegoś takiego jak "ucisk na kręg".
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

przeciwko użytkownikowi o Nicku Chajęcki Sad prowadzi sprawę karną , pierwsza rozprawa odbyła się 30 listopada na którą oskarżony - Chajęcki się nie stawił. Zgodnie z orzeczeniem za działania umyślne prowadzone na tym forum grozi Chajęckiemu do roku ograniczenia lub pozbawienia wolności i /lub grzywna. Dodatkowa prowadzona jest sprawa cywilna .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

A tak konkretnie to jaka była diagnoza lekarska?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://m.trojmiasto.pl/forum/Potrzebny-proktolog-t799116,1,50.html#post18507163
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jazda ostra, to pseudo marketing i ustawka.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam mego gość. duża wiedza i szacunek. 3 lata sie męczyłem z bólem pechów , a wystarczyło wcześniej tam trafić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 44

Dokładnie, miałem dosłownie tak samo. Nigdzie nie ma tak dobrego specjalisty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 29

Kriss. A ilu specjalistów sprawdziłeś? 10? 100? 1000? Zachęcam, żeby przed dokonaniem wpisu przemyśleć go. Inaczej naraża pan zdrowie wielu ludzi.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie będę się powtarzać, pańskie wypowiedzi są tu bezużyteczne. Nie pański interes do ilu kiedy i na co :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nie wie pan/pani może czy w gabinecie są już zmieniane jednorazowe prześcieradła po każdym pacjencie? Warto zmieniać w dobie wirusa.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2


Mam nadzieje, że w kierunku pana szykanowania coś zdziałają. wypisuje pan bzdury, aż się nie da tego czytać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 23

Czytanie wpisów nie jest obowiązkowe. Zachęcam do wymiany prześcieradeł jednorazowych. Sama nazwa mówi, że nie wolno ich używać drugi raz dla innego pacjenta, a nie daj Boże trzeci.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

Byłem u tego niby fachowca w przychodni jasień i w połowie zrezygnowałem chociaż mialem zabiegi opłacone nie polecam
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

w stosunku do urzytkownika forum chajeckiego toczona jest sprawa karna ktora odbyla sie 29 pazdziernika i na ktorej oskarozny sie nie pojail. zgodnie z orzeczeniem oskarrzonemu czyli nick chajecki grozi do 1 roku pozbawienia lub ograniczenia wolnosci i/lub grzywna. dodatkowo w toku postepowania jest sprawa cywilna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Cyrk. Czyta się z humorem.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

Forum na powiększanie egoizmj Rosssadzinsky
https://m.trojmiasto.pl/forum/Powiekszanie-penisa-t779953,1,50.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Rosadziński to wybitny specjalista. Geniusz w tym zakresie. Zastanawiam sie co się stało z tym forum założone kilka lat temu zawsze było tu dużo pozytywnych wpisów , teraz są zablokowane. Zawsze podziwiałem Doktora bo praktykę prowadzi od wielu lat i nigdy nie miał negatywnej opinii. Zauważyłem że teraz po otwarciu gabinetu w Gdyni pojawiło się hurtem kilka negatywnych wpisów i jestem przekonany że tok działanie gabinetów konkurencyjnych. U dr Rosadzińskiego leczy się cała moja rodzina i znajomi. Kiedyś dojeżdżaliśmy specjalnie z Gdyni do gabinetu w Gdańsku a teraz otworzył gabinet na Żwirki i Wigury w Gdyni. Miałem silny ból w szyi , bardzo drętwiały mi ręce do tego stopnia że tygodniami nie spałem, traciłem siłę w rękach. Byłem u różnych fizjoterapeutów stawiali mi bańki , jakieś masaże, igły nic to nie dawało na 2-3 dni bol lekko schodził po czym wracał. Lekarze faszerowali mnie lekami przeciwbólowymi całymi miesiącem. Az w końcu jeden z ortopedów powiedział mi że musze nauczyć się z tym żyć bo nic nie da się zrobić. Znajomy z pracy namówił mnie na dr Radzińskiego w Gdyńsku. Zrezygnowany pojechałem na konsultacje; usłyszałem potrzebnych jest 12 wizyt po tej terapii dolegliwości całkowicie przejdą- pomyślałem że to jakiś żart. 12 wizyt i dolegliwość całkowicie przeszły !!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz co kilka miesięcy muszę stawiać się na kontrole jak mnie coś zepnie. Wykonuje specjalne ćwiczenia i mogę normalnie żyć i funkcjonować. Nie pozwolę aby jakieś nieuczciwe osoby obrażały dr Rosadzińskiego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 41

z podziękowaniem za opinie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 34

dziękuje za opinie. Leczymy dużo takich Pacjentów ze znaczną dyskopatii i przepukliną z bardzo dobrymi efektami. Pacjent po naszym leczeniu nie ma dolegliwości bólowych i może normalnie funkcjonować bez leków przeciwbólowych. większość z naszych Pacjentów wcześniej była u lekarza ogólnego, neurologii itd. bez efektów w leczenia. Po naszym leczneiu odzyskują zdrowie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 30

A tak konkretnie, to jaka była diagnoza medyczna? Zamiast laurki proszę konkrety. I nie rób pan ludziom wody z mózgu.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jazda na tym forum
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jazda nie jazda ja się zapytam gdzie administrator? rozumiem wyrazić na czyjś temat negatywną opinie ale to raz i spokój a nie z uporem maniaka atakować dobrego specjaliste. To już podchodzi pod pomówienia z tego co się tutaj naczytałem to ten Pan chyba nie do końca jest świadomy tego co mówi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 26

Ja również mogę z całego serca polecić Pana Rosadzińskiego. dzięki jego pomocy ucisk kręgosłupa na nerw odpuścił i znów mogę bezobaw chodzić po schodach o nagły wypadek. Jest to bardzo dobry specjalista który szybko dobrał odpowiednie zabiegi i już po 3 zacząłem odczuwać znaczna ulgę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 27

A tak konkretnie to jaka była diagnoza lekarska? Ten pan nie jest żadnym doktorem, proszę nie wprowadzać w błąd cierpiących ludzi.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystałam i śmiało mogę polecić! Myślałam że i mnie czeka operacja, co mnie przerażało, ale dało radę obejść, więc...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29

Może pani napisze na co pani cierpiała? Taki ogólny opis daje tylko złudną nadzieję ciężko chorym ludziom. I może się pani przedstawi, a nie ukrywa pod nickiem:)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

a Kto dziś nie daje złudnej nadziei?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wielu lekarzy nie daje złudnej nadziei, bo są uczciwi. Przedstawiają pacjentowi obiektywny obraz danego schorzenia i sposoby jego leczenia, a także skuteczność danej metody leczenia.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Rosadziński również nie daje złudnej nadziei przecież, proszę pana. Byłam u niego na wizycie z kontrolnym prześwietleniem kręgosłupa. Wykonał masaże lecznicze, naświetlania, by ulżyć mięśniom obciążonym zbyt mocno przez skrzywiony kręgosłup. Po wizycie było lepiej, ale rehabilitant zaznaczył, że tak kręgosłupa nie naprostuje. I że zabiegi trzeba powtarzać, inaczej ból znów się nasili. Moim zdaniem to, że tak powiedział, tylko go stawia w dobrym świetle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28

Proszę Pani. Powtarzanie zabiegów nic nie daje. (...) Zabiegi, które Pani brała mogły przyczynić się jedynie do czasowego zmniejszenia lub likwidacji bólu. Kręgosłup przecież nie został wyprostowany, prawda? Zabiegi będą sie powtarzać i powtarzać. Zachęcam do wizyty do ortopedy i wysłuchania jego diagnozy. Jedyna droga do poprawy stanu kręgosłupa to wielomiesięczne ćwiczenia, głównie w swoim domu i kontrola stanu kręgosłupa u ortopedy. Wiem to z własnego doświadczenia. Przez 20 lat brałem udział w rehabilitacjach w różnych gabinetach. Nikt mi nie pomógł. Oczywiście pan Rosadziński także.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

kim Pan jest że daje Pan takie porady Pacjentom . jest Pan naszym Pacjentem który został zakwalifikowany do leczenia i na 12 czy 15 wizyt odbył Pan tylko 4. ponieważ nie stosował się Pan do zaleceń po terapii. Miał Pan w domu pozostawać w pozycji leżącej przez co najmniej 60 minut ponieważ wprowadzamy zabiegi które maja znacznie rozluźnić dany obszar i pozostawanie w pozycji stojącej czy nawet siedzącej może doprowadzić do większego ucisku. Rozluźnienie trwa do kilku godzin po zabiegu wiec należy wrócić do domu i przynajmniej przez godzinę leżeć. w Pana przypadku; i to jest jedyna możliwość w której dolegliwości się zwiększają ponieważ schemat leczenia jest dobrze przebadany i tylko w sytuacji kiedy ktoś nie stosuje sie do zaleceń dolegliwości mogą narastać! Nie dokończył Pan u nas terapii więc nie zna Pan jej skuteczności na kilkanaście wizyt odbył Pan 4! Nie jest możliwe zlikwidowanie kilkunastoletnich bólów kręgosłupa w kilka wizyt.
Proszę nie wprowadzać Pacjentów w błąd, żadne wielomiesięczne ćwiczenia, w przypadku silnych dolegliwości np. przy przepuklinie próba rozpoczęcia ćwiczeń w takim stanie prawie zawsze koczy sie nasileniem dolegliwości w związku ze wzmożeniem stanu zapalnego przez podrażniony obszar. W taki sposób to można kogoś posadzić na wózku. Poza tym cwiczenia muszą być dobrze dobrane.
W przypadku naszej terapii nie stosujemy środków przeciwbólowych, więc to nie sa tylko chwilowe zabiegi zmniejszające ból. To właśnie MY działamy na przyczynę urazu, stosujemy farmakoterapie i zabiegi zwiększające metabolizm komórkowy i zwiększające przepuszczalność przez błonę komórkową substancji co wpływ a na odżywienie dysku i przy odpowiedniej terapii manualnej zmniejszenie przepukliny. zabiegi są całkowicie bezbolesne a nawet przyjemne. Tylko niektóre jak pinopresura mogą wywoływać ból tak jak przy siniaku utrzymujący sie przez kilka dni. Najważniejszą jest kompleksowa diagnozę na której ustalamy przyczynę dolegliwości. Dopiero po wyeliminowaniu bólu i urazu wprowadzamy cwiczenia mające na celu prewencje lub zmianę biomechaniki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 27

Nie jestem Państwa pacjentem, zabiegów było 5 (nie 4), ból miał ustąpić po pierwszych zabiegach itp. Po "zabiegach" pana Rosadzińskiego ból był taki, że jedyne co mogłem robić to godzinami leżeć. Rozumiem jednak, że macie Państwo w domach pacjentów kamery i obserwujecie co on robi po zabiegu:). Proszę sobie poczytać co to jest przepuklina jądra miażdżystego, a co to jest wypuklina. I proszę wreszcie napisać i jasno informować pacjentów, że dyskopatia jest nieuleczalna i problem z nią pozostaje do końca życia. Proszę nie mamić pacjentów jakimiś uzdrowieniami. Przy przepuklinie należy bezwzględnie przez kilka dni leżeć (zresztą chodzenie w takim stanie i z takim bólem jest praktycznie niemożliwe). Należy wprowadzić leki przeciwbólowe i rozkurczowe, później podjąć delikatne ćwiczenia itd. Najlepiej po okiem ortopedy. Co do środków przeciwbólowych, których ponoć nie stosujecie, proszę napisać jaki lek jest używany do jonoforezy. I proszę nie kłamać, że zabiegi są bezbolesne, bo nie są. Wywołany przez nie ból zmusił mnie do zaprzestania kuracji. Przyszedłem na kurację z niewielkim bólem, a zakończyłem z bardzo silnym, uniemożliwiającym mi chodzenie.
Dobry fizjoterapeuta powinien po paru zabiegach zlikwidować ból i nauczyć pacjenta ćwiczeń, które powinien samodzielnie w domu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie miał pan żadnego bólu ponieważ podczas pana terapii zastosowane były zabiegi, które nie mogą powodować dolegliwości. Leżał Pan z bólem i co? Trafił pan na SOR, do lekarza, chociaż ogólnego? Nic z tych rzeczy, nic pan z tym nie zrobił ponieważ nie miał pan żadnych dolegliwości. już nie raz były z panem problemy w Przychodni. Jedyną możliwością wywołania bólu jest znaczne obciążenie po zabiegach. Nie musimy obserwować Pacjentów ponieważ schemat leczenia jest dobrze przebadany i wiemy kiedy jest możliwość wystąpienia objawów. Podobno miał pan taki ból, że musiał pan leżeć. Natomiast następnego dnia zaraz po otwarciu Przychodni pełen wigoru robił pan awanturę na rejestracji domagając sie faktury, którą otrzymał pan na maila. Nie jest pan specjalistą i nie ma pan pojęcia o leczeniu dyskopatii. Dyskopatia jest procesem degeneracji dysku, pewne patologiczne procesy dyskopatii są możliwe do wyleczenia, a nawet cofnięcia. Na pewno hamują proces degeneracyjny jeżeli Pacjent leczy się w naszej Palcówce, jeżeli nie to procesy patologiczne postępują coraz szybciej. Najważniejsze jest to, że możemy wpłynąć na procesy, które są przyczyną dyskopatii i je wyeliminować, i tym samy leczyć dyskopatie. Co najważniejsze jestem w stanie całkowicie zaleczyć objawy dyskopatii oraz przepukliny tak, że Pacjent w pełni mobilnie i bez bólowo może funkcjonować, bez potrzeby operacji. Leczenie wykonywane w naszej Placówce ma efekt długotrwały. Nie wiem co pan sobie ubzdurał ale sądząc po tych wypowiedziach nie ma pan pojęcia o leczeniu dyskopatii i proszę nie dawać ludziom porad bo może pan zrobić komuś krzywdę. Proszę nie dawać porad Pacjentom. w skład mojego schematu leczenia, który charakteryzuje się 99% skutecznością wchodzą również znane i uznane metody leczenia kręgosłupa. A schemat jest fenomenem na skale światową. Nie widziałem Placówki, która by miała taki poziom skuteczności. Pisze pan o lekach... Leki są tylko środkiem zmniejszającym objawy, nie wpływają na przyczynę wystąpienia dyskopatii i są standardowym sposobem leczenia; i ocenę ich skuteczności w perspektywie długofalowej zostawię Pacjentom z dyskopatią :)) Z naszych badań wiemy, że dyskopatia ma też swoje przyczyny i dlatego jesteśmy w stanie je wyeliminować. Ćwiczenia pod okiem ortopedy :) Tutaj nawet ortopedzi by sie uśmiali... Widział pan kiedyś ortopedę który ćwiczył z Pacjentem? :))))) To, że należy ćwiczyć niech pan powie Pacjentom ze znaczną dyskopatią, u których każdy ruch wywołuje ogromny ból, oni panu odpowiedzą co może pan sobie zrobić z tymi ćwiczeniami :) Nie stosujemy żadnych leków przeciwbólowych, ale chciałby pan pewnie wiedzieć jakie stosujemy? :) Zaprzestał pan leczenia ponieważ nie miał pan dolegliwości i chciał pan zwrot pieniędzy, tylko zamiast zwyczajnie poprosić wymyślił pan sobie taką akcję. Dla czytających jest jasne po co pan tak sie wysila i jakie ma pan w tym intencje. Człowiek bezstronny nie marnuje swojego czasu jeżeli nie ma w tym celu. Pisze pan, że "dobry fizjoterapeuta powinien po paru zabiegach zlikwidować ból i nauczyć pacjenta ćwiczeń, które powinien samodzielnie wykonywać w domu", przecież zanim trafił pan do mnie był pan chyba we wszystkich możliwych miejscach zajmujących sie bólem kręgosłupa i na wszystkich w mojej obecności pan narzekał. Gdyby to było takie proste to ludzie nie mieli by bólu od dyskopatii :))) Ponadto nie jest pan w stanie ocenić skuteczności naszej terapii ponieważ z 12 wizyt odbył pan 3-4 co w połączeniu z pana cytowaną wypowiedzią stanowi absurd. Ćwiczenia wykonywane podczas silnego stanu zapalnego, znacznej przepuklinie mogą tylko w zmorzyć dolegliwości bólowe, zaostrzyć ból. Wielu Pacjentów trafia do mnie po takiej właśnie sytuacji, gdzieś w jakimś gabinecie dostali ćwiczenia, a ból się wzmagał i w końcu, i tak nie byli w stanie ich wykonywać. Ćwiczenia muszą być dobrane indywidualnie do każdego Pacjenta. Dopiero po wyeliminowaniu dolegliwości bólowych i przyczyny dyskopatii, czy też przepukliny lub jej "ponastawianiu" można rozpocząć ćwiczenia. Gdyby to było takie proste to żaden ze sportowców nie miałby bólu kręgosłupa, niestety tak nie jest. Nawet ludzie bardzo aktywni miewają dyskopatie, to nie jest reguła!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 28

Anonimie "pomorski rehabilitant". Proszę się nie pogrążać. Wielkość tekstu i powielanie kłamstw na mój temat nie przykryje prawdy. Pisanie, że schemat leczenia jest fenomenem na skalę światową nadaje się do pisma satyrycznego.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak już wcześniej napisałem zapraszam do próby sprawdzenia czy schemat jest fenomenem na skale światową możemy wziąć grupę 15 osób cierpiących na ból kregosłupa i poddać ich leczeniu w mojej placówce zobaczymy jakie będą wyniki.
Co do zgłoszeń , to że zgłasza Pan jakieś wyimaginowane doniesienia to nie znaczy że ktokolwiek się tym zajmuje prawdopodobnie są umarzana na samym początku. Ponadto słyszeliśmy o panu że w Urzędzie że Skarbowym średnio raz na kwartał składa Pan kilka doniesień na różne instytucje. W przychodni też nie raz były z panem problemy.
Nic pan nie wskóra bo nie ma pan podstaw oprócz złego nastawienia i imaginacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28

W związku z pana umyślnymi i bezprawnymi działaniami na naszą szkodę trwającymi od roku co wyczerpuje znamiona przestępstwa zgłosiliśmy sprawę na policje oraz do prokuratury za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Bezpodstawne oskarżenia są całkowicie oderwane od stanu faktycznego. Równocześnie do sądu trafił pozew z powództwa cywilnego o odszkodowanie za nienarażenie na utratę dobrego imienia, umyślne działanie na szkode oraz szkalowanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 26

https://images92.fotosik.pl/288/8274ef66e21de1d4gen.jpg
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

przy wejściu są jeszcze plafony oraz potykacze oraz tablice z danymi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

szanowny Pacjencie. Wielu lekarzy nie daje nadziei ponieważ nie są w stanie wyleczyć danego urazu. W postępowaniu NFZ jedyną metą jaka dysponuje lekarz to farmakoterapia czyli w przypadku bólów kręgosłupa leki przeciwbólowe i przeciwzapalne i nie dlatego że nie chcą tylko nie maja możliwości u nas pracuje kilku lekarzy i dokładnie wiemy jak ta procedura wygląda. Natomiast my dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz terapiami manualnym. Schemat leczenia bólu kregosłupa był opracowany przez 10 lat, do leczenia bólów kręgosłupa według schematu wykorzystujemy farmakoterapia, specjalistyczny sprzęt medyczny, terapii manualne i inne których nie chcemy zdradzać. Dlatego nasza skuteczność to 99,7% w zmniejszeniu bądź całkowity wyeliminowaniu dolegliwości bólowych. schemat leczenia jest przebadany na ponad 1000 pacjentach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24

Lepiej juz się pomodlcie w Kościele i się nie kłóccie.
Zgoda jest ok.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan Rosadziński mi nie mydlił oczu, diagnoza była szybka, dobranie odpowiedniego leczenia również. Nie spotkalem jeszcze lepszego specjalisty u którego w tak krótkim czasie odczuwałbym efekty, nie to nie było placebo bo zabiegi się już skończyły a ja mam dalej władzę w nogach i nie boje sie wchodzić po schodach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

A jaka była ta diagnoza? Zamiast laurki proszę o konkrety.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego Pacjent miałby się przedstawiać, może nie ma ochoty podawać swojej tożsamości. Dlaczego Pan pyta? jeżeli chodzi o skuteczność leczenia to osiągamy poziom 99,7% w zmniejszeniu bądź całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych. Na naszym kanale jest filmik prezentujący pacjentów którym nie nie dawał nadziei na wyleczenie metodą nieoperacyjną.
https://www.youtube.com/watch?v=ycSfNXEbjWw&feature=emb_title
Leczymy również przepukliny zakwalifikowane do operacji. pacjenci rzadko zostawiają dobre opinie tylko kilka osób zgodziło się wystąpić na filmiki na odpowiednia zniżką za leczenie oczywiści :) natomiast takich Pacjentów leczymy kilkadziesiąt w skali miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Myślę, że takie odpowiedzi podchodzą już pod nie normalne, nie ma pan nic innego do roboty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

ja miałem przepuklinę w lędźwiowym , silny ból leki przeciwbólowe od 2 lat, ból promieniujący do nogi, byłem wszędzie prywatnie i na NFZ , 3 konsultacje neurochirurgiczne, z jedną decyzją tylko operacje, fizjoterapeuci nie chcieli się już podejmować pracy ze mną bo bóle były duże i po obejrzeniu badania stwierdzali ze tylko operacja. Dr Rosadziskiego znalazłęm w necie na znanylekarz, poszedłem na konsultacje i usłyszałem ze da sie bez operacji. Nie miałem innego wyjścia bo po operacjach słyszałem różne historie, zdecydowałem sie na terapie , potrzebowałem 15 wizyt, teraz nie czuje prawie żadnego bólu , zero leków!!!!!!!!! a mówili że to niemożliwe!!!!! Jestem wdzięczny temu specjaliście i szczerze polecam, on was może uratować od operacji. Z racji doświadczenia powiem tak tylko u dr Rosadziskiego terapia była skuteczna, z tego co wiem a wiem bo szukałem pomocy przez 2 lata to jedyna taka terapia nieinwazyjna w tej części Europy. Najważniejsze ze jest skuteczna. te buraki z konkurencji co piszę cos o doktorze powinni nie ściemniać tylko powiedzieć mi wcześniej ze jest taki specjalisty który leczy kręgosłup nieinwazyjnie i mnie tam wysłać przynajmniej cos dobrego by zrobili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten pan nie jest doktorem. Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Rosadzinski jest doktorantem nauk medycznych, wszystkie dane są na stronie pomorskirehabilitant.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

A gdzie pisze ten doktorat?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złożyliśmy wniosek o pana ukaranie. pana umyślne działania próbujące wyrządzić nam szkodę trwające od roku co wyczerpuje znamiona przestępstwa zgłosiliśmy sprawę do Policji oraz do prokuratury za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Bezpodstawne oskarżenia są całkowicie oderwane od stanu faktycznego. Równocześnie do sądu trafił pozew z powództwa cywilnego o odszkodowanie za nienarażenie na utratę dobrego imienia, umyślne oraz szkalowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20

Jak tam wnioski o ukaranie, pozwy i inne działania? Minęły 3 miesiące i nic?:)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za to Pan stara się usilnie zamydlić ludziom oczy. Mam nadzieje, że tego tak nie pozostawią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

dziękujemy za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Ja korzystam regularnie z usług i nie mam żadnych zarzutów. Wszystko jest na dobrym poziomie jakiego oczekuję od osoby mnie leczącej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Proszę Pana, regularnie to należy myć zęby. Częste korzystanie z usług gabinetu reh. świadczy jedynie o nieskuteczności leczenia.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie zgodzę się są schorzenia które wymagają kontrolnych wizyt. I przede wszystkim regularnych ćwiczeń. A Pan to lubi chyba siać zamęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Wizyt kontrolnych owszem wymagają. Nie wymagają natomiast ciągłych zabiegów. A ćwiczenia należy wykonywać w domu.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewidentnie z tym Panem jest coś nie tak, jak to mawia stare porzekadło wszystkich zadowolić się nie da, Nie wierzę w Pana zapewnienia że został Pan poinformowany że wyzdrowieje Pan po pierwszej wizycie, to jest Rehabilitant a nie cudo twórca. u mnie zabiegów było 12 i lędźwia nie bolą a w krzyżu mi nie strzela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Pani "Bachnik" nigdzie nie pisałem, że zapewniano mnie, że po pierwszej wizycie wyzdrowieję. Więc proszę zaprzestać pisania bzdur. Uzdrawiał "po pierwszej wizycie", czyli po jednym spotkaniu, Pan Jezus ale to było 2 tysiące lat temu. Pan Rosadziński na spotkaniu konsultacyjnym powiedział do mnie: "po pierwszych 4-5 wizytach zlikwidujemy ból, bo dłużej tak nie może pan cierpieć". Niestety bólu nie udało mu się zlikwidować po 5 wizytach-przeciwnie ból sie tak nasilił, że nie mogłem chodzić i kontynuować terapii. Powiadomiłem o tym pana MR mailowo (na życzenie pokażę). Otrzymałem potwierdzenie otrzymania tej wiadomości przez Gabinet. Takie są fakty.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdarza się ze leczymy różne urazy u danego Pacjenta, kolano, ból pleców itp. itd., działamy od 10 lat z racji tego że jesteśmy wybitni pod względem skuteczności leczenia Pacjenci korzystają z naszych usług latami , także całymi rodzinami i pokoleniami :)c Osiągamy 99% skuteczności w leczeniu bólów kręgosłupa. W pierwszej kolejności jest konsultacja na której Pacjent dowiaduje się czy jest możliwe leczenie i w jakim zakresie. Nie przyjmujemy na leczenie Pacjentów których nie moglibyśmy wyleczyć. W tamtym roku na ponad 1000 osób z bólami kregosłupa z naszego gabinetu wyszły tylko 3 bez zadowalających efektów. Mamy opracowany schemat leczenia bólów kregosłupa, schemat leczenia po artroskopii, schemat ostrogi piętowej, zespół łokcia tenisisty, golfisty, zespół stożka rotatorów i inne. Wszystkie schematy leczenia są bardzo skuteczne dlatego przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski i zagranicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24

PM kogo reprezentujesz? Kolejna śmieszna wypowiedź. Zero konkretów. Schematy na leczenie tych dolegliwości są znane od lat. Pisanie "jesteśmy wybitnym gabinetem" zakrawa na kpinę.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co Pa odpowiada za bzdety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Przejrzałam forum i widzę sporo osób korzystających i zadowolonych z wizyt. Jestem jedną z tych osób. Też byłam z odcinkiem piersiowym. Nie mogę złego słowa napisać. Tylko pochwała się należy oby więcej takich profesjonalistów z takim podejsciem do ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

A tak konkretnie "sonia" jaka była diagnoza?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam forum i nie wierze to ponoć P. Pomorski R będzie na 8 lat wsadzał do więzienia byłego Pacjenta......
Gratuluję pomysłu....zresztą wystarczy oprzeć się na tym co tu jest napisane - akuteczność metody 99,7 % i Pacjent sië wybroni.
Dlaczego? Bo nic nie ma takiej skutecznośći w medycynie. Zaś powikłan jest sporo %.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z zabiegów na kręgosłup, z względu na pracę stojącą przez wiele lat dorobiłam się licznych bólu na dwóch odcinkach kręgosłupa. Jest to świetny rehabilitant z bardzo dobrym podejściem do Pacjenta, nie rozumiem jak można wypisywać oszczerstwa na temat tego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Dnia 21-10-2020 Schemat Radzińskiego® został opatentowany w Polskim Urzędzie Patentowym oraz poprzez klauzule Nicejskie. schemat leczenie bólów kręgosłupa ze skutecznością 99,7 %. Jak podaje urząd Patentowy jest to jedyny schemat na świecie w leczeniu bolów kregosłupa który charakteryzuje sie powtarzalnością u wszystkich typów pacjentów z powtarzalną skutecznością 99, 7%. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Kolejne kłamstwo. Żaden "Schemat Radzińskiego@" nie został opatentowany :) Nie wprowadzajcie w błąd potencjalnych pacjentów.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ustawka ???? Cowidowa ..czy co ?????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z powodu przepuchliny dysku i naprawdę polecam bo ból mi już nie dokucza wcale :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

dokładnie tak!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tam jestem zadowolony z rehabilitacji u pana Rosadzińskiego, bardzo pomógł mi z kręgosłupem, dolegliwości bólowe aktualnie są bez porównania mniejsze niż kiedyś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 33

A jakie miał Pan schorzenie? Jaka była diagnoza?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

eryk to chyba Marcin R. bo mi kazali coś napisać, to dostanę zniżkę. Była kartka
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak stosujemy takie działania czyli dajemy zniżkę Pacjentom którzy pozastawiają opinie lub wywieszamy informacje w gabinecie z prośbą o dodanie opinie np.: na tym forum aby przeciwdziałać nieuczciwej konkurencji. Miesięcznie leczymy kilkaset osób tylko nieliczni pozastawiają dobra opinie; Pacjent wyleczony nie myśli o urazie którego już nie ma więc nie ma powodu aby wchodzić na fora leczenia bólów kregosłupa. Opinie zostawiają niezadowoleni Pacjenci i słaba konkurencja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

dlatego pisane o nas pozytywne opinie są prawdziwe , negatywne pisane w większości przez konkurencje dlatego ze z naszego gabinetu w tamtym roku na ponad 1000 osób tylko 3 wyszły bez zadowalających efektów, dlatego my nie możemy mieć negatywnych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

PM przedstaw się. Sam sobie wystawiasz laurki? Są jeszcze tacy co wierzą w te bajki?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tam już zmieniają ??? prześcieradła?????
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co w tym złego ze pacjent dostaje zniżkę? Praktyka stosowana wszędzie i w każdej branży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Dlaczego Pacjent miałby używać profesjonalnej terminologii medycznej . proszę sie nie czepiać każdego wyleczonego przez nas Pacjenta za to że jesteśmy wybitni w tym co robimy i go wyleczyliśmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Ja również jestem zadowolona z rehabilitacji u Pana Marcina, dzięki jego zabiegom oraz ćwiczeniom które mi zalecił nie odczuwam już bólu kręgosłupa lędźwiowego, w tej chwili leczę się
na odcinek szyjny i tez jestem zadowolona.Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 40

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście i skuteczna pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ja mam rwe kulszową i zmagam się z nią wiele lat. Wizyty mi bardzo pomogły. Ataki się zdarzają ale pomiędzy nimi wiem co robić jak ćwiczyć aby dolegliwości zmniejszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji mojego kręgosłupa o czym pisałam już wcześniej, nie wiem skąd tyle jadu w kierunku tak dobrego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

To prawda, bóle za jakiś czas znikają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Ja już od dłuższego czasu korzystam z pomocy Pana Rosadzińskiego. Nigdy nie zamieszczałem opinii, bo nie pomyślałem o tym ale teraz skoro na gabinecie była karteczka z prośbą o opinię tutaj to wystawiam. Pan Rosadziński w moich oczach jest bardzo dobrym rehabilitantem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 32

Ja również z tej samej inicjatywy sie tutaj znalazłam, to strasznie przykre że tak dobry lekarz jest szykanowany przez człowieka który za wszelką cenę chce komuś napsuć krwi bezpodstawnie. Według mnie jest to najlepszy rehabilitant jakiego spotkałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

duzy pozytyw dla tego rehabilitanta
to jemu zawdzięczam aktualną sprawność
dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 31

A może jakiś konkret zamiast kolejnej anonimowej laurki?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wniosek o ukaranie pana trafił do sądu. pana działania są przestępstwem, podawanie nieprawdziwej opinii, szkalowanie umyślne dzianie na szkodę jest przestępstwem co zgłosiliśmy do prokuratury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

I bardzo dobrze! Nie wiem jak można czerpać przyjemność z szykanowania dobrego rehabilitanta, ja jestem bardzo zadowolona z każdego zabiegu z kolei i zawsze będę polecać to miejsce. Ten Pan powinien wziąć zimny prysznic by sie ostudzić delikatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Na czym polega to szykanowanie? Może 1 przykład? Tak bardzo się wstydzi pani swojego nazwiska, że go nie podaje?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bardzo dobrze, może w końcu rzekomy pan się opanuję ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Jakie efekty tych zgłoszeń? Może jakiś konkret zamiast bajeczek?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze to Nie wiem co myśleć o panu Marcinie. Dużo mówił, ale Obawiam się skorzystać z jego usług. Zastanawiam się czy Powierzyć p. Marcinowi swoje zdrowie plus sporo pieniędzy. Nic o nim nie wiadomo, oprócz opinii na znany lekarz. Jeżeli ma takie super metody, to powinien chyba mieć jakieś publikacje, jeździć na sympozja, udzielać się w gronie, dać się często znaleźć w internecie.
Przebieg mojej Wizyty z 12/03 nr1 z to konsultacja na której dowiedziałem się co mi jest i że w 15 wizytach plus ćwiczenia zostanę naprawiony.
Nadzieja była, ale jak czytam negatywy to gaśnie.
Dalej niezdecydowany
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam. Sam się Pan zorientuje dlaczego.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież on osobiście nie masuje
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

On uleczy lepiej https://m.trojmiasto.pl/forum/jan-pawlik-uzdrowiciel-t301556,1,50.html

Ona zahiptotyzuje tak ze wszystko ozdowieje https://m.trojmiasto.pl/forum/Hipnoterapia-Bozena-Backtrog-t666026,1,50.html

A potem bedzie tak https://memy.jeja.pl/411262,cenie-sobie-fachowych-specjalistow.html
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tego specjalistę zwłaszcza od kręgosłupa. Wydaje mi się ę właśnie udzielają się ci którzy są teoretykami i nie mają pojęcia o leczeniu. Ja byłem u takiego speca profeseroa który zalecił mi operacje. A Pan Rosadzinski mnie wyleczyl. Jeżeli chodzi o praktykie to mogę polecić. Zresztą ma 4 gabinety to nie jakiś tam byle fizjoterapeuta który masaż pierdyknie. Te leczenie które miałem było całkiem skomplikowane. Z tego co zauważyłem to jego asystentka jest jakaś lekarka więc dobry personel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 30

A może pan napisze na co pan chorował? Przysporzy to panu Rosadzińskiemu więcej pacjentów. Pozdrawiam Jacek Chajęcki:)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego Pacjent miałyby terminologią medyczną opisywać swój uraz. Prawdziwa opinia , prawdziwi Pacjenci prawdziwa skuteczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Dlatego "pomorski rehabilitant", że diagnozę stawia lekarz i Pacjent wie wówczas doskonale co mu dolega. Pacjent nie musi znać terminologii lekarskiej. Wystarczy przeczytać diagnozę. Diagnozy nie stawia przypadkowy fizjoterapeuta.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

leczyło się u nas dużo lekarzy, stomatologów, fizjoterapeutów i diagnozę stawiamy my w gabinecie na konsultacji oraz my wykonujemy leczenie dlatego że mamy niestandardowe , bardzo rozbudowane schematy leczenia o czym zwykły specjalista pracujący na NFZ nie ma pojęcia. . W zakresie leczenia bólów kręgosłupa jesteśmy jednymi z najskuteczniejszych w leczeniu w tej części świata. W nfz może jest inaczej tam ktoś stawia diagnozę a ktoś inny po kilku miesiącach leczy... dlatego trafia do nas masa ludzi wcześniej diagnozowanych przez lekarzy na nfz i prywatnie różnych specjalności, tam się nie wyleczyli a my byliśmy w stanie ich wyleczyć. pacjenci którzy to czytaj , którzy wyleczyli się w naszym gabinecie Pewnie teraz się śmieją, my przyjmujemy prywatnie! zanim Pacjent trafi do nas to prawdopodobnie w większości przypadków był już na nfz gdyby tam go wyleczyli to nie dotarłby do nas My musimy być lepsi i bardziej efektywni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

jeżeli masz poważny problem z plecami to tylko Rosadziński może Ci pomóc. Wiem co mówię bo zanim trafiłem do niego wydawałem pieniądze na terapie, krojanty, blokady, prywatną fizjoterapie i NFZ. Nic nie pomagało. U Radzińskiego miałem 12 wizyt. Dolegliwości prawie całkowicie minęły, teraz może jakieś drobne kucia w plecach jak naprawdę podźwigam. Wcześniej ciągły ból i żeby jakoś funkcjonować musiałem jeść masę leków przeciwbólowych. To nie jest jakiś przypadek w czasie kiedy ja do niego chodziłem na Kartuską przewinęło się tam kilkadziesiąt osób , nie spotkałem osoby u której jego zabiegi by nie działały, czasami słychać było narzekania na opóźnienia - tam jest tyle osób więc się zdarzają przynajmniej u mnie tak było. Natomiast przypadki które widziałem to masakra wszyscy Ci którzy tak jak ja wcześniej zwiedzili inne możliwości NFZ i to nie pomogło to idą do Rosadzińskiego. Wydaje mi sie że jego skuteczność polega na perfekcyjnie dobranych zabiegach, kilka razy słyszałem jak opier…. jedną z jego fizjoterapeutek że jakieś urządzenie nie jest tak ustawione jak powinno. Ogólnie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28

Prosze wymienić choć jeden zabieg, którego nie stosują inne gabinety. Pan Rosadziński stosuje typowe, stosowane od lat zabiegi. Wiem, bo byłem. Żadnych cudów.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

pole elektromagnetyczne krótkiej częstotliwości, odpowiednio naładowane mieszanki leków wprowadzane za pomocą jonizacji, zabiegi na częstotliwościach które nie są wykonywane w innych gabinetach, aby takie zabiegi wykonywać musieliśmy ściągać odpowiedni sprzęt i przestawiać jego sterowniki aby wywołać odpowiednią odpowiedz organizmu do zamierzonych efektów. Prawdę mówiąc żadne z naszych zabiegów nie są takie jak na NFZ. Np. laser którego używamy ma moc 10 watów i odpowiedni pryzmat , moc laserów używanych na NFZ w większości przypadków to do 400 mili watów. koszt naszego lasera około 40 000 zł koszt lasera na NFZ około 5-7 000 zł . Na razie nie mamy ochoty publikować schematu leczenia bólów kregosłupa i zdradzać jego tajników. Schemat był opracowywany przez prawie 10 lat i cechuje się 99,7% skuteczności w uzyskaniu zadowalających efektów w leczeniu Pacjenta. Efektów długotrwałych ponieważ Pacjent przychodzi na konsultacje powtórną co 3-6 miesięcy. Są tacy Pacjenci którzy wystraszyli się swoim silnym urazem kręgosłupa i przychodzą regularnie na konsultacje przez kilka lat po wykonanym skutecznie naszym leczeniu nie obserwujemy u nich żadnych dolegliwości bólowych pod warunkiem stosowania się do zaleceń. Schemat leczenia bólów kręgosłupa to przede wszystkim olbrzymia wiedza w zakresie mechaniki urazów kregosłupa, trzeba wiedzieć co, jak i kiedy wykonać aby wyleczyć pacjenta np. z przepukliną dysku, w tym celu stosujemy specjalnie opracowane karty diagnostyczne które wskazują nam stan Pacjenta, dlatego schemat jest powtarzalny i tak skuteczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Proszę nie pisać o jakiś specjalnie dobranych lekach przy jonoforezie. W moim przypadku była to zwykła maść przeciwbólowa z tubki, którą można za paręnaście złotych kupić w aptece. Skoro wydajecie Państwo tak ogromne sumy na sprzęt, to może warto pomyśleć o zakupie większej ilości jednorazowych prześcieradeł. Warto też umieścić pełne dane gabinetu. Skoro jesteście tak wybitni, to nie ma się czego wstydzić.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

;))) Dla laika takiego jak pan maść to maść ze sklepu, ale na pewno nie przeciwbólowa :) Preparaty, których używamy to leki, które są specjalnie przygotowane. Co najważniejsze wiemy jakich leków, w jakich okolicznościach używać bo to jest właśnie wiedza. Farmakoterapia jest jednym z elementów schematu leczenia bólów kręgosłupa. Ale nie w każdym przypadku jest stosowana, niektórzy Pacjenci maja uczulenia na jakiś lek lub pewnej grupie Pacjentów po prostu nie jest potrzebny. Wystarczą inne działania, które obejmuje schemat leczenia, ponieważ jest on bardzo rozbudowany. Poza tym do podania leku używamy między innymi zabiegu gdzie lek wchłania się przez skórę, układ pokarmowy nie jest obciążany, jest odpowiednio naładowany i przygotowany. Aparat tez ma odpowiednie parametry, nie tak hop siup :) Gdyby to było "coś zwykłego" to inni potrafili by to wyleczyć lub leki, które Pacjent dostał podczas swojej drogi już by zadziałały. Dobrze, że pan o tym wspomina to też jest ważna informacja dla Pacjentów... Do mojego gabinetu z racji tego, że przyjmuję tylko i wyłącznie prywatnie, a leczenie wiąże się z pewnymi kosztami trafiają w większości przypadków Pacjenci z poważnymi urazami, którzy wcześniej byli już leczeni np.: u lekarza ogólnego, ortopedy, neurologa czasami nawet kilku gabinetach rehabilitacyjnych , rehabilitacji na NFZ... i wcześniej nie znaleźli pomocy, natomiast ja ich leczę ze skutecznością 99%. Gdyby to była jakaś zwykła maść z tubki to już dawno by sie wyleczyli :) Czasem Pacjenci z mocnymi urazami leczą się wiele miesięcy, biorąc miesiącami leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, całą masę medykamentów, a u mnie działa maść z tubki :))) Komfort naszego leczenia też jest na wysokim poziomie. Do dyspozycji są jednorazowe prześcieradła, ręczniki, materiały jednorazowe (nie jak na NFZ,że trzeba nosić swoje) :)) mamy też świetną muzykę relaksacyjną. Chyba tylko pana ta muzyka strasznie denerwowała :)
Ale my się chwalimy i szczycimy naszą profesją. Na gabinetach są pełne dane, nazwiska, wykształcenie tytuły itp., no może numerów butów jeszcze nie zamieściliśmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Dużo treści . Voltaren żel stosowny przy jonoforezie jest do kupienia w każdej aptece, to maść przeciwbólowa. Jeśli był jakiś preparat specjalny to pacjent powinien być bezwzględnie informowany o jego składzie itd. Przypomnę, że to do rehabilitanta, a nie pacjenta należy przygotowanie miejsca do zabiegu.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

voltaren to maść przeciwzapalna a jednym z działań tego leku gdzie substancją czynną jest diclofenac jest działanie zmniejszajcie stan zaplany i tym samym ból, bardzo rzadko używamy diclofenac , w większości są to mieszanki leków specjalnie przygotowane przez farmaceutę według receptury, po raz kolejny pan nie trafił
To ustałam co należy do czyich kompetencji w moim gabinecie. pan nawet nie potrafił schylić się i wyciągnąć sobie kawałek prześcieradła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Obowiązkiem gabinetu jest przygotowanie miejsca do zabiegu, w tym oczywiście położenie świeżego prześcieradła. Żądanie od pacjenta, żeby szukał prześcieradeł w gabinecie, żeby się schylał (!) świadczy o kompletnej niewiedzy rehabilitanta. Gdyby pacjent mógł się schylać nie szukałby pomocy w gabinecie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybym mógł się schylać to bym nie szukał pomocy w rehabilitacji.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za próbę działania na szkodę , szkalowanie skierowaliśmy sprawę do sądu oraz do prokuratury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

A jakie efekty, konkrety?:)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oto jak wygląda tabliczka na drzwiach gabinetu Pomorski Rehabilitant w Gdyni, ul. Żwirki i Wigury 14. Nie ma tam "pełnych danych, nazwisk lekarzy, tytułów, wykształcenia". Jedno jest prawdą: nie ma tam numerów butów. Załączam zdjęcie, które wisi na drzwiach gabinetu. Oczywiście skuszeniu jak największej liczby ewentualnych pacjentów i skasowanie od nich sporych kwot. Na szczęście ludzie potrafią czytać i wyciągać wnioski.
https://images92.fotosik.pl/288/8274ef66e21de1d4gen.jpg
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazwiska są na stronie internetowej która jest napisana na plakietce http://www.pomorskirehabilitant.pl Ponadto to zdjęcie jest z przed ponad roku, nie ma pan aktualnych ? :))) To już są bzdury , Nawet na tym zdjęciu są wystarczające dane . Leczymy ponad 1000 osób rocznie z bólami kręgosłupa i z każdym miesiącem jest ich coraz więcej :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Za kłamliwe i całkowicie nieprawdziwe opinie, oraz umyślne działanie na szkodę skierowaliśmy sprawę do sądu i na policje . Takie działanie to przestępstwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

I co? Jaki efekt? Pacjent już siedzi w więzieniu?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam. Ale prawda jest taka że każdy rehabilitant każe Ci ćwiczyć. Samo nic się nie zrobi. Trzeba stosować się do zaleceń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Bajki o wyleczeniu w gabinecie są przeznaczone dla osób wierzących w cuda.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, miałem silny ból w lędźwiowym, byłem u wielu terapeutów, jakieś terapie manualne , powięziowe, kilku neurologów blokady, cały czas leki przeciwzapalne przeciwbólowe, Doktor Rosadziński mnie wyleczył, bardzo dziękuje i polecam teraz zero bólu, mogę normalnie funkcjonować, ćwiczę i mam nadzieje że będzie ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

No to masz tak samo jak ja, również z bólem lędźwiowym oraz z krzyżem byłam u Pana Rosadzińskiego i złego słowa nie powiem nigdy! zabiegi przebiegąły według planu, nie były zawsze łatwe ale przynosiły efekty a dziś plecy nie bolą. Nie wiem jak można wylewać tyle hejtu na tym forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15


lubię ten portal, bo wpisy pochwalne piszą te same osoby dosłownie co parę minut. Zdarza się że co 3-4 minuty ten sam nick i wpisy jeden po drugim jak Mirelle, Calineczki, sonie, izka, patryki i inne. Dodam, że ci ,,pacjenci" mają te same IP komputera a występują pod innymi pseudonimami artystycznymi. I nie mają nic innego do roboty jak pisać i pisać gdzie nawet texty się powtarzają.
Reszta - no comment.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest chyba oczywiste kto to pisze:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak tak tak polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 27

polecam bardzo dobry w leczeniu bólu kręgosłupa. Powinien się bardziej reklamować , niepotrzebnie chodziłem 2 lata z silnym bólem od gabinetu do gabinetu. W końcu wysłali mnie do neurochirurga i 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem operacji trafiłem do dr Rosadzińskiego. 3 dni przed operacja nie miałem żadnych dolegliwości. I tak jest do dzisiaj , norwmalnie funkcjonuje bez leków. Dzieku i pozdrawiam doktora Terlecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25

Mi też odcinek lędzwiowy dawał się mocno we znaki. Teraz wiem jakie sam błedy popełniałem. I to takie zwykłe na co dzień. Na wiele rzeczy zwracam uwagę i widzę poprawę dziękuję za tą swiadomość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ja mogę polecic... Mnie pomógł. Owszem, na początku sądziłem że nic to nie da, ale stosowałem się do zaleceń i ból pleców (odcinek lędzwiowy mnie zabijał) zniknął za jakąś tam opłatą, nie ukrywam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

Ja też słyszałam o Panu doktorze i pozytywnych opiniach, które mówiły o tym, że pacjenci unikali operacji. Jest to dla mnie bardzo budujące i myślę że się zdecyduję na leczenie w Gdyni. Muszę się umówić na wizytę...czytając Wasze opinie jednak myślę ze jeśli jest tak dużo pozytywnych, to jednak warto...bo negatywnych nazostawiać każdy może, jednak jeśli ktoś był na tyle zadowolony by zostawić pozytywną opinie, to myślę że coś w tym jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

KakaoGejzer i Koko Domino to WY. Szukałem WAS. Też się wybiorę na promasażyk bo jak Gejzerowi pasi to musi być superandzko.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze Pana. Rzetelna opinia powinna zawierać opis schorzenia. Sam zapis 'ból kręgosłupa" to za mało. Osoba powinna się przedstawić, bo inaczej nie jest wiarygodna. Proszę wierzyć, że z tym uniknięciem operacji to gruba przesada. Pewne zmiany w kręgosłupie są nieodwracalne. Jeśli krążek międzykręgowy jest wysunięty ponad 50% to w żaden sposób nie da się z powrotem umieścić na swoim miejscu.
Mniejsze wypukliny owszem są do wyleczenia ale wymaga to wielu miesięcy pracy ze strony pacjenta. Rehabilitacja jako taka może jedynie zmniejszyć - i to czasowo- ból.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę Pan nie jest Pan żadnym specjalistą tylko niedoleczonym Pacjentem. Dlaczego Pacjent miałby się przedstawiać i podawać swoje dane medyczne i to jeszcze terminologią medyczną, to są prawdziwe opinie dodane prze wyleczonych Pacjentów a nie złośliwą konkurencje stosującą terminologie medyczną. Proszę nie podawać tak nieprawdziwych danych i informacji o metodach leczenia bólów kręgosłupa jeżeli nie ma Pan nic związanego z medycyna oprócz bólu kręgosłupa :) Nie ma takiego czegoś jak wysunięcie dysku i to jeszcze 50 % )))) dysk sie nie wysuwa ! tylko ewentualnie pierścień włóknisty się uwypukla, lub występuje ześlizg dysku ale to też nie jest wysuniecie tylko silne uszkodzenie dysku które powoduje przemieszczanie sie materiału. I TAK jesteśmy w stanie za pomocą schematu leczenia kręgosłupa zmniejszyć uwypuklenie dysku a nawet zmniejszyć znacząco klinicznie przepuklinę bez interwencji chirurgicznej. mało tego nasze badania doprowadziły nas w miejsce w którym pracuje nad fizjologią samego dysku zwiększając jego parametry co daje efekt długotrwały w leczenieu!!!! stosujemy to cały czas na kilkudziesięciu pacjentach w miesiącu. Leczymy także przepukliny dysku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Proszę uzupełnić swoją wiedzę medyczną. Kiedy mamy do czynienia z uwypukleniem pierścienia włóknistego wówczas mówimy o wypuklinie. natomiast kiedy pierścień włóknisty zostaje przerwany następuje wysunięcie (wypadnięcie) jądra miażdżystego krążka międzykręgowego (potocznie zwanego "dyskiem")poza przestrzeń międzykręgową i ucisk na nerwy. Wówczas mamy do czynienia z przepukliną. gdzie publikujecie Państwo efekty swoich wieloletnich badań? Chętnie sobie poczytam:)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam ale na konsultacji mówił pan że zajmuje sie jakimiś piecami, wiec może tam pan sie poudziela :) Tylko laicy używają potocznego określenia wysunięcie. W terminologii medycznej nie ma takiego czegoś jak wysunięcie, chyba że w przypadku ześlizgu wtedy mówimy iż dysk ześlizguje sie w kierunku..." Proszę pana jak "dysk wypada poza przestrzeń międzykręgową" to delikatnie mówiąc jest masakra :) Ucisk na nerw nie jest tożsamy ani z przepukliną ani z uwypukleniem tylko jest efektem, konsekwencją tego że dysk uciska na strukturę natomiast nie jest to regułą że musi ucisnąć zależy od budowy anatomicznej np. wielkości kanału itp.itd.; oraz odwrotnie to że jest ucisk na nerw nie zawsze oznacza dyskopatie czasami może to być np.: tłuszczak, narośl, osteofit itp. w tym celu wykonujemy kompleksową diagnozę, Nie zawsze jądro wypada przy pęknięciu dysku tu nie będę sie dalej rozpisywał bo akurat nie chce mi się dzielić swoją wiedza :). widać że kompletnie nie zna pan zagadnień a przytaczanie moich opisów ze strony ciężko panu przychodzi i mylnie pan to stosuje Schemat leczenia jest w trakcie patentowania , firma konsultingowa wyceniła go na... dużo a pan chce żeby go panu tak po prostu udostępnić, JA prowadzę gabinety i leczę ludzi tym sie zajmuje i na tym zarabiam , gdybym był pracownikiem akademickim i zajmował bym się pisaniem to prawdopodobnie bym go udostępnił i czerpał zysk na publikacji, na razie moja firma Medion której schemat jest własnością intelektualną nie ma interesu aby go udostępniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Jak już pan opatentuje schemat leczenia proszę informować. Zapewne pozyska pan rzesze pacjentów i nie będzie musiał spędzać tyle czasu na forum podając kolejne kłamstwa. Cieszę się, że pan mnie tak uważnie analizuje, zapewne pan na tym skorzysta. Owszem całkowite wysunięcie (wypadnięcie) "dysku" do przestrzeni to masakra. Mam nadzieję, że nie podejmuje się pan "leczenia" takich przypadków.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

pana działanie czyli specjalne podżeganie, szykanowanie, szkalowanie, i narażenie na utratę dobrego imienia jest przestępstwem, dzisiaj złożyliśmy wniosek do Prokuratury i Policji. Jednocześnie do sądu sprawa cywilna o odszkodowanie i ukaranie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

I jakie efekty po 3 miesiącach?:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest doktor.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

doktorant nauk medycznych i jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie jest doktorem.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozew jest już w Sądzie, a sprawa na prokuraturze. Pana działanie jest przestępstwem a co najważniejsze nieprawdziwymi i u myślnymi oskarżeniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Proszę o skany przyjętych zgłoszeń.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przyszło Pani do głowy, że opinie pozytywne może wystawiać jedna i ta sama osoba?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konkretny gosc. Zostalem poproszony o wystawienie opinni wiec pisze- jestem mega zodowolony, bol barkow i kregoslupa minal i moze niedlugo juz wroce do pracy wiec sie zwroci ciut za koszt leczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 23

też uważam że ma konkretną wiedzę i umiejętności. Jak widać jest tu grono zadowolonych pacjentów i jeden czepliwy gość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Serdecznie polecam. Miałem poważny problem z bólem kręgosłupa, który na szczęście już mi nie doskwiera. Dziękuję personelowi i Panu Marcinowi.

Leczenie choć i nie jest tanie, ale tyle co się czeka na NFZ, to ducha można wyzionąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Na czym polegał pana problem z kręgosłupem? Pisząc anonimowe ogólniki jest pan niewiarygodny.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę pogodzić się z tymi prawdziwymi pozytywnymi opiniami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

A Pan jest wiarygodny wypisując te bzdety ? Bo raczej wątpie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Byłem u niego jakiś czas temu z przepukliną dysku. Przyjął z uśmiechem i życzliwością. Pomógł bardzo, także jestem pewien że sie nie zawiedziesz. . Ja mogę polecić z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Gdyby pan miał przepuklinę to nie mógłby pan chodzić.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie zgodzę się z Panem. Ja mam przepuklinę kręgosłupa i chodzę, chociaż jest to znacznie utrudnione, to prawda. Czasem, jeśli nie "przysiądę" , i ja tak to nazywam, nie odblokuję kręgosłupa, to po prostu nie pójdę dalej. Byłam u pana Marcina, na terapii bólu kręgosłupa i powiem szczerze, dużo lepiej się czuję. Mogę się już dalej dużo wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Prosze nie mylić przepukliny z wypukliną. Jakiej wielkości było wysunięcie "dysku". A jakie jest teraz?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

:))))) Przepraszam ale takie wypowiedzi dla specjalisty w tym zakresie są zabawne. To nie jest forum o uszkodzonych samochodach tylko o ludzkim zdrowi, dodając nieprawdziwe niewiarygodnie informacje może Pan narazić potencjalnych osób szukających pomocy na reperkusje. Proszę Pan są takie przepukliny o których Pacjent nie wie ze je ma i normalnie funkcjonuje bez bólu. Na to ma wpływ wiele czynników. Przepuklina od uwypuklenia dysku różni się tym że ma pęknięty pierścień włóknisty przez co może wydostawać się materiał z dysku i uciskać , drażnić, zmieniać pH struktury okalające. Są takie uwypuklenie po których pacjent nie może chodzić a nawet sie ruszyć ze względu na silny ból. Są takie rzeczy na tym świecie które nawet filozofom sie nie śniły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Mam przepuklinę w odcinku lędzwiowym i jakoś chodzę. Trzeba uważać -jest ból. Ale można z tym żyć. Nie trzeba iść od razu pod noże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesteśmy gabinetem chwalonym i znanym w całym okręgu. Leczymy dziennie kilkadziesiąt osób może pan zerknąć do poczekalni :) Mamy tyle Pacjentów ponieważ jesteśmy prawdopodobnie jedynym miejscem gdzie w leczeniu bólów kregosłupa mozna liczyć na 99% skuteczności także w przypadku ciężkich urazów. U nas płatność jest za wyleczenie! czyli na pierwszej konsultacji ustalamy zakres problemu , schemat leczenia oraz płatność za określony efekt, pacjent opłaca pewną kwotę a my wykonujemy kompleksowe leczenie, płaci za wyleczenie a nie za wizytę. dlatego ze leczymy tak dużo osób z taka skutecznością i jesteśmy w stanie przewidzieć jakie efekty osiągniemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Mnie nie wyleczono. Przeciwnie. Zabiegi tylko nasiliły ból, który zmusił mnie do zakończenia terapii. Ból miał zniknąć po pierwszych zabiegach. Nie zniknął-nasilił sie znacznie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro przed gabinetem jest kilkudziesięciu ludzi, to fatalnie świadczy o organizacji w tym gabinecie. Z tego wynika, że pacjent czekając parę godzin na swoją kolej jest totalnie wyczerpany i powiększa tylko swoje schorzenie. Poprawcie organizację, nie narażajcie ludzi na kolejne cierpienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Marcin to bardzo dobrzy rehabilitant. Bardzo dobre podejście do pacjenta, w roli lekarza spełnia się super. Jest to bardzo miły człowiek, który potrafi pomóc niejednej osobie, która ma problemy np. z plecami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

marketingowcy Pana Marcina zamiast pisać posty idzcie na rozrywkę https://imprezy.trojmiasto.pl/Paranienormalni-Vip-Tour-imp474467.html
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

To żaden lekarz. Rehabilitant nie ma być miły. Ma być skuteczny, a z tym u Marcina R. różnie bywa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Pana Marcina ze względu na jego doświadczenie i ogromną wiedzę, które pozwalają na to, aby szybko uporać się z problem i zacząć normalnie funkcjonować. Mam nadzieję, że kolejna rehabilitacja nie będzie mi potrzebna, ale w razie czego na pewno się do niego zgłoszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Poleca pan bo? w czym konkretnie panu pomógł?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

przecież jest napisane :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17


W mojej sytuacji też wszyscy rozkładali ręce i mówili, że nie sa w stanie pomóc. Jednak się dało. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

W jakiej sytuacji? Proszę więcej informacji to uwiarygodni być może pana opinię.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie annaa...... pomaga czytanie tego i już mi lepiej annaa https://forum.trojmiasto.pl/Co-skutecznego-na-erekcje-t920904,1,50.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1


Panie Jacku, nie wiem dlaczego Pan docieka, skoro nie każdy umie dokładnie napisać, co się działo. U nas na przykład ten rahabilitant pomógł bardzo, jeśli chodzi o rwę kulszową. Leki owszem, wyciszały objawy bólowe, ale odpowiednia terapia uciskiem i masażem ze strony tego pana i szybciej puściło. Ja tam mogę polecić, bo pomógł, a na sprawach stricte medycznych się nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Proszę Pani dociekam jedynie w trosce o zdrowie innych ludzi. Jak się idzie na rehabilitację to trzeba mieć opis schorzenia, diagnozę. Samo określenie "ból kręgosłupa" to za mało. ŻADEN porządny rehabilitant nie podejmie sie leczenia bez wcześniejszej diagnozy. Dopiero diagnoza na podstawie RTG, TK lub rezonansu określa sposób leczenia. Ja miałem 4,5 mm wypuklinę ale pan Rosadziński mi nie pomógł, tylko zwiększył ból. Winą obarczył mnie, bo rzekomo nie leżałem po zabiegu. sSkąd to wiedział tego już mi nie powiedział. Po zabiegach jedyne co mogłem robić to leżeć.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki opis schorzenia? Widzę, że jest Pan totalnie oderwany od rzeczywistości. Opis schorzenia używany w medycynie to:
M51
Inne choroby krążka międzykręgowego,
M51.0
Choroby krążków międzykręgowych lędźwiowych i innych z uszkodzeniem rdzenia kręgowego,
M51.1
Choroby krążków międzykręgowych lędźwiowych i innych z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych,
M51.2
Inne określone przemieszczenia krążka międzykręgowego,
M51.3
Inne określone zwyrodnienia krążka międzykręgowego,
M51.4
Guzki Schmorla,
M51.8
Inne określone choroby krążka międzykręgowego,
M51.9
Choroby krążka międzykręgowego, nieokreślone.
nie ma jakiegoś specjalnego opisu, tylko mri może dać dokładny obraz obszaru. ponieważ do teraz nie było kompleksowej metody leczenia bólów kręgosłupa, a takie szczegółowe opisy są potrzebne tylko nam i do operacji dla neurohirurga . do teraz leczenie to niesterydowe leki przeciwzapalne, rehabilitacja lub operacja. Do pierwszych dwóch nie są potrzebne takie dokładne badania więc lekarze nie chcą ich wydawać, ponieważ na tym etapie w systemie NFZ nie są potrzebne. Za co wielu ma pretensje do lekarzy zupełnie niepotrzebnie, niezależnie od tego co będzie na tym opisie Pacjent dostanie NLPZ; system NFZ nie daje innej możliwości oraz skierowanie na rehabilitację, którą odbędzie najszybciej za kilka miesięcy. Moim zdaniem poważne urazy można wyleczyć tylko prywatnie i skutecznie w takiej placówce jak moja.
Schemat leczenia bólów kręgosłupa, który opracowałem jest fenomenem na skale światową ponieważ kompleksowo i wieloczynnikowo traktuje te schorzenie dając skuteczność 99,7% co jest niespotykane, co prawda na świecie są kliniki i specjaliści zajmujący sie bólem kręgosłupa (w większości operacyjnie) stosując unikatowe metody operacji, ale nie umniejszając nikogo nie widziałem takiej skuteczności, są też prywatni terapeuci, którzy osiągają dobre wyniki lecz tylko do pewnego poziomu zaawansowania urazu. Nasza skuteczność jest też wynikiem mnogości technik, które wykorzystujemy.
Panie Chajęcki skąd wiemy że nie leżał Pan po zabiegach (pana zachowanie w placówce nie mozna było nie zauważyć lub nie zapamiętać) :
1. Schemat jest przebadany na ponad 1000-u Pacjentach i w takim przypadku jak Pan wiem kiedy mogą się zwiększyć objawy w charakterystyczny narastający sposób. Tylko gdy Pacjent się nie stosuje do zaleceń, nie leżąc bezpośrednio po zabiegach podczas, gdy my stosujemy techniki i zabiegi plus leki mające rozluźnić dany obszar, a Pacjent go obciąża i doprowadza do większego ucisku. Leczę tego dużo więc wiem skąd biorą sie takie dolegliwości:)
2. W Gdyni we wtorek jestem do 12-13 i razem z moją asystentką jadę do gabinetu w Gdańsku. Pan miał zabiegi o 11, a wychodził o 11.45. Około 13 widziałem Pan idącego od ulicy Świętojańskiej w stronę Żwirki i Wigury, i pamiętam, że powiedziałem "jutro przyjdzie i będzie go bardziej bolało" :) Następnego dnia wraca Pan na wizytę i informuje, że dolegliwości są większe. Po raz kolejny informujemy, że w Pana przypadku trzeba wrócić do domu i się położyć przez przynajmniej godzinę. Tego dnia wykonujemy pinopresurę, która jako jedyny zabieg jest bolesna plus inne zabiegi, po czym informuję, że mogą wystąpić dolegliwości jak przy siniaku i tym razem należy bezwzględnie sie położyć po powrocie do domu, jak najszybciej. Na następny zbiegu już Pan się nie pojawił, odbył Pan 4 wizyty z 12. Wydaje mi się, że nie powinien Pan sie w ogóle wypowiadać na tym forum :)))) Cała sytuacja została Panu dokładnie wytłumaczona po tym jak następnego dnia rzekomo z silnym bólem pleców, po którym nie mógł Pan sie ruszać, o 7 rano robił Pan "burdy" na recepcji krzycząc, że chce fakturę:))))) :) Na szczęście przy tym mnie nie było :) jest Pan znany z takich akcji w placówce na Żwirki i Wigury,w różnych działach, w których odwiedzał Pan tą Placówkę
kierując sie do naszej placówki na leczne nie trzeba mieć badan. na pierwszej konsultacji, na której wykonujemy testy kliniczne i ewentualnie kierujemy na odpowiednie badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0


Tak jak wcześniej wyjaśniłem , nikt sie niczym nie zajmuje, to jest tylko pana imaginacja pyzatym oszczerstwo i narażenie na utratę dobrego imienia... co jest karalne a co najmniej nieprzyzwoite...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12


nikt nie prowadzi żadnej sprawy to jakaś imaginacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Im bardziej pan zaprzecza tym bardziej sie pogrąża. Zachęcam do skierowania sprawy rzekomych moich "pomówień" na drogę sądową. Ale chyba już pan tego próbował, prawda?:) Ile pan otrzymał z żądanych 250 tys. zł? :):):)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wcześniej dostał pan tylko wezwanie polubowne, czekaliśmy na więcej wpisów i teraz dowody są gotowe. Teraz już jest złożony pozew do sądu o odszkodowanie. Do Prokuratury i Policji złożyliśmy wniosek o ukaranie i zawiadomienie o przestępstwie za co grozi do 8 lat pozbawianie wolności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12


sprawa z dniem wczorajszym została skierowane na drogę sądową o ukaranie oraz zapłacenie kwoty 150 000 na cele charytatywne. Zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa trafiło do prokuratury za szkalowanie i działanie umyślne na niekorzyść firmy grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Czekaliśmy na odpowiednią ilość wpisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Proszę o skany zgłoszeń.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0


Podobnie jak u mnie, bo przecież te masaże, o których pisałam, znacznie poprawiły standard życia. Ale miałam powiedziane, że operacja musi być, bo ucisk jest od środka i nie można tego rozmasować, tylko musi być włożona pomiędzy kręgi specjalna zakładka, implant. I teraz czekam na termin operacji, ale na zabiegi chodzę, bo mi pomagają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

I co była operacja? Czy też pan R. dokonał uzdrowienia?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję za opinie. wracając do rozmowy... rozkładali ręce ponieważ nie mieli innej możliwości jeżeli chodzi o leczenie NFZ, Wydaje mi sie że zarówno lekarze jak i fizjoterapeuci chcą pomóc. Tylko lekarze maja określone, ograniczone możliwości.. u mnie też pracują lekarze i nie spotkałem " jeszcze" takiego a byłem na różnych stażach, szkoleniach, , specjalizacjach, który specjalnie chciałby komuś zaszkodzić, albo nie pomóc., wydaje mi się że do tych grup zawodowych trzeba mieć szacunek , to są ludzie, którzy połowę życia poświęcają aby muc leczyć innych.,Do takiego leczenia jak MY wykonujemy potrzebna jest olbrzymia wiedza diagnostyczna jak i co , gdzie i kiedy zrobić aby danego pacjenta wyleczyć. Zdarza sie że u nas pacjent na konsultacji diagnostycznej spędza ponad godzinę czy widzieliście placówkę na NFZ gdzie konsultacja trwa godzinę,,,,,,,,? Ale wracając do tematu lekarze maja ograniczone możliwości w sensie terapii, mogą jedynie zastosować farmakoterapie czyli leki - tabletki. nie maja specjalistycznego sprzętu taki jak MY, który wart jest setki tysięcy złotych, kursów i czasu na wizycie na terapie manualne itp. Dlatego lekarz pierwszego kontaktu jedyne co może zrobić to dać leki i wysłać do specjalisty lub na rehabilitacje, specjalista typu neurolog lub ortopeda może w sumie to samo,,,,,,, czyli dać leki i wysłać do neurochirurga który może dać to samo plus operacja ; niemniej jednak wszyscy chcą pomóc tylko nie maja takich możliwości jak MY, prywatnie mogą ewentualnie dać jeszcze "blokadę" czyli zastrzyk tak naprawdę dalej farmakoterapie tylko iniekcyjne ze środków sterydowych i dodatkowo ewentualnie lidokaina itp. co dalej stanowi tylko farmakoterapii nie wpływającą na mechanikę urazu.. .System NFZ jest tak skonstruowany że mój schemat leczenia bólów kręgosłupa nie może być wykonany na NFZ po prostu niektóre z zabiegów nie mieszczą sie w ramach NFZ i całe leczenie byłoby za drogie dla NFZ. Sprzęt którego używam wart jest kilkaset tysięcy złoty i zwykłe placówki rehabilitacyjne nie są w stanie go posiadać. U nas Pacjent płaci za wyleczenie czyli na konsultacji ustalany jest zakres urazu i planowane leczenie ,,,,,, często jest tak że w trakcie leczenie dokładamy jakieś zabiegi,,,,, zmieniamy według schematu i testów klinicznych, ,,,wykonujemy terapie manualne i inne do osiągniecia zamierzonego efektu. Inne placówki nie moga sobie na to pozwolić ponieważ według badań ich skuteczność to zaledwie 30-40 % więc większość osób wychodziła by z tamtąd nie wyleczona a w przypadku przepuklin skuteczność w innych placówka metodą nieoperacyjną to 0%,,,,,, dlatego tam płatność jest za każdy zabieg i tak po kilku zabiegach jak nie ma efektu pacjent jest odsyłany,,,, albo po prosty sam nie przychodzi bo nie ma efektu. MY Dlatego leczymy ze skutecznością 99,7 % także te osoby zakwalifikowane do operacji ponieważ,,,,,, leczymy według schematu którego opracowanie zajęło mi prawie 10 lat i jesteśmy w stanie przewidzieć jakie będą efekty terapii u danego pacjenta używamy do tego specjalnego sprzętu,,,,, określonej farmakoterapii i terapii manualnych co powoduje zmniejszenie przepukliny,,,,, (niestety nie mogę podawać szczegółow ponieważ na razie nie mam ochoty na publikacje schematu leczenia :)) jakoś specjalni sie z tym nie reklamuje mamy dużo pacjentów ci co maja do mnie trafić to i tak trafią :).. ,,,Normalne placówki NFZ nie mogą być skuteczne ponieważ system jest tak skonstruowany,,,, ; jak może działać terapia która jest zlecana przez specjalistę rehabilitacji gdzie pacjent czeka na leczenie kilka do kilkunastu miesięcy;,,,, gdzie w trakcie tego czekania stan sie zmienia,,,,; dodatkowo pacjent ma zapisane np. laser i ud i to nie jest możliwe aby na skomplikowane biomechanicznie urazy to zadziałało niektórzy specjaliści to wiedzą więc nawet nie dają skierowa na rehabilitacje tylko leki NLPZ i do domu,,,,, jak nie działa to operacja której skuteczności do 3 lat od operacji to 40 % po 3 latach od operacji 20% po prostu takie tylko mają możliwości stworzone przez NFZ. Do takiego leczenia jak MY wykonujemy potrzebna jest olbrzymia wiedza diagnostyczna jak i co , gdzie i kiedy zrobić aby danego pacjenta wyleczyć. Zdarza sie że u nas pacjent na konsultacji diagnostycznej spędza ponad godzinę czy widzieliście placówkę na NFZ gdzie konsultacja trwa godzinę,,,,,,,,? na to system na pewno nie pozwoli ponieważ to nie byłoby wydajne i bardzo drogie. ,,,,dlatego u nas wyleczenie przepukliny skierowanej przez NFZ do operacji jest możliwe nieoperacyjnie i to właśnie robimy z powodzeniem 99, 7% :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Panie doktorancie zachęcam do lepszej znajomości naszego ojczystego języka, bo w tekście roi sie od błędów (np. muc, z tamtąd). Ma pan również ubogą wiedzę na temat NFZ. Otóż lekarz 1 kontaktu zaopatruje pacjenta w leki lub kieruje go do specjalisty. To jego rola. Natomiast specjalista może skierować pacjenta na badania diagnostyczne i kierować go innego specjalisty lub na konkretne zabiegi. Zabiegi od lat są te same i proszę nie pisać, że stosujecie inne, lepsze, odkryte przez Was. To samo tyczy leczenie manualnego. Od lat są te same, utrwalone metody manualne i nic nowego się już się wymyśli. Jeśli tak to chętnie przeczytam publikację na ten temat w fachowej prasie. Budowy kręgosłupa też nikt nie zmieni. Proszę nie pisać o 99,70% skuteczności leczenia skoro tej informacji nie można w żaden sposób zweryfikować. Każdy pacjent, któremu zależy na wyleczeniu powinien najpierw mieć postawioną diagnozę przez lekarza i na jej podstawie podejmować dalsze leczenie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0


W naszej placówce Pacjent nie musi mieć skierowania, skierowanie jest ważne dla NFZ, Ja diagnozuje Pacjentów, ewentualnie kieruje na badania lub do specjalisty, u mnie też pracują lekarze , psychologowie, następnie leczę Pacjentów a później dostaje od niech dobre opinie:))) z racji tego że leczymy poważne urazy większość Pacjentów i tak ma nie jedno skierowanie do różnych specjalistów, ortopedów, neurologów, neurochirurgów itd... to jest bardzo zabawne, przy tej ilości praktyk , staży, nie można mieć ubogiej wiedzy co do NFZ. "Otóż lekarz 1 kontaktu zaopatruje pacjenta w leki lub kieruje go do specjalisty. To jego rola. Natomiast specjalista może skierować pacjenta na badania diagnostyczne i kierować go innego specjalisty lub na konkretne zabiegi. " dokładnie właśnie tak lekarz ogólny daje leki zazwyczaj przeciwzapalne i przeciwbólowe, i kieruje do specjalisty , a specjalista co daje dalej leki przeciwbólowe i przeciwzapalne tylko zmienione aby sprawdzić podatność na inny środek ale z tego samego działu i kieruje na badania mri, rtg lub na zabiegi czyli rehabilitacje np.: laser i ultradźwięki na które Pacjent czeka kilka miesięcy. i dokładnie tek "Zabiegi od lat są te same"; i mało skuteczne na NFZ , nie znam urazu kręgosłupa którego tylko takie zabiegi typu laser i UD mogą kompleksowo wyleczyć. Tak wygląda leczenie na NFZ, oczywiście są prywatny placówki takie jak Moja które robią więcej ale z informacji które posiadam MY jesteśmy najlepsi pod względem skuteczności. Oczywiście że tą informacje można zweryfikować nie raz proponowałem niedowiarkom z grupy konkurencji aby wysłali do mnie grupę Pacjentów Ja ich wyleczę i zobaczymy jaki będzie efekt. pan jest taki zawzięty to zapraszam, weźmiemy grupę 10-15 osób przypadkowych którzy zgłoszą się do specjalisty lub ogólnego z bólem kregosłupa, poddani zostaną leczeniu w Mojej placówce i zobaczymy jaki będzie wynik, leczeni tych Pacjentów pokryjemy po połowie Pacjenci na pewno się ucieszą darmowe leczenie. Zapraszam może pan napisać odpowiedz na tym forum , następnie podpisze pan oświadczenie o możliwości publikowania pana pełnych danych wyniki zamieścimy na tej stronie plus innych stronach. Jeżeli efekt mojego leczenia będzie w granicach 99% odszczeka pan wszystko i wykona 200 godzin sprzątania dla naszej placówki oraz 1000 wpisów przedstawiających sytuacje i reklamujących naszą placówkę ? zapraszam Mój schemat leczenie bólów kręgosłupa charakteryzuje się 99% skutecznością w zmniejszeniu bądź całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych kręgosłupa. Schemat oparty jest na badaniach przeprowadzanych w mojej placówce na ponad 1000 osób. w skład schematu wchodzą czynniki fizjologiczne, farmakoterapia , terapie manualne, masaże , terapie powięziowe, biomechanika i ćwiczenia. Miesięcznie leczymy około 100 osób z bólami kręgosłupa, cały czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Koniecznie spróbuj, bo jestem przekonana, że rehabilitacja u Pana Marcina przyniesie efekty, Nie wiem dokładnie, jak wygląda Twoja sytuacja, ale skonsultuj się ze specjalistami i decyduj się. Pan Marcin potrafi wiele zdziałać i jest dobrym rehabilitantem, ale pamiętaj, że Twoja praca jest też tutaj kluczowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Jeden z lepszych rehabilitantów na pomorze! Mój mąż był w kilku gabinetach i bardzo często rehabilitacja nie przynosiła odpowiednich efektów. Tutaj udaliśmy się z polecenia i w końcu widać jakąś poprawę, w końcu coś zaczęło się dziać, a ból pleców jest znacznie mniejszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

A co konkretnie dolegało mężowi? Pisząc anonimowe ogólniki jest pani niewiarygodna.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa przeciwko panu jest już w sądzie. Policja i Prokuratura ma zawiadomienie o przestępstwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jakie efekty? Uwięziono już pacjenta?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0


polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Miałem przepuklinę w odcinku lędźwiowym i silne bóle promieniujące do nogi. Byłem konsultowany neurochirurgicznie przez 2 neurochirurgów ze wskazaniem do operacji w trybie posilnym. Z polecenia od lekarza neurologa trafiłem do gabinetu Rosadzinskiego. Musze przyznać ze takiego efektu się nie spodziewałem. Gdy tam mnie przynosili dosłownie dziewczyna ze szwagrem to nie mogła samemu chodzić , ani wyprostować się byłem zgięty w pół, leki już mi nie pomagały które brałem z przerwami od 2 lat, miałem chyba z 15 wizyt u dr Rosadzinskiego po czym po zakończeniu terapii nie czułem żadnych dolegliwości bólowych, dostałem zestaw ćwiczeń które wykonuje, teraz jestem 3 miesiące od czasu leczenia i dalej nie czuje żadnych dolegliwości. 3 dni temu byłem na powtórnej konsultacji i wystawiam dobrą opinie, polecam wszystkim osobom z bólami kręgosłupa, ja błąkałem się od gabinetu do gabinetu zazwyczaj prywatnie bo na NFZ trzeba czekać kilka miesięcy i bez efektów już myślałem ze nic mi nie pomoże dlatego polecam bo wolałbym aby ktoś powiedział mi szybciej że jest taki człowiek jak Rosadziński który leczy silne bóle be konieczności wykonania operacji!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

dziwne ~krzysztof , cytuje- ,, tam mnie przynosili dosłownie dziewczyna ze szwagrem to nie mogła samemu chodzić "
piszesz o sobie a, że cię leczono. A kto nie mógł chodzić ??? Ty czy dziewczyna ?
I jaki dr.....przecież nie ma papierów doktora !!!!!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

leczymy dużo takich przypadków, często się zdarza że Pacjent jest do nas dosłownie przynoszony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ja nie mogłem chodzić bo miałem silny ból promieniujący do nogi i byłem zgięty wpół. Ten ból trwał tak długo że miałem osłabiona nogę i nie mogłem samemu przejść kilku metrów. Dziewczyna ze szwagrem na pierwsza konsultacje podjechała pod sam gabinet na Guderskiego i pomogli mi wejść. Teraz po leczeniu nie czuje żadnego bólu i normalnie działam!!!!!! A kto w ogóle pyta?!! Kto zadaje takie dziwne pytanie, żeby sie zaraz nie okazało że to ludzie u których byłem wcześniej na leczeniu i i nie pomogli tylko zgarnęli kasę! Powinienem pisać nazwami i nazwiskami u kogo byłem i ile zapłaciłem bez efektów!. Zaczyna mnie to wykurzać bo nie można dodać prawdziwej pozytywnej opinii przez takich ludzi jak wy z konkurencji którzy muszą pisać takie badziewie bo nie maja Pacjentów. Nic dziwnego skoro nie potraficie tego wyleczyć, powinniście mnie skierować od razu do dr Rosadziskiego. Dziwna sytuacja kto w ogóle śmie sie porównywać do dr Rosadzińskiego , kiedy szukałem pomocy w wyleczeniu bólów kregosłupa byłem u kilkunastu specjalistów i prywatnych placówek , to jest przepaść jeżeli chodzi o skuteczność pomiędzy nimi a dr Rosadzińskim. Tam nie miałem żadnych efektów, u dr Rosadzińskiego efekty jak dla mnie są spektakularne ponieważ mówiono mi że nie da sie tego wyleczyć bez operacji i 2 lata wciskano mi taki kit! U dr Rosadzińskiego na pierwszej konsultacji dowiedziałem sie że mozna ile będzie trwało leczenie i jak będzie wyglądało oraz spodziewane efektya nie jak w innych miejscach że spróbujemy zobaczy co będzie i trzeba za to płacić to jest dopiero oszukaństwo. Dr Rosadziński od razu wiedział jak zadziałać odniosłem wrażenie że nawet troch nonszalancko na pierwszej konsultacji ale teraz wiem że to była rutyna u niego na jedną godzinę leczonych jest równocześnie 8 osób !!! to jak sobie policzyłem kilkadziesiąt osób jednego dnia z silnymi bólami kręgosłupa bo tylko takich tam spotykałem. ciekawy jestem kto tu tak pisze i przez takie wpisy człowiek w to niedowierza bo wciskają mu ze sie nie da a jak sie okazuje da sie tylko trzeba trafić do odpowiedniego specjalisty. Widać ze Rosadziński sie na tym zna od razu wiedział co to jest i jak to wyleczyć - skutecznie jak widać. Co to za brednie tutaj jacyś idioci piszą Rosadziński jest doktorantem nauk medycznych, zresztą polecił mi go ktoś z akademii medycznej w której też byłem i wskazał ze powinienem sie udać do dr Rosaddzińskiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Proszę nie kłamać. To żaden doktor.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

doktorant nauk medycznych. dokładne informacje są na stronie http://www.pomorskirehabilitant.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

A proszę zamieścić to wskazanie na operację w trybie pilnym przez 2 neurochirurgów. Wówczas będzie pan wiarygodny. Póki co to zwykła bajka dla naiwnych.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja równie ż polecam dr Radzińskiego, w gabinecie była kartka z prośbą o dodanie opinii o gabinecie na forum trójmiasto więc dodaje. Świetny specjalista . Wyleczyłem u niego rwę kulszową trwającą od ponad roku, od 6 miesięcy chodziłem na silnych lekach przeciwbólowych między innymi tramal, opokan i inne. Te leki już nie pomagały. U dr Rosadzińskiego miałem 12 wizyt, teraz po zakończonej terapii nie czuje dolegliwości, lekarze i fizjoterapeuci u których byłem mówili ze musze z tym żyć lub operacja. Dziękuje doktorowi że postawił mnie na nogi. Czytam te forum i zastanawiam sie co za idioci z konkurencji czy z kosmosu tu piszą. Na stronie doktora jest wszystko napisane numer zawodu i inne, jest doktorantem nauk medycznych. Te osoby z konkurencji niech sie lepiej wezmą za naukę bo to jedyny człowiek który mi pomógł, wcześniej już mogłem do niego trafić dlaczego nikt mi nie powiedział ?!!!!! Chodziłem na jakiś dziwne masaże i terapie manualne u (nie będę wymieniał gabinetów łącznie z akademią medyczną po których dolegliwości zmniejszały sie na dzień i wracały zmarnowana kasa i nadzieja. Po terapii u doktora już po 6-7 wizycie wiedziałem ze to zadziała bo ból był o połowę mniejszy czego od 2 lat nie doświadczyłem , teraz po zakończeniu terapii nie czuje żadnych dolegliwości. Normalnie nie dodaje opinii ale w związku z prośbą wywieszoną w poczekalni o dodanie wyczerpującej opinii, zamieszczam i polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Byłam na wizycie u pana Marcina Rosadzińskiego z przewlekłym bólem kręgosłupa. Przed wizytą byłam pewna, że to dyskopatia, ale na podstawie wiedzy i zdjęcia okazało się, że lekko skrzywiony dysk uciska w jednym miejscu mięśnie okalające kręgosłup. Okazało się, że seria masaży, jak i szerszej specyfiki działań kręgosłupa pomoże. I dziś, po 4 wizytach, o wiele lepiej się czuję. Kręgosłup boli mniej, a ja wykonuję ćwiczenia zalecone przez rehabilitanta, by ból nie powrócił. Pozdrawiam, Jowita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Proszę pani. Ze zdjęciem idzie się najpierw do specjalisty lekarza, który stawia diagnozę. Później dopiero podejmowana jest decyzja co do dalszego leczenia.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

To działanie to przestępstwo złożyliśmy doniesienie do prokuratury i na policje za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. do Sądu złożyliśmy wniosek o ukaranie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Na ile lat skazano pana Pacjenta?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pracę siedzącą i coraz bardziej czułam, że od jakiegoś czasu pobolewa mnie dolna partia kręgosłupa. Znalazłam ten wątek właśnie i stwierdziłam , że spróbuje z tym rehabilitantem. Prześwietlenie w szpitalu nic nie wykazało, a badanie palpitacyjne w gabinecie wskazało na napięcie mięśni. I że to przejściowe bóle z powodu przepracowania. Terapia pomogła, chociaż jeszcze 2 tygodnie przede mną. Znacznie lepiej mi jest się poruszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Na ich stronie są przykłady Pacjentów których leczą .
https://www.youtube.com/watch?v=ycSfNXEbjWw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8


Tak, dokładnie, też oglądałam ten filmik, by poznać, czym się zajmuje ten rehabilitant, zanim się do niego wybrałam. Widać, że niczego nie ukrywa. Możesz przeczytać moją historię niżej , mi też pan Rosadziński pomógł, na ile mógł bez operacji. Dobrze, że akurat na niego trafiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Fantastyczny rehabilitant, który doskonale poradził sobie z moimi bólami kręgosłupa. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do gabinetu. Terapia została idealnie dopasowana do moich dolegliwości i bardzo mi pomogła. Czuję się dużo lepiej i będę ją kontynuować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15


To widzisz, dokładnie jak u mnie. Masaże i nawświetlania znacznie zmniejszyły dolegliwości bólowe, aż sama się zdziwiłam, kiedy zaczęłam się ruszać, nie bolało, długo się ruszałam, nie bolało, albo prawie nie bolało. To duża zmiana względem tego, co było wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Proszę napisać za 3 miesiące czy stan bezbólowy sie utrzymuje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

naszej stronie są filmy z przykładami Pacjentów, niektórzy z nich są ponad rok po wykonanej u nas terpii, jedna z tych Pacjentek trafiła do nas bezpośrednio po odwiedzinach w SOR.z przepuklina dysku. Na filmie jest rok po terapii i dalej normalnie funkcjonuje bez bólowo. Tak jak pisaliśmy wcześniej My działamy kompleksowo, nie stosujemy leków przeciwbólowych, efekty terapii są długoterminowe pod warunkiem stosowania sie do zaleceń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Film obarczony na wstępie dużym, dyskwalifikującym go błędem. Nie ma czegoś takiego jak "Wyleczona przepuklina". Ona może być jedynie zaleczona. Poza tym na filmie pokazane są jedynie tyły głów anonimowych "pacjentów". Kompletnie niewiarygodny materiał.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

te działania podawanie nieprawdziwych opinii i podżeganie jest przestępstwem. Do sądu złożyliśmy wniosek o ukaranie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10


użytkownik o nazwie Chajęcki który jako jedyny dodawał negatywne komentarze trafił do sadu oraz prokuratury za szkalowanie. Sprawa jest w sądzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Anonimie "pomorski rehabilitant" błędnie podałeś nazwę tego użytkownika.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0


dla ciebie to Panie Pomorski Rehabilitant.
Informujemy że przeciwko osobie Chajęcki złożyliśmy wniosek do sądu oraz na prokuraturę za szkalowanie. Wszystkie negatywne wpisy dokonane są przez jedną osobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Proszę niezwłocznie informować na ile lat skazano tego Pana i jaką grzywną go ukarano.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dość długo męczę się z bólem kolana powstałym na skutek urazu. Chodziłam po wielu lekarzach i nic. Dopiero gdy trafiłam do pana Rosadzińskiego coś w końcu zaczęło się dziać. Tak dobrał mi wszystkie zabiegi, że ból się zmniejsza. Oczywiście zostałam poinformowana, że ten cały proces trochę potrwa i że muszę kontynuować zabiegi. Ale dla mnie najważniejsze, że ból jest mniejszy i mogę w miarę możliwości normalnie funkcjonować. Jak dla mnie jest to fachowiec w swojej dziedzinie i wie co robi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Masz podobne zdanie, jak ja. Pewnie masz nastawianie i masaże w pakiecie? Pytam, bo mąż z podobnym urazem chcę się udać do tego rehabilitanta. Ja już byłam z kręgosłupem i u mnie się jego kuracja sprawdza, ale wiesz, zawsze kolano to co innego. Jak została dobrana kuracja? Jakie miałaś badania wykonywane przed wizytą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9


I dobrze trafiłaś, nie znam lepszego rehabilitanta niż Pan Rosadziński. Ja byłam już u tego Pana, i jestem zadowolona z wizyty. Wszystkie zabiegi jakie miałam u niego, na prawdę mi pomogły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dla mnie świetna pomoc. Po urazie kolana, dokładniej więzadła krzyżowego przedniego nie mogłam chodzić. Z opisu wynikało, że zanim się to wszystko zrośnie, minie trochę czasie. Jednak miałam chodzić na rehabilitacje. I zapisałam się do tego rehabilitanta. Bardzo mi pomógł, bo ból był mniejszy i szybciej wracałam do zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jak to z panią było? Nie mogła pani chodzić, a do gabinetu mogła? Proszę o odrobinę logiki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja trafiłam do pana Marcina z polecenia przyjaciółki i dzięki temu teraz mogę wreszcie normalnie funkcjonować. Zmagam się z dyskopatią i rehabilitacja była moją ostatnią nadzieją. Po kilku wizytach czuje dużą poprawę i jestem szczęśliwa, że trafiłam właśnie tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Widzę, że to kolejna zadowolona pacjentka. Tak jak ja. W zasadzie to gdyby nie te działania tego rehabilitanta, to wydaje mi się, że nie ruszałabym się już. A jednak, mogę wiele zrobić, nie mam problemu z najprostszymi obowiązkami, jak to było wcześniej. Wiadomo, pewnych rzeczy nie da się zmienić, ale jest znacznie lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bardzo dobry rehabilitant. Kilka wizyt i kręgosłup zmacznie mniej boli. Oczywiście będzie potrzebna kontynuacja leczenia, ale na dzień dzisiejszy odczuwam różnicę. Gabinet jest dobrze wyposażony, a pan Marcin ma kilka sposobów leczenia bólu kręgosłupa w zanadrzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Proszę Pani. Te zabiegi maja na celu zmniejszenie bólu. I czasem zmniejszają go. Bez Pani wielomiesięcznych ćwiczeń ból wróci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd Pan wie jakie zabiegi i terapie zastosowaliśmy w przypadku tego Pacjenta? jaki był uraz? może było to tylko zwykłe przepracowanie przyczepów mięśni pleców i żadne ćwiczenia nie są potrzebne, może przepuklina w której cwiczenia mogłyby pogorszyć stan? My nie stosujemy krótkoterminowych leków przeciwbólowych, wpływamy na przyczynę dolegliwości i ja eliminujemy. Sam fakt że pacjent był w wielu Palcówkach w których nie uzyskał pomocy a w naszej dolegliwości sie wyraźnie zmniejszyły świadczy o naszej wybitnej efektywności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Byłam na pierwszej wizycie u tego rehabilitanta z niedomagającą babcią. Od lat ma problemy ze stawami, na skutek wielu chorób na raz. Troszkę problemy hormonalne, trochę osteoporoza. Będzie konieczne kontynuowanie leczenia, ćwiczeń i w ogóle, ale podoba mi się podejście tego pana do pacjenta. Pełne zrozumienie. Sprawił, że babcia poczuła się lepiej, nie taka wycofana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jestem mechanikiem i ciągle pracuję pod podnośnikami samochodowymi. Jeden nam mocno nawalał, aż do sytuacji, kiedy przydusił mi lewą nogę. Ból potworny, ale dobrze, że przyblokowałem narzędziem, to kość strzałkowa ""tylko"" pękła. Potem zrastanie i w końcu rehabilitacja. Ćwiczenia i masaże od Rosadzińskiego bardzo mi pomogły. Dziś znów mogę pracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tylko i**ota lub kamikadze pracuje pod "nawalającym" podnośnikiem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pierwszej wizycie, na którą rehabilitant się nie spóźnił, dostałem obietnicę wyleczenia bólów kręgosłupa i zapewnienie, że tylko on może to wyleczyć. Podszedłem do tego z rezerwą, ale po planowanych 12 wizytach, za które zapłaciłem 1200 zł , ból zniknął . Całkowicie, z tym, że muszę ćwiczyć, by nie powrócił. Jestem zadowolony. Mój przypadek nie był trudny, po prostu bolały mnie plecy przez wysiłek fizyczny. Kręgi w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Proszę Pana. Te zabiegi jedynie czasowo ograniczają ból. Bez Pana wielomiesięcznych ćwiczeń ból wróci. Nie trzeba wydawać 1200 zł żeby sie tego dowiedzieć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdyby tak było jak Pan pisze to każdy sportowiec uprawiający sport lub osoba aktywna nie miała by problemu z bólem kregosłupa, niestety tak nie jest! Proszę nie podawać takich nieprawdziwych informacji na tym forum pod moim nazwiskiem, może Pan sobie dodawać to gdzie indziej. Nie jest pan związany z medycyna dodatkowo od 15 lat cierpi pan na ból kregosłupa i daje porady ludziom jak leczyć kregosłupa :))))
tego do jeszcze "chyba" nie było )))) Nie ma pan wiedzy jakie zbiegi zastosowaliśmy i jak one działają . sam fakt że Pacjent był w wielu miejscach w których nie uzyskał pomocy a u nas dolegliwości sie znacząco zmniejszyły świadczy o naszej wybitnej skuteczności .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Pomorski Rehabilitant. Masz jakieś nazwisko?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

pana umyślne działanie i dodawanie nieprawdziwych opinii jest przestępstwem za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Złożyliśmy przeciwko panu sprawę do sadu o ukaranie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Proszę czytać uważnie. Moje dolegliwości znacznie się zwiększyły, tak, że nie byłem w stanie z tak silnym bólem dotrzeć na zabiegi.
I z powodu tego bólu (nabytego na skutek zabiegów) nie byłem w stanie kontynuować terapii. Nie jestem masochistą. Może ta prawda w końcu dotrze go "wybitnego gabinetu", stosującego unikatowe na skalę światową metody leczenia. Śledzę doniesienia z prasy ale nie mogę znaleźć informacji na temat tego fenomenu medycznego.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0


Bardzo dobra klinika leczenia kontuzji czy też innych schorzeń związanych z kręgosłupem. Jest to klinika która potrafi wyleczyć nawet najtrudniejsze przypadki urazów kręgosłupa polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

A gdzie jest ta klinika? Kto nią zarządza?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ważne kto zarządza -ważne kto pisze sobie sam opinie.
Tak jak tu- https://forum.trojmiasto.pl/Hydrokolonoterapia-Borys-Boligar-therapy-Gdansk-sana-prosze-o-opinie-t626428,1,50.html

Pozdrawiam serdecznie czujny Panie Jacku.
Zaś na kręgosłup najlepsze jest pływanie i metoda mcKenzi która za darmo jest w internecie, są nawet filmy itd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha i jestem ciekaw czy już tytuł dr uzyskał....bo na youtube są filmiki z doktorkiem ....tak jest napisane. Od lat tytułuje się na portalach np.dr, neurolog i lekarz....a nie jest nikim z tych specjalności. To się nadaje do Izby Lekarskiej bo ma tytuł tylko mgr. Od lat
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinie dodają nam wyleczeni Paciani. Tak dokładnie to czasami prowadzimy takie akcje gdzie dajemy rabat za pozostawienie opinii lub umieszczamy informacje w gabinecie gdzie mozna dodać opinie :) Na stronie jest filmik z przykładami wyleczonych Pacjentów którzy zostali uznani za niemożliwych do wyleczeni metodą nieoperacyjna :
https://www.youtube.com/watch?v=ycSfNXEbjWw
Takich filmów będziemy zamieszczali więcej tak aby tacy ludzie jak Pan mogli zapoznać się ze skutecznością schematu leczenia Rosadzińskiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Informuję, że film obarczony jest, już na wstępie, poważnym kłamstwem. Nie ma czegoś takiego jak "Wyleczona przepuklina". Ona może być jedynie zaleczona. Proszę nie wprowadzać pacjentów w błąd, chyba że chce pan żeby oni pozostali długoletnimi pana pacjentami. Co do filmu. Tyły głów anonimowych ludzi. Dlaczego ukrywają swoje twarze i nazwiska? Kompletnie niewiarygodny materiał.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0


negatywne komentarze dodawane są tylko przez jedną osobę o nazwie Chajęcki, za bezpodstawne i nieprawdziwe szkalowanie złożyliśmy wniosek do sądu o ukaranie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

z nami przepuklina jest możliwa do wyleczenia. leczy dużo takich przypadków z efektem normalnego bez bólowego funkcjonowania bez leków przeciwbólowych. na filmie są przykłady prawdziwych Pacjentów z prawdziwymi urazami którzy mieli przepuklinę dysku z silnymi objawami i którzy leczyli się w co najmniej kilku gabinetach ale tylko u nas znaleźli ratunek i potrafiliśmy to wyleczyć kompleksowo. oczywiście że Pacjent nie poda swoich danych. MY leczymy pacjentów kompleksowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Powtórzę ignoranci. przepuklina jest nie do wyleczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paciani? Co to za stwory?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę pana żadna Policja, ani Sąd, ani Urząd Skarbowy, ani ktokolwiek inny nie wszczął dochodzenia przeciwko mnie, ponieważ Pana oskarżenia są całkowicie bezpodstawne. Takie organy nie podejmują działania w przypadku bezpodstawnych oszczerstw. Tylko zadowoleni Pacjenci wysyłają maile lub dzwonią z podziękowaniem za uratowane zdrowie :) Jedyną osobą co do, której mogą być wszczęte postępowania zarówno przez Sąd, jak i Policję jest pan i prawdopodobnie będziemy musieli zastosować takie działania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nikt sie Nami nie zajmuje ani Mną :) pana imaginacje nie są powodem aby takie poważne instytucje robiły cokolwiek. Natomiast My co do pana może podjąć bardzo konkretne działania, ale tak się zastanawiam dzięki panu możemy wyjaśnić wszystkim czytającym i zastanawiającym się Pacjentom wiele nurtujących ich znaków zapytania dzięki czemu łatwiej będzie im skorzystać z naszej oferty :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

nikt do nas się z niczym nie zgłosił :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

nikt nie prowadzi przeciwko na żadnej sprawy bo nie ma takich podstaw. pana bezpodstawne oskarżenia oraz szkalowanie jest przestępstwem. Do Prokuratury i Policji złożyliśmy wniosek o ukaranie za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. W sądzie jest sprawa z naszego powództwa o pana ukaranie i zasądzenia wpłacenia kwoty 150 000 zł na cele charytatywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

To proszę skierować sprawę do Izby Lekarskiej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

metoda Mc Kenziego jest skuteczna tylko w określonej grupie przypadków, polega na mechaniczny "przepchnięciu" materiału za pomocą ćwiczeń" w przypadku przepukliny jest bardzo niebezpieczna. trzeba umieć ją w odpowiedni sposób zastosować do odpowiedniego przypadku MY tez ją stosujemy jako uzupełnienie terapii w niektórych przypadkach. Pod żadnym pozorem nie można jej samemu wprowadzać, trafiają do nas przypadki w silnym stanie bólowym które nieodpowiednio zastosowały tą metodę. Metoda powinna być zaordynowana przez specjalistę i pod kontrola. Metoda nie działa kompleksowo nie wpływa w żaden sposób na fizjologie dysku.
Na naszej stronie są dokładne informacje www.pomorskirehabilitant.pl
doktorant nauk medycznych , wybitny specjalista w leczeniu bólów kregosłupa, twórca schematu leczenia Radzińskiego który jest w trakcie patentowania i stanowi własność intelektualną placówki Medion cechującego się 99,7 % skuteczności w zmniejszenie bądź całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych kregosłupa :) to tak dokładnie żeby Pan mógł podać w izbie lekarskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posiadamy dwie placówki w Gdańsku Guderskiego 2 i Gdyni Żwirki i Wigury 14 NZOZ Medion Sp. z o.o.
kierownik medyczny i założyciel Marcin Rosadziński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Także nie mogę nic złego powiedzieć na temat doktora Rosadzińskiego. Mój tata miał problemy z kręgosłupem na skutek stojącej i fizycznej pracy. A dzięki temu lekarzowi ból się zmniejszył i jest mniej uciążliwy. Bardzo dobrze dobrane zabiegi i inne zalecenia. Także ten lekarz zna się na swojej pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jestem w trakcie leczenia odcinka szyjnego u Pana Marcina Rosadzińskiego i jestem bardzo zadowolona. Mam za sobą kilka wizyt w gabinecie, dostałam też ćwiczenia, które mam wykonywać w domu i czuję poprawę. Wcześniej było tragicznie, bolało bez przerwy pomimo brania leków przeciwbólowych. Odkąd chodzę na rehabilitację ból ustępuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Od tych wpisów pochwalnych aż głowa boli. Widać, że ktoś próbuje sobie robić dobrą reklamę, a wg mnie efekt jest przeciwny. Nawet dla nierozgarniętego czytelnika widać, że te wpisy to "fake". Wszyscy nagle leczą się u niego albo leczyli, wszyscy zachwalają i wszyscy piszą w tym wątku. Litości! Panie Marcinie, dobrze wykonana robota sama się obroni! Ta reklama jest po prostu żenująca i śmieszna.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są prawdziwe przypadki prawdziwie wyleczonych przez nas Pacjentów tak samo jak filmy zamieszczone na naszej stronie tam też są prawdziwi Pacjenci tego nie można oszukać, możemy zaprosić Panią do naszych gabinetów gdzie w poczekalni siedzi zazwyczaj kilka osób czekających na zabiegi, dziennie jest ich kilkadziesiąt przyjeżdzających z całej Polski i zagranicy, może Pani z nimi porozmawiać i sprawdzić jaką mamy skuteczność i możliwości leczenia jakie niesamowite i trudne medycznie przypadki leczymy,; prawdziwej skuteczności nie da sie przeskoczyć kilkoma oszukanymi negatywnymi wpisami bo za nią stoi rzetelna wiedza medyczna a nie jednorazowy przypadek. Po zakończonym leczeniu prosimy Pacjentów aby zamieścili opinie o naszym leczeniu oraz opis swojego stanu medycznego i przypadku wskazując miejsce w Internecie w którym mogą to zrobić.(tylko nieliczni to robią) prowadzimy taka akcje ponieważ zależy nam na Pacjentach oraz chcemy dotrzeć z informacją jakie urazy leczymy; w przypadku bólów kręgosłupa leczymy przepukliny i silne urazy zakwalifikowane do leczenia operacyjnego, odporne na leki, pacjentów którzy przeszli standardowe leczenie rehabilitacyjne, leczymy ich nieoperacyjnie. Prowadzę działalność od 10 lat i wcześniej nie mieliśmy takich akcji ale w ostatnim czasie jakaś nieuczciwa konkurencja zamieszcza nieprawdziwe negatywne wpisy co powoduje że musimy temu przeciwdziałać, niemniej jednak większość Pacjentów i tak trafia do nas z ustnego polecenia, wyleczony Pacjent to zadowolony Pacjent zwłaszcza taki który wcześniej zwiedził kilka gabinetów bez rezultatów a w naszej Placówce jest wyleczony to daje nam wybitną opinie, Pacjenci którzy zwiedzili kilka gabinetów bez rezultatu to trudny Pacjent, taki Pacjent sprawdza opinie i rzetelność danego gabinetu ponieważ nie chce sie po raz kolejny zawieść i stracić pieniądze tym bardziej jak słyszy kilka razy że nie można czegoś wyleczyć, ciężko jest takich Pacjentów przekonać po to są prawdziwe opinie i filmiki, to ważne ponieważ leczymy takie przypadki które w świecie medycznym są uznawane za niemożliwe do wyleczenia w zakresie bólów kręgosłupa oczywiście takie jak, szumy i piski uszne od kregosłupa, zawroty i migreny głowy, drętwienia kończyn z obszarami z utratą czucia, przepukliny dysków zakwalifikowane do operacji, silne dyskopatie bólowe odporne na wielomiesięczne branie leków gdzie stwierdzono " z tym należy nauczyć się żyć" rwy kulszowe, ześlizgi dysków/kręgów, łokieć tenisisty, golfisty, w stanie ostrym, cieśnie nadgarstka, łokcia, barku, nie zdiagnozowane zaburzenia biomechaniczne u sportowców powodujące urazy. Właśnie takich sceptycznych Pacjentów jak Pani , nie boimy się konfrontacji ponieważ nasza skuteczność jest prawdziwa, możemy zaprosić Panią do gabinetu gdzie nagra Pani telefonem filmy z Pacjentami którzy opowiedzą gdzie byli i jak sie dotychczas leczyli oraz jaka jest nasza skuteczność (jeżeli wyrażą zgodę oczywiście bo mało jest Pacjentów którzy zgadzają się na takie akcje), np.; nagra film na żywo z naszego gabinetu z siedzącymi w poczekalni Pacjentami i ich przypadkami zamieścimy na tym forum lub stronie, zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tacy jesteście Państwo wybitni, a jest problem ze świeżym prześcieradłem jednorazowym dla pacjenta? Dlaczego musi korzystać z używanego wcześniej?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie musi, a kto mu karze :)) na stole leży rolka i prześcieradło, może rozwinąć sobie świeży kawałek i leżeć na świeżym czystym, pachnącym, cudownym, jednorazowym, prześcieradle ta jak wszyscy :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Piszemy KAŻE (nie karze). Język polski sprawia panu problem proszę na tym popracować. "Wybitny" specjalista powinien dobrze władać ojczystym językiem. Przypominam: rolą fizjoterapeuty jest przygotowanie miejsca do zabiegu. przerzucanie na pacjenta tej czynności dyskwalifikuje już na wstępie gabinet.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

pana działanie jest przestępstwem złożyliśmy wniosek do sądu o ukarania; na policje i prokuraturę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jaki wyrok zapadł na tego Pacjenta?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszyscy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0


Moja mama miałam problem z odcinkiem szyjnym i to tak konkretnie, Jeszcze taka gula jej sie robiła. Ja szła na masaż, to potem tego nie miała, przez jakiś czas. Ja z kolei szłam z odcinkiem lędźwiowym do pana Marcina. No ja wczesniej to sie ketonali najadłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0



Skąd ja to znam. Z tym wypadającym dyskiem to jest właśnie tak, ze jak on jest wysunięty ileś tam cm, to można jak najbardziej właśnie pójsć na rehabilitacje i w taki sposób to leczyć tak jak wspomniany pan Marcin Rosadziński. Ty autorze miałeś problem z odcinkiem szyjnym, ja miałam problem z lędźwiami. Też było ryzyko, ze położą mnie na stół. Na szczęście dzieki tej rehabilitacji tak sie nie stało ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

A ile cm miała Pani wysunięty "dysk"?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym rejonie to Pan Marcin jest jako jedynym fizjoterapeutą z tak bogatym doświadczeniem zawodowym. Jakiś czas temu uległam kontuzji podczas ćwiczeń i dopiero z pomocą Pana Marcina udało mi się wrócić do normalności polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ilu ja lekarzy odwiedziłam to by mi palców u rąk brakło. Jeden wysyłał do drugiego a nikt o fizjoterapeucie nawet nie wspomniał. Jakbym sama nie zaczęła szperać w necie to bym jeszcze się tak bujała. Cieszę się że trafiłam w ręce Pana Marcina bo mój komfort życia się już sporo poprawił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

"Izka" nie naganiaj pacjentów. Ludzie doskonale wiedzą, kto pisze te laurki. Ten sam styl, nawet te same błędy ortograficzne :) Pamiętaj, że diagnoza lekarska to podstawa. Ale napisz dokładnie z jakimi lekarzami "miałaś", chętnie zapoznam się z tą listą. To lekarz kieruje na rehabilitację, nie odwrotnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od dłuższego czasu borykam się z bólem barku przy ćwiczeniach z obciążeniem. Wygląda na to, że jest to spowodowane przykurczem mięśni klatki. Dodatkowo od dziecka jestem krzywusem ;) Od kiedy korzystam z usług Pana Rosadzińskiego zauważam poprawę. Moja postawa zmienia się z każdą sesją, a na treningu mogę zrobić dużo więcej. Pozdrawiam i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Też mam problem z barkami i przykurcz i do tego zwyrodnienia odcinka szyjnego. Praca siedzaca niestety. Ale jest lepiej. Ból puszcza. Zalecone ćwiczenia działają:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie niestety też praca siedząca i lędźwiowy odcinek kręgosłupa daje o sobie znać. Rehabilitacja okazała się niezbędna i przyniosła na szczęście ogromną ulgę i komfort. Polecam współpracę z Panem Marcinem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wraz z moją teściową jechałyśmy ponad 150 km. Miejscowi lekarze ograniczali się tylko do skromnego wywiadu. Pan Marcin fizjoterapeuta który wykazał się szeroką wiedzą mam wrażenie że większą nie jeden chirurg z którymi miałam do czynienia. Teściowa ma obrzęk limfatyczny prawej łydki. Chirurdzy i inni specjaliści doradzali jej operacje niestety ze względu na inne choroby nie można jej wykonać. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Rosadzinskiego u którego wyleczyła bolę kręgosłupa. Pomyślałam ze warto spróbować. Po rehabilitacji u Pana Marcina noga teściowej wygląda znacznie lepiej a obrzęku już nie ma. Tak więc polecamy obie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Marcin Rosadziński okazał się dla mnie zbawieniem. Po cięciu cesarskim 3 lata temu miałam ogromne problemy z poruszaniem się, przykurcz mięśni oraz ból lędźwi. Po terapii manualnej jestem jak nowo narodzona, mobilizacja blizny bardzo pomogła. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10


Dobrze, ze nie miałam cesarskiego cięcia. U mnie był problem bo po prostu obciążyłam z abardzo kręgosłup. Dźwigłam za dużo i tak mi coś strzeliło że ani nie gadam. też byłam tutaj na rehabilitacji. I ogólnie to kwalifikowałam sie do zabiegu- operacji. na szczęście nie musiałam iść na stół bo poszłam na rehabilitacje tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

dziwne- teraz - ~Calineczka 85.222.29.*
(51 minut temu) a kiedyś inne IP komputera wklejam UWAGA - ~Calineczka 185.212.169.*
(3 tygodnie temu)

Sami piszecie sobie te idealne komenty ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznam, że ten gabinet to coś wyjątkowego. A dlaczego? Po pierwsze są całkowitymi profesjonalistami. Potrafią uleczyc ludzi, którzy z góry byli skazani na operacje. Ten gabinet potrafi dokonac niemożliwego, sądzę, że jeżeli dolegają Wam ciężkie schorzenia kręgosłupa lub dolegliwości takie jak rwa kulszowa to warto do nich zajrzec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie którzy lekarze to by od razu pacjentów na stół kładli. Tutaj jest pomoc. Jest rozmowa, wyjaśnienia, ćwiczenia i zalecenia. Tak powinno być wszędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Proszę pisać za siebie, nie za innych. Jaka była pana diagnoza?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbym miała polecic profesjonalyn gabinet rehabilitacyjny to byłby właśnie ten Pana Marcina Rosadzińskiego. Mega profesjonalne usługi medyczne, nieszablonowe podejscie, ciekawe techniki leczenia i niesamowita skutecznośc przy tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

A chociaż ręcznik dostawała pani świeży?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwią mnie niektóre wypowiedzi jednego pana. Dyskopatia jest uleczalna do pewnego momentu. Do któregoś tam momentu ( nie znam się na tym bo jestem tylko pacjentem, który był rehabilitowany u pana Marcina, ale przed rehabilitacja i w ogóle wybrania się tutaj, mój brat skonsultował sie z lekarzami w miescie, w którym mieszka) Ileś cm może być ten dysk wysunięty i w takim wypadku operacja nie jest konieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dyskopatia jest nieuleczalna. Można ją jedynie zaleczyć. Powie to Panu każdy lekarz ortopeda. Fizjoterapeuci, oczywiście nie wszyscy, często chcąc przyciągnąć pacjenta twierdzą, że jest uleczalna. To tak jak z dziewictwem. Raz utracone, utracone na zawsze.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1


Negatywne komentarze dodawane są tylko przez jedną osobę o nazwie Chajęcki. W stosunku do tej osoby złożyliśmy doniesienie do sądu oraz prokuratury za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafiła też do sądu o ukaranie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Na ile lat skazano tego niewyleczonego przez gabinet Pacjenta? Na 10 karnych zabiegów u Państwa? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale da się z nią żyć i nie trzeba od razu iść pod noże. Czasem wystarczy słuchać fizjo aby nie narobić sobie więcej szkód. A skoro pacjent jest zadowolony to tylko na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych sprzętów, metod, a przede wszystkim ogromnej wiedzy z dziedziny rehabilitacji sądzę, że ten gabinet jest jak najbardziej godny polecenia. Wysoka skutecznośc leczenia to potwierdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Też tak uważam i nie wiem skąd tyle negatywów. Bo wiedza jest ogromna i podejście do pacjenta rewelacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13


Negatywne komentarze dodawane sa tylko przez jedna osobę o nazwie chajecki co do której toczy się postępowanie sadowe. Złożyliśmy do sądu wniosek o ukaranie tej osoby. Jest to umyślne szkalowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Proszę informować o wyroku na tego Pana.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Minęło 10 miesięcy. Skazano tego pacjenta?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś konkret zamiast kolejnej laurki?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej się zgadzam. Polecono mi ten gabinet i po wizycie będę polecać dalej jeśli ktoś będzie potrzebować pomocy z tego zakresu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Może jakiś konkret pani "izka" zamiast wieczornych laurek?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Nie wiem jak poradziła sobie autorka wątku, ale moge powiedzieć, ze z tym położeniem na stół to jest prawda. Druga sprawa, jak myślisz dlaczego tak chętnie kroją ludzi ? Reszte dopowiedz sobie sama. Oczywiście operować trzeba jeśli zachodzi taka konieczność i rehabilitacja owszem, ale dopiero po zabiegu nie prędzej. Co do pana Marcina, zanim do niego trafiłam to akurat czytałam jakiś artykuł z nim związany. Gdzieś sie wypowiadał itd. Potem do niego trafiłam, bo podnosząc meble, - ja sama kobita, przesuwałam je jak mogłam, no i coś mi tam sie stało. Od tamtej pory miałam masakrę ze spaniem. najpierw były leki przeciwbólowe, potem rtg . Trafiłam tutaj na rehabilitacje. Przynajmniej śpię normalnie i nie sztywnieje jak wstaje. Bo tak tez już było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pan Marcin postawił mnie na nogi. Byłam u wielu lekarzy i dopiero on powiedział mi co mam dokładnie robić. Stosuję się do wytycznych i zauważam poprawę a chyba o to chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

A tak konkretnie to co Pani dolegało? Jaka była diagnoza lekarska?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0


Złożyliśmy przeciwko panu wniosek do sądu o ukaranie. pana działanie jest przestępstwem i odpowie pan za to przed sądem. Do policji i prokuratury wpłynął doniesienie o przestępstwie, grozi panu do 8 lat pozbawienia wolności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Proszę niezwłocznie informować na ile lat skazano tego Pana i jaką grzywną go ukarano.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0


Informujemy iż na ta osobę chajencki złożony jest wniosek do sądu oraz na prokuraturę za umyślne działanie na niekorzyść, szkalowanie za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14


grozi ci do 8 lat pozbawienia wolności o czym zostaniesz poinformowany przez prokuratora. Wniosek do sądu został złożony na ukaranie oraz zapłatę 150 000 zł na cele charytatywne. przy tej ilości wpisów sprawa jest oczywista. Materiały ze stron internetowych różnych zostały przekazane prokuratorowi, także wpisy usunięte przez administratorów stron. Wszystkie negatywne wpisy dokonane są przez jedną osobę szkalującą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Mnie również Pan Marcin bardzo pomógł i nie rozumiem skąd te negatywne opinie na jego temat. Nasza rehabilitacja przyniosła oczekiwane korzyści - bólu nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

bardzo polecam tego Pana. Dzięki niemu w sumie moja córka zaczęła normalnie chodzić. Jestem mu naprawdę bardzo wdzięczny warto było polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

A co dokładnie było córce? Też właśnie mamy dość poważne problemy z nogą i szukamy dobrego specjalisty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miała poważny uraz podczas wypadku. Córka uwielbia grać w piłkę, a przez to było to niemożliwe. Dopiero po wizycie U Pana Marcina nabrałam nadziei i udało się po roku czasu córka mogła wrócić do grania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ale proszę dokładnie napisać co to uraz, a nie uciekać w ogólniki. Złamanie?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0


Informujemy że przeciwko tej osobie Chajęcki skierowany jest wniosek do sądu o ukaranie oraz do prokuratury za szkalowanie i umyślne działanie na niekorzyść . Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Negatywne opinie sa dodawane tylko przez jedną osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Proszę natychmiast poinformować o karze więzienia dla tego Pana i o wysokości grzywny, którą Go ukarano.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie u nas też jest podobnie. Mam nadzieję, że nam również pomoże. Koleżanka z pracy mi poleciła tego właśnie specjalistę. Podobno jest najlepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Gorąco nie polecam tego pana.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie bardzo podobnie miałam taki ból że hoho stać nie umiałam. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Po mału małymi krokami ale jest coraz lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

też jestem zadowolony z fizyt. Postawionej diagnozy i dalszego leczenia. Ból kręgosłupa jest już mniejszy. Nie liczę na 100% ulgi bo jestem po wypadku i pewnych rzeczy nie da się odwrócić. Ale jest ulga i to już dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Diagnozę stawia lekarz, nie fizjoterapeuta.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

teoretycznie tak ale jak lekarz zle ją postawi to fizjo może tylko szkód narobić. Co też się zdarza. Dobry fizjoterapeuta też musi umieć czytać zdjęcia czy robić podstawowe badania diagnostyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja korzystam z wiedzy i doświadczenia i jestem zadowolony. Ból jest mniejszy. Jest widoczna poprawa. Zabiegi z fizykoterapii i ćwiczenia razem dają efekt. nie mogę złego słowa powiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja mam zwyrodnienia w odcinku szyjnym. Byłam na wizycie jakiś czas temu. Wizyta w mojej opinii przebiegła jak należy. Otrzymałam odpowiedzi na swoje pytania a także zalecenia co robić dalej. Niestety praca siedząca przez lata swoje zrobiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mirek, Sonia, Patryk, Izka... człowieku piszesz fałszywe opinie ? Nie wiesz jak się w końcu nazywasz? Nie pomyślałeś że twój numer IP sie wyświetla przy opinii...?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja doświadczenia m tylko pozytywne. Pomoc w problemach z kręgosłupem otrzymałam ja i moja mama, której nie dawano szans na wyleczenie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

U mnie dużo dały masaże. Kiedyś myślałałam że to tylko taie głaskanie pacjenta a teraz widzę kolosalną róznicę. Podejście do pacjenta zgadzam się rewelacyjne. Zdrówka życzę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Masaże nie pomagają leczniczo. To tylko chwilowe uśmierzenie bólu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Pan chyba nigdy nie wykonywał u nikogo porządnego masażu... Prosze nie szykanować Pana Rosadzińskiego ponieważ pluje Pan jadem na osobę która wyleczyła więcej osób niż Pan ma włosów na głowie. To nie dorzeczne aby ktoś taki jak Pan wypowiadał się na temat wielu schorzeń pacjentów nie mając jakiegokolwiek doświadczenia w leczeniu ludzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

panie "Patryk Konop" powtórzę: masaż to tylko chwilowa ułuda. Przeczytaj pan choć jeden fachowy artykuł na temat. Ma pan rację, że m.R. wyleczył więcej osób niż mam włosów na głowie, bo jestem łysy. Nie muszę być specjalistą od leczenia, żeby czuć ból. Ból wywołany przez M.R. był tak silny że byłem po nim unieruchomiany. Takie to "leczenie". A co szykanowania (którego jakoś nie dostrzegam) to od tego są sądy i tam się przedstawia swoje racje, zamiast jałowych wpisów na forum.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie zgodzę się z tym że masaż to chwilowa ułuda. Dobrze prowadzony masaż zbawiennie wpływa na organizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Co to znaczy zbawiennie? Idzie pani po masażu do nieba?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0


Co to za komentarz ? Jak może pan w ogóle takie przykre słowa pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Wiecie co, ja wspominam Pana Marcina Rosadzińskiego bardzo miło i profesjonalnie. Rehabilitacja z nim przyniosła oczekiwane skutki, więc jak najbardziej mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Też jestem zadowolona z wizyt. Mój odcinek lędźwiowy funkcjonuje całkiem inaczej niż jeszcze pół roku temu. Rwa kulszowa też odpuszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

A jaka konkretnie była diagnoza lekarska? Odbieram to jako kolejna laurkę wprowadzającą w błąd cierpiących.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę Panu z całego serca polecić tego Pana, jest to wybitny specjalista który nie owija w bawełne, mówi odrazu co jest z tym i tamtym i nie mydli oczu. Mi pomógł z naciskiem na nerw w kręgosłupie w 10 zabiegów, po 3 już czułem znaczną ulge polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ja sądze, że ten gabinet rehanilitacyjny jest bardzo wysokiej jakości. Bardzo duży profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta. Gabinet ten ma też bardzo dużą skutecznośc. Warto sprawdzic jeżeli mamy np. problemy z kręgosłupem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Generalnie warto zwrócic uwagę na tego rehabilitanta. Wykorzystują profesjonalne sprzęty, mają bardzo dużą wiedzę w leczeniu przypadłości związanych z kręgosłupem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ktoś uruchomił bardzo dużo wpisów pod dziwnymi nickami. Wszystkie wpisy pozytywne:). Wręcz same laurki. Kolejne tysiące pacjentów trafią do gabinetu:) Tak trzymać:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u Pana dr z mama. Od lat cierpi z powodu bólów kręgosłupa. Bardzo często nie była w stanie nawet podnieść się z łóżka. Teraz po serii zabiegu rehabilitacyjnych jest ogromny postęp. Do tego podejście Dr jest rewelacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Żaden z niego doktor "Ewelino"
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0


A pan jest Doktorem żeby stwierdzić takie informacje ? Myślę, że pana wypowiedzi są tu bezpodstawne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12


Kriss to ,,przyjaciel" ROSSYdzińskiego ponoć
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

panie/pani kriss. Nie trzeba być doktorem, żeby stwierdzić, że ktoś jest lub nie jest doktorem. Wie pan gdzie sie to sprawdza? Jak nie, to pomogę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam, że to jeden z takich lekarzy, którzy faktycznie są z powołania i mają na celu faktyczne wyleczenie pacjenta. Mają bardzo duże doświadczenie w tym jak i wiele nowoczesnych sprzętów i technik leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Na uwagę zasługuje przede wszystkim specjalistyczny sprzęt, który wyróżnia się na tle innych gabinetów. Warto sprawdzic, jeżeli szukamy dobrego rehabilitanta. Atmosfera jest miła i profesjonalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Tak dobrze zna się pani na sprzęcie? Może jakieś konkrety?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku dolegliwości związanych z kręgosłupem warto zwrócic się do tego gabinetu. Jest to swego rodzaju fenomen. Mają bardzo dużą skutecznosć, profesjonalny sprzęt i wiedzę. Oferują super terapie manualne, trakcje,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

A skąd wiesz, że mają dużą skuteczność? Może podasz źródło takiej informacji? Inaczej to po prostu ładna laurka:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0


U mnie ten rehabilitant pozytywne wrażenie wywarł. Wizyta odbyła się terminowo, bez opóźnień, do tego miałam możliwość wyboru leczenia.. A po całym pakiecie mogę stwierdzić, że bóle ustąpiły. Zniknęło bolesne napięcie mięśniowe powodujące ból w krzyżu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15


Zanim podjąłem się leczenia bólów krzyża i kręgosłupa sercowego u Rosadzińskiego, przeczytałem ten wątek. Tylko 1 pan jest niezadowolony z obsługi, co mnie bardzo dziwi. A przecież czasem konieczna jest operacja. U mnie się bez niej obyło, bo zastosowałem się do porad rehabilitanta. Jestem panu wdzięczny. Pozdrawiam, Fruszkowiak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Niech pan teraz poczyta inna opinię na temat tego pana:
trusa90
Użytkownik zweryfikowany
9 sierpnia 2019 Lokalizacja: W innym miejscu

Wizyta w Gdyni. Wizyta płatna. Rozdział I: brak oznaczenia gabinetu. Na budynku brak jakiegokolwiek oznaczenia gabinetu, a w budynku są 2 wejścia, więc już na starcie trzeba grać w zgadul-zgadula. W samym budynku na tablicy informacyjnej, w której jest sekcja: "Gabinety prywatne", brak plakietki z oznaczeniem gabinetu. A więc znowu bardzo mylące, bo jak na tablicy informacyjnej nie ma gabinetu, to go pewnie nie ma? A jest. Tyle, że trzeba zapytać pielęgniarki NFZu albo błądzić po piętrach i szukać. Przed samymi drzwiami jest reklama gabinetu, ale bez nazwiska, a ja się umawiałam na znanylekarz.pl do konkretnej osoby, a nie gabinetu, także fajnie byłoby mieć pewność, że idę do osoby, do której się umówiłam. Co to zresztą za problem oznaczyć gabinet swoim imieniem i nazwiskiem? Rozdział II: spóźnienie.
Pan Marcin Rosadziński (dalej: pan M.R) spóźnił się 10 minut. Gdy wchodził do gabinetu i mnie mijał, zero jakiegokolwiek wyjaśnienia, że mnie zaraz przyjmie, nawiązanie jakiegoś kontaktu - tylko zamknięcie drzwi przed nosem. A potem otworzenie tych drzwi i zza tych drzwi oschły komunikat "proszę". Tak jakby nie można było być bardziej uprzejmym i wychylić głowę zza tych drzwi. W końcu nie byłam na wizycie na NFZ. Rozdział III: zachowanie/atmosfera. W gabinecie panowała atmosfera pośpiechu. Tak jakbym przyszła na 5 minut przed północą, a nie na umówioną wizytę. Pytania zadawane pośpiesznie, byle do odhaczenia, a nie nawiązania dialogu. W międzyczasie pan Marcin Rosadziński sprawdzał facebooka w swoim telefonie, co tylko pogłębiało wrażenie pośpiechu, braku skupienia i nieobecności. Do tego jeszcze w mojej obecności odebrał telefon - w czasie, za który płacę. Po wywiadzie przeszłam do pomieszczenia, w którym miałam czekać na badanie. W tym czasie pan M.R znowu zagłębiał się w świecie swojego telefonu. Rozumiem, że "dostałam" czas na zdjęcie bluzki do badania, ale to trwa 30 sekund, a nie parę minut. Pan M.R zbadał mnie, a następnie prosił o położenie się na stole rehabilitacyjnym, po czym szybko wrócił do biurka, zapewne aby znowu coś sprawdzać w telefonie. Nadmienię, że pierwszy raz zetknęłam się z sytuacją, w której to ja musiałam przygotowywać sobie sama stół - tzn. musiałam sama rozwinąć jednorazowy papier. Niby mała robota, ale powinien to uczynić "gospodarz" spotkania, w końcu za to spotkanie płacę, tak? W efekcie poczułam, że płacę tutaj za to, że jestem i przeszkadzam, a w dodatku sama muszę przygotowywać sobie stanowisko. Rozdział IV: diagnoza plus plan leczenia. Gdy wróciliśmy do stolika, pan Marcin Rosadziński potwierdził diagnozę, którą mu wcześniej przekazałam od innego lekarza. Sypał terminami medycznymi, obojętnie mówiąc o tym, a przy tym budując nastrój pogrzebowy. Serio, trochę empatii by się przydało. Gdybym ja była specjalistą, wypowiadała się o stanie zdrowia pacjenta i widziała jego przerażenie - starałabym się obniżyć jego stres, a nie widząc jego powiększającego się oczy z przerażenia, dalej podkręcała jego stan. Czułam jak moje oczy automatycznie robią się coraz większe, gdy słuchałam o swoim zdrowiu, a z drugiej strony zetknęłam się z obojętnym człowiekiem, który nie wygląda na takiego, który chce budować przyjazną i emaptyczną relację z pacjentem. A przecież w procesie leczenia atmosfera i relacja pacjent-specjalista/lekarz jest bardzo ważna. Siedząc na krześle i słuchając zastanawialam się czy mam ochotę na kolejną wizytę w tym miejscu. Pan M.R zaproponował 10 spotkań pod rząd, nie licząc weekendów, płatne 1000 zł na pierwszym spotkaniu. Nie rozumiem tego rozwiązania, na logikę powinno się płacić za wykonaną usługę - zwłaszcza przy fizjoterapii - a nie z góry za nie wiadomo jaki końcowy efekt. Rozdział V: cena.
Za niecałe 20 minut spotkania (wg rozkładu to powinno być 30 minut) musiałam zapłacić 100 zł. Zapłaciłam za dotknięcie mojej szyi i spojrzenie na kręgosłup oraz wpisanie moich danych do laptopa. Nie otrzymałam za tę kwotę nic, oprócz obietnicy, że za 1000 zł bólu się pozbędę. Po spotkaniu zostaję w poczuciu, że cena jest nieadekwatna do wykonanej usługi, a nawet więcej: w moim odczuciu nieetyczna. Rozdział VI: podsumowanie.
Idąc do specjalisty - zwłaszcza prywatnie! - oczekuję jego pełnego zaangażowania, wiedzy, chęci do budowania relacji z pacjentem, uprzejmości, empatii i kultury osobistej. Idąc do specjalisty chcę mu zaufać, chcę mieć poczucie, że jestem w dobrych rękach. Niestety, ale pan M.R nie spełnił żadnego z moich kryteriów, nie wzbudził mojego zaufania.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0


nie zadowolonych jest wielu, a ten też dotykiem leczy....portfel- https://forum.trojmiasto.pl/Czy-zna-ktos-Bioenergoterapeute-Miroslawa-Bojarskiego-t604374,1,50.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kręgosłup sercowy? Hmmmm...to jakieś nowe odkrycie medyczne!!! Nobel medyczny za odkrycie nowej części ciała.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0


Patrząc po tym, co zrobił z moimi bólami kręgów rehabilitant, to nie rozumiem tego jadu. Bodajże ta opinia, którą P. Chojnicki przytoczył, to powtarzająca się w sieci, wszędzie opinia. Nie jestem pewna czy w ogóle prawdziwa. Ale nie będę polemizowała. U mnie zabiegi naświetlania i nastawiania poprawiły odczuwanie bólu. Niemal go nie ma, chyba, że źle coś dźwignę. Ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Proszę pani, kręgi nie bolą, więc proszę nie wprowadzić potencjalnych pacjentów w błąd. Gdzie widzi pani tu jad? Proszę wskazać, a chętnie wyjaśnię nurtujące panią wątpliwości i odpowiem na każde pytanie. Są opinie pozytywne i negatywne i proszę to zaakceptować. Z inną opinią negatywną, bardzo szczegółową, z dnia wczorajszego, może się pani zapoznać. Jest umieszczona 2 opinie wyżej. Gdybym napisał tu cokolwiek niezgodnego z prawdą to pan Rosadziński od 11 miesięcy ma wszelkie możliwości żeby mnie powstrzymać kierując sprawę do sądu. Ale w sądzie jest tak, że trzeba mieć dowody, a tych ww. pan nie posiada więc woli nie narażać na śmieszność przed obliczem Temidy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0


Podejrzewam, że Pani Dębiec miała na myśli nie to, że bolą kręgi, a mięśnie, wciąż napięte przez niedomagający kręgosłup. I ja to rozumiem, a jeśli chodzi o te "wcześniejsżą" opinię, to krąży ona w sieci i nie jest prawdziwa, dosłownie na każdym portalu kopiuj-wklej. Wiem, bo się orientowałem. Ja byłem u Rosadzińskiego na masażach rozluźniających, rentgen nie uwidocznił żadnego skrzywienia, stąd doszliśmy od wniosku z fizjoterapeutą, że to przez ciągłe siedzenie. Masaże pomogły, dziękuję za pomoc. I nie jestem żadną "laurką" Panie Chajęcki. To, że Panu nie pomogło, nie znaczy, że ten specjalista nie zna się na niczym. Po prostu niektóre przypadki muszą być leczone operacyjnie i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Pani Mikołaju. Zachęcam do czytania ze zrozumieniem i dopiero wtedy proszę się wypowiadać. Nigdzie nie napisałem, że ów pan nie zna się na niczym. I proszę nie wypowiadać się za panią Dąbiec. Czekam 6 grudnia na prezent od pana :):):)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1


Ja też byłem u tego rehabilitanta, wyćwiczyć mięśnie kręgosłupa po zabiegu. Po prostu on pokazał mi, jakie ćwiczenia mogę robić, by szybciej odzyskać sprawność mięśni przykręgosłupowych. Nic specjalnego, ale przynajmniej już krzywdy nie będę sobie robił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

"Daniel", czyżby pan Marcin R. nie uchronił Cie przed zabiegiem? Wszak uważa się on za wybitnego specjalistę i fenomen na skalę światową.
A co do ćwiczeń. Do ćwiczeń przygotowują Ciebie przed zabiegiem, pokazują co masz robić po przeprowadzeniu zabiegu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie w każdym szpitalu jest tak samo. Ja też byłam u tego pana na masażach mięśni i po prostu dostałam dodatkowo pakiet ćwiczeń, były mi zaprezentowane. Wizyta w porządku, o danym czasie, w miłej atmosferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Piękna laurka "Sylwio". W ilu szpitalach pan był?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dostałem to, czego oczekiwałem po wizycie. Kompetentne uwagi, pomoc w pewnym zagadnieniu dość intymnym. Na początku terapii ból się nasilał, by pod koniec kuracji złagodnieć, prawie odpuścić. Moim zdaniem Rosadziński zna sie na leczeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Po kilku wizytach kręgosłup znacznie lepiej się ma. Dysk się cofnął, nie mam problemów z chodzeniem już takich, jak na początku. Ból zelżał. Mogę powiedzieć, że ten rehabilitant zna się na swojej pracy, pomógł mi jak żaden inny specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13


U mnie wizyta o czasie, termin wyznaczony tydzień po telefonie, więc w dobrym czasie. Porady w porządku, niektóre już rzeczy wiedziałem z sieci. Jestem dopiero po 2 naświetlaniach i masażach. Za wcześnie na efekty, ale czuję, że mięśnie pleców nie są już tak napięte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kilka wizyt znacznie poprawiło stan odczuwania bólu. Rehabilitant miły, doświadczony. Czułam, że interesuje się tym, co mi dolega. Mam w planach drugą serię masaży i naświetlań, by utrwalić efekt znacznego zminimalizowania bólu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Masaże to złuda, nie mają wartości leczniczej. Naświetlenia też niech Pan/Pani sobie daruje. Tylko szkodzą w dużej ilości. A sumie to jaka diagnoza lekarska?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0


Panie Jacku od kiedy masaże nie są skuteczne i nie wspomagają leczenia? Zwłaszcza przy zwyrodnieniach odcinka lędźwiowego kręgosłupa? Moim zdaniem akurat u Pana Rosadzińskiego niczego nie robi się ot tak - wnikliwy wywiad, potrzeba okazania badań i często opinii lekarskich. Tam wiedza co robią i robią to mega skutecznie. Nie rozumiem skąd ta niechęć? Ogólnie jest Pan przeciwny i czym te teorie są poparte? Bo co do skuteczności masażu czytam w wielu publikacjach medycznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Jak się pan przedstawi i wskaże te publikacje medyczne, potwierdzające skuteczność masażu wówczas mogę panu odpowiedzieć.
O jakiej niechęci pan pisze, bo nie wiem o co chodzi? Czemu jestem ogólnie przeciwny?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie tak, dlaczego jest Pan anty nastawiony do terapii. Co do piśmiennictwa to wymienić można mnóstwo publikacji mówiących o tym, że masaż jest jednak bardzo skuteczny i pomocny w wielu schorzeniach m.in. kręgosłupa.
1. Rakowski A. Kręgosłup w stresie. Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne; Gdańsk 2011;9-10.
2. Cichońska D, Krakowiak J. Zarządzanie w ochronie zdrowia. Wyd. Społecznej Akademii Nauk; Łódź 2013;23-32.
3. Świerkot J. Bóle krzyża etiologia, diagnostyka i leczenie. Przewodnik Lekarza, 2006;2:86-98. 121 ostry dyżur 2017 . tom 10 . numer 4
4. Garczyński W, Lubkowska A. Physiotherapy in osteoarthritis of the lumbar spine. Journal of Health Sciences 2013;3(4):118-130.
5. Woźniak K, Ratuszek-Sadowska D, Śniegocki M. Dyskopatia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym u 10-letniego dziecka opis przypadku. Journal of Education, Health and Sport 2015;5(9):351-362.
6. Styczyński T. Postępy w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Reumatologia 2013;51(6):429-436.
7. Petty NJ. Badanie i ocena narządu ruchu. Elsevier Urban & Partner; Wrocław 2010.
8. Łoś J. Ból poważny problem społeczny. Praktyka Zawodowa 2013;6:16-18.
9. Ratajczak B, Ryfa R, Boerner E, Kuciel Lewandowska J, Hawrylak A, Demidaś A. ocena wpływu laseroterapii i magnetoterapii w
połączeniu z kinezyterapią u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową odcinka lędźwiowo krzyżowego kręgosłupa. Postępy Rehabilitacji 011;2:13- 18.
10. Guszowska M. Uzależnienie od ćwiczeń fizycznych objawy i mechanizmy. Psychiatria Polska 2012;5:845-856.
11. Iwaniaszczuk A, Majchrowska-Kaliś A, Kuliński W. Analiza postępowania fizykalnego w chorobie zwyrodnieniowej stawów biodrowych.
Kwartalnik Ortopedyczny 2011;2:108-121.
12. Coutaux A. Non-pharmacological treatments r pain relief: TENS and acupuncture. Joint Bone Spine 2017;20(17):30016-30017.
13. Hush J. TENS of unknown value in the treatment of chronic low back pain. Aust J Physioter 2006;52(1):64-64.
14. Johnson MI, Jones G. Transcutaneous electrical nerve stimulation: current status of evidence. Pain Manag 2017;7(1):1-4.
15. Samborski W. Zastosowanie fizjoterapii w leczeniu chorób reumatycznych. Medycyna Rodzinna 2004;3:122-124.
16. Weres A, Zwolińska J, Kwolek A, Szpunar P. Skuteczność fototerapii i masażu klasycznego ograniczaniu objawów zmęczenia mięśnia po treningu fizycznym. Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego i Narodowego Instytutu Leków w Warszawie, Rzeszów 2015;13(2):104- 115.
17. Andrzejewski W, Dmochowski Sz, Kassolik K, Wilk I. Wpływ wybranych technik masażu klasycznego na zmianę przesuwalności skóry.
Praktyczna Rehabilitacja 2014; 6:63-65.
18. Gruzburg R, Balague R, Nordin M. Low back pain in a population of school children. European Spine Journal 1909;8:439-443.
19. Krawczyk-Wasilewska A, Skorupska E, Samborski W. Staw krzyżowo-biodrowy, jako potencjalna przyczyna bólu kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego o charakterze rzekomo korzeniowym. Reumatologia 2013;51(5):384-388.
20. Ćwirlej A, Ćwirlej A, Gregorkiewicz-Cieślik H. Masaż klasyczny i aromaterapeutyczny w bólach kręgosłupa. Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów 2005;4:366-371.
21. Wilk I. Zastosowanie masażu leczniczego w przypadku dolegliwości bólowych odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa opisz przypadku. Puls Uczelni 2015; 9(2):24-27.
22. Binek E, Olszewski J. Ocena dolegliwości bólowych u chorych z dyskopatią lędźwiową przed i po wybranych zabiegach fizjoterapeutycznych. Kwartalnik Ortopedyczny 2011;2:93-99.
23. Stefanowicz A, Kloc W. Rozpowszechnienie bólów krzyża wśród studentów. Polish Annals of Medicine 2009;16:28-41.
24. Czenczek Lewandowska E, Przysada G, Brotoń K, Leszczak J, Rykała J, Podgórska Bednarz J. Wpływ rehabilitacji na stan funkcjonalny oraz dolegliwości bólowe pacjentów z zespołem przeciążeniowym kręgosłupa. Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego i Narodowego Instytutu Leków w Warszawie 2014;3: 243-252.
25. Klimaszewska K, Krajewska Kułak E, Kondzior D, Kowalczuk K, Jaknowiak B. Jakość życia pacjentów z zespołami bólowymi odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Problemy Pielęgniarstwa 2011;19(1):47-54.
26. Depa A, Drużbicki M. Ocena częstości występowania zespołów bólowych lędźwiowego odcinka kręgosłupa w zależności od charakteru
wykonywanej pracy. Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów 2008;1:34-41.
27. Wójcik A, Martowicz B. Zespoły bólowe odcinka lędźwiowo krzyżowego kręgosłupa. Think 2012;2(10):50-63.
28. Ćwirlej A, Ćwirlej A, Maciejczak A. Efekty masażu leczniczego w terapii bólów kręgosłupa. Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego 2007;3:253-257.
29. Weber Rajek M, Kowalska M, Radzimińska A, Strączyńska A, Żukow W. Przezskórna elektrostymulacja nerwów (TENS) w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowo - krzyżowego. Journal of Education. Health and Sport 2016;6 (3):11-20.
30. Siembida B, Prokopczuk B, Rutkowska I. Zastosowanie prądów IG50 i przezskórnej elektrycznej stymulacji nerwów TENS. Fizykoterapia
w praktyce. Elamed; Katowice 2010;12-20.
31. Demczyszak I, Wrzosek Z. Współczesne metody elektroterapii bólu ze szczególnym uwzględnieniem przezskórnej elektrostymulacji
TENS. Fizjoterapia 2001;9(3):48-54.
32. Pędziwiatr H. Wpływ masażu leczniczego na wybrane emocje u kobiet ze spondylozą w odcinku szyjnym kręgosłupa. Sztuka Leczenia
2008;16(1/2):79-93.
33. Szubzda M, Kaźmierczak U, Hagner W,Dzierżanowski M. Wpływ masażu leczniczego na poprawę ruchomości i zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Fizjoterapia Polska 2007;2(4):165-170.
34. Mizgier P, Kassolik K, Andrzejwski W. Skuteczność serii 10 zabiegów masażu klasycznego w zespole bólowym dolnego odcinka kręgosłupa. Rehabilitacja w praktyce 2009;3:44-46.
35. Chochowska M, Marcinkowski J, Rąglewska P, Babiak J. Masaż klasyczny i masaż wibracyjny punktów spustowych bólu w leczeniu zespołu bólowego kręgosłupa z towarzyszącym mu obniżeniem nastroju u osób starszych. Problemy Higieny i Epidemiologii 2011;92(3):428-435.
To już jak Pan zauważył kilkadziesiąt pozycji godnych poczytania i dopiero wtedy mówienia, że masaż to zło i w niczym nie pomaga. Oczywiście istnieją przeciwwskazania, jeśli na wywiadzie u dobrego rehabilitanta/masażysty jest się szczerym to nic nam tak naprawdę nie grozi. Wręcz może rzeczywiście pomóc. Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyzowym odczuwa według badań ponad 80% społeczeństwa. W mniejszym lub większym stopniu nasilenia - to niestety w większości skutki sposobu życia, pracy siedzącej czy tez męczącej fizycznej, otyłości i nie dbania o siebie od najmłodszych lat. Problem zapewne będzie się pogłębiał, więc warto nawet profilaktycznie korzystać z masaży, wzmacniać mięśnie i aktywnie żyć by jak najdłużej mieć się dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jak pisałem wcześniej nie piszę z anonimami, którzy wstydzą się swojego nazwiska.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście nie każdy może skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie masaż, główne przeciwwskazania to krwiaki, tętniaki, żylaki, stany zapalne, naczyniaki, osteoporoza w stanie zaawansowanym, miażdżyca w stanie zaawansowanym, nadciśnienie tętnicze krwi nie poddane leczeniu, epilepsja, choroby nowotworowe, schorzenia krwi, choroby skóry, kamica nerkowa, choroba wrzodowa żołądka, gorączka, ciąża, menstruacja. Podczas masażu leczniczego pacjent może odczuwać ból ale taki, który można wytrzymać, jeśli natomiast ból się nasila i nie jest do zaakceptowania, zaczynamy spinać mięśnie, a wówczas masaż może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Może stąd Pana niezadowolenie i zniesmaczenie? Czy przygotowywał się Pan merytorycznie do zabiegów? Był Pan szczery na wywiadzie? Po zabiegach może występować szereg dolegliwości z powodu podrażnienia newralgicznych stref w ciele, które ustąpić powinny po całej serii (zwykle to 10 zabiegów)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Nie piszę z anonimami, którzy wstydzą sie własnego nazwiska.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamiast się męczyć na brudnym łóżku lepiej - http://www.dobrylekarz.info/artykul/antybiotyki-moga-wyleczyc-blisko-polowe-przypadkow-cierpienia-na-przewlekle-bole-plecow.htm
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam i nie narzekam. Szybko pozbyłam się bólów kręgosłupa, a bywało ciężko. Chodziłam od lekarza do lekarz i w końcu się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Ile ludzi tyle opinii jak i tutaj widać. Nie ma takiego co by dogodził kazdemu. Ja się zgłosiłam z rwą kulszową i bólami kręgosłupa. Wizytę oceniam bardzo dobrze i z uzyskanych efektów jestem zadowolona. Lepiej iść samemu sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

A była pani wcześniej u lekarza? Jakieś badania pani robiła?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1


Zgadzam się z panią w 100%, warto zajrzeć i się przekonać samemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Ja mam przykurcze mięśni oraz problemy z kręgosłupem z odcinkiem lędzwiowym. Jestem po wypadku i chyba nie byłam dobrze na początku prowadzona skoro doszło do przykurczy. Do Pana Marcina trafiłam z polecenia koleżanki. Jestem po dwóch wizytach. Dolegliwości bólowe się tak nie nasilają jak wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Dlaczego giną moje komentarze?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej zastosować metody z Zachodu niż tu ludzie siódme poty wylewają na forum...do tego widać kto pisze komentarze, sami zainteresowani reklamą.

Zaś tu proszę zbadane naukowo- http://www.dobrylekarz.info/artykul/antybiotyki-moga-wyleczyc-blisko-polowe-przypadkow-cierpienia-na-przewlekle-bole-plecow.htm
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kapitalny artykuł. |Dziękuję za tę informację.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o Pana Rosadzińskiego to cud człowiek, u mnie również każdy rozkładał ręce, aż w końcu trafiłem do tego człowieka. Miałem ogromne bóle kręgosłupa, każdy mówil operacja, operacja, na szczęście nie musiało do niej dojść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

A może zamiast laurki napisze pan konkretnie jaka była diagnoza? "Każdy mówił", to znaczy nikt nie mówił. Konkrety zamiast opowieści proszę.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam takiego obowiązku aby się panu spowiadać :) Myślę, że pana wypowiedzi są tu zbędne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Informuję pana/panią, że spowiedzi dokonują księża i nie robią tego na forach internetowych. Swoimi wpisami naraża pan/pani zdrowie potencjalnych pacjentów pisząc o jakiś rzekomych wyleczeniach, używając niewiarygodnych zwrotów: każdy", "wszyscy". Informacje te są niczym niepoparte i mają rangę fake newsów.
Oczywiście moje wypowiedzi panu/pani przeszkadzają, bo obnażają fałsz wielu wpisów. Robię to wyłącznie w trosce o zdrowie innych ludzi.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocham Rosssę innie życzę sobie Kriss abyś za niego gadał. Jestem zazdrosny i wiem że kręcisz.
Mamy swe gejzerkowe układy. Buśka
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam i nie wierze... Brak mi słów na tanich ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Dzięki nim udało mi się wyleczyć uraz.Jeżeli macie jakieś obawy to bez zwątpienia możecie skorzystać z usług specjalisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Świetny gość, nie rozumiem czemu taka nagonka w jego stronę, mam wrażenie, że są to wykupione opinię konkurencji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20


Właśnie też mi się tak wydaje, dodatkowo pan Chajęcki pluje jadem w każdą stronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Ten "świetny gość" zamiast mi pomóc, naraził mnie na silniejszy ból. Nie oddał pieniędzy na niewykorzystane (z jego winy) zabiegi. Nie wystawił żadnego pokwitowania za usługi. Nie jestem z konkurencji. Jestem ofiarą nieudolności i zachłanności na pieniądze, owego pana. Podpisuję się swoim nazwiskiem, nie chowam za nickiem. A ten pan twierdzi. że jest przeze mnie szkalowany. Niestety nie idzie z tym do sądu, bo tam by się tylko ośmieszył. Woli tu wypisywać przeróżne fantasmagorie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez nie mam problemow podpisac sie imieniem i nazwiskiem polecajac to miejsce. Wczesniej probowalam w kilku miejscach z fizjoterapia po skreceniu kolana i zerwaniu sciegien i zawsze konczylo sie tym samym - pierwsza wizyta karteczka z cwiczeniami 10 minut gadki i sio do domu, dopiero tutaj faktycznie sie mna zajeto i rehabilitacje prowadzono jak nalezy. Pewnie przypadki sa rozne, ale nie generalizowalabym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Rewelacyjny fachowiec inni nie dawali mi szans na wyleczenie. Tersz czuję się jak nowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22


Masz racje, działa cuda, mi również nie dawali szans, aczkolwiek zostałem uratowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24

Chyba już jedenasty raz :):):)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0


Bo jestem najdoskonalszy i najwspanialszy i najlepszy i cudowny ! na świcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Prosze zmieniać jednorazowe prześcieradła. Nie oszczędzać paru groszy na zdrowiu i życiu pacjenta.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę temat ucichł już że nie piszą sami opinii, może prześcieradła kupili. A rękawiczki zmieniali?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam tak, że inni mowili ze nie ma szans na poprawę a u Pana Rosadzińskiego się udało. Ma ogromną wiedzę i naprawdę nie traktuje pacjentów byle jak tylko się angażuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Czy mają już w końcu rękawiczki i czy zmieniają stare prześcieradła???
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dokładnie kto mówił i na jaki temat? Pan Rosadziński jest wybitnym fachowcem, geniuszem i nie potrzebuje reklamy. Tłumy walą do niego z całego świata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę tu sporo negatywnych opini nie wiem skąd się one biora bo osobiscie jestem naprawdę zadowolona z rehabilitacji. Skręcilam kostkę i trochę sie borykałam z bólem. Tam szybko i sprawnie mi pomogli . A pan Marcin był profesjonalistą , nie rozumię tych negatywnych opinii .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Skoro Pani nie rozumie, to wytłumaczę. Pani ten pan pomógł, innym nie pomógł. Teraz Pani rozumie skąd te negatywne opinie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

z dyskopatią jak najbardziej warto do niego isc :) ma ogromne doświadczenie w leczeniu tego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dyskopatia jest nieuleczalna, Karol. Skąd czerpiesz wiedzą o doświadczeniu owego pana? Z internetu?:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leczenie dyskopatii zalezne jest od stadium choroby - nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez jakiejkolwiek terapii i dzialan - polozyc sie i umrzec? Rozumiem, ze Pan Chajecki jest tak zaangazowanym specjalista, ze dobrowolnie siedzi tu na forum i wspomaga praktyki lekarskie.. ehhh. Co forum to troll
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jak już pana/pani komentuje to proszę przynajmniej czytać ten komentarz ze zrozumieniem. Napisałem tylko, że "dyskopatia jest nieuleczalna".
A dla pana/pani wiedzy, bo widzę, że temat jest dla pana/pani kompletnie obcy-można żyć z dyskopatią, nie odczuwać przez całe życie bólu i się nie leczyć. A leczenie proszę powierzyć fachowcom, a nie amatorom i wszelkiej maści szarlatanom.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam PerRosadzinskiego i sam sobie pisze opinie a potem wdaje się w dyskusje. Megalomania ogromna.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieźle. Zapisałam się na wizytę. Muszę ją odwołać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie proszę Pani, nie jestem zaangażowanym specjalistą i nie wspomagam żadnych praktyk lekarskich. Jestem byłym pacjentem pana Rosadzińskiego, którego działania "lecznicze" doprowadziły mnie do takiego bólu, że po 5 zabiegach nie mogłem chodzić i oczywiście, siłą rzeczy, zakończyłem "leczenie". Nie otrzymałem zwrotu kwoty 700 zł za 7 nieodbytych zabiegów. Nie dano mi żadnego dokumentu (faktury, rachunku, paragonu) za wpłacone 1200 zł. Takie są fakty. Jeśli pisałbym nieprawdę już dawno zostałbym pozwany przez tego rehabilitanta. Co prawda wzywał mnie do zapłacenia mu kwoty 250 tys. zł ale nie odważył się skierować sprawy do sądu, bo by się po prostu ośmieszył i poniósł wymierne, wysokie koszty sądowe.
Obecnie postępowanie wobec tego pana prowadzi Rzecznik Zawodowy Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Nie ukrywam swojego nazwiska, póki co to pani (?) jest anonimowym trollem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzi Pan ja akurat także dam pozyztywny komentarz odnośnie Pana Rosadzińskiego. Mialam ucisk w kr lędźwiowym, brak czucia w lewej nodze i ręce...i po zastosowaniu leczenia od kilku miesięcy poruszam się normalnie. Co było dla mnie nie lada wyzwaniem. Neurolog w przychodni stosował tylko leki przeciwbólowe co odczuła moja wątroba. Po rehabilitacji właśnie u Pana Rosadzińskiego pomogło...a więc złego słowa nie powiem na jego temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie ma czegoś takiego jak ucisk w kręgu. Proszę darować sobie sztuczne laurki.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ucisk w kręgosłupie? też nie ma? widać Pana bardzo boli że pan Marcin Rosadziński pomaga ludziom, że jest dobry w tym co robi. Chodze do nich i będę, bo sa na prawde świetni , pomagają ludziom . Dla mnie sprawdzeni fizjoterapeuci i rehabilitanci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie proszę Pani, nie ma czegoś takiego jak ucisk w kręgosłupie. Dziwne, że Pani nie wie z czym przyszła Pani do rehabilitanta. To, że pomaga i że jest dobry, to tylko Pani zdanie. Moje jest inne. Ten pan do dziś nie oddał mi, po upływie prawie 2 lat, 700 zł za nieodbyte zabiegi i nie przesłał mi rachunku. Wywołał u mnie taki ból kręgosłupa, że przez parę dni nie mogłem chodzić. Gdybym pisał nieprawdę pan R. niezwłocznie podałby mnie do sądu, ale nie poda, bo by się tylko ośmieszył. Pani zresztą sie ukrywa pod nickiem "Chorecka", ja podaję swoje dane.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak dla mnie facet naprawde konkretny, z duza wiedza i doswiadczeniem, dzieki niemu wyszłam z kontuzji i moge dalec robic to co kocham, polecam jak najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Może coś więcej anonimie, poza piękną laurką?:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po udarze mialam niedowład prawej strony ciała, głównie ręka i noga. Chodzilam do wielu specjalistów zaczelam rehabilitacje i efekty jakies byly jednak nie to na czym mi zalezalo. Chcialam wrocic do pelnej wladzy w konczynach ale dawano mi niewielkie szanse. Pana Rosadzinskiego polecil mi znajomy, podeszlam nieufnie bo w koncu kazdy obiecywal zlote gory a wychodzilo jak wychodzilo. Ostatecznie po kilku miesiacach wspolpracy z panem dr. moja sprawnosc znacznie sie poprawila. Wiem ze nie wroce do pelnych 100% ale jest duzo lepiej niz bylo a jeszcze male kroki przedmna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Po kilku miesiącach????????? Ów pan pisze, że leczy 99,79% pacjentów po góra 12 zabiegach. kto kłamie, on czy pani/PAN?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki. Poczytałam, popytałam w środowisku fizjoterapeutów. Bez wchodzenia w szczegóły, wierzę w to co pan napisał.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję. W razie pytań jestem do dyspozycji na FB.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka miesiecy to moze byc 9 a moga byc 3 ! proponuje nie szukac problemu tam gdzie go nie ma bo wtrąca sie pan w kazdy komentarz chwalący doktora, zawiedziony rozgoryczony pacjent czy konkurencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Doskonale wiem co znaczy słowo "kilka". Proszę mnie nie cenzurować, bo liczba wpisów i komentarzy nie jest limitowana. Ów pan, który nie jest doktorem, do dziś nie oddał mi 700 zł za nieodbyte zabiegi, nie wystawił też przez 1,5 rachunku na kwotę 1200 zł. Swoim "leczeniem" unieruchomił mnie na parę dni w łóżku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

przykre jest to co pan pisze ale oczernianie kogos na forach internetowych jest słabe. takie rzeczy zalatwia sie osobiscie z lekarzem albo z prawnikiem jesli faktycznie taka sytuacja byla. ja nie mam mu nic do zarzucenia, moja mama tez do niego chodzila i wszystko jest w porzadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Kazdy ma inny problem i dolegliwości wiec pewnie jednemu pomoże, innemu nie do końca. Mnie pomógł dojśc do sprawności i normalności przy cieśni podbarkowej. z która rok sie męczyłam i leczyłam bez rezultatu. A po leczeniu u niego wreszcie funkcjonuje. Nie mam 100% sprawności jak przed kilkoma laty ale funkcjonuje normalnie , umiem sę ubrac, bez bólu prowadze samochód, przesypiam znowu całe noce o to bez środków przeciwbólowych. Dla mnie to ogromna poprawa i to bez operacji, która mi zalecano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

A kto postawił Pani diagnozę i na jakiej podstawie? Jaką utratę sprawności ma Pani obecnie? Gdzie Pani si wcześniej leczyła? To chyba nie jest żadna tajemnica?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga -zdumiona...Hanka...I te inne co piszą pozytywy to jest Rosadzinsky. On sam pisze sobie te texty i opinie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

I pisze to Kaczor Donald? :) no cóż... ja akurat jestem stałą pacjentką Pana Marcina i za jego wiedze i umiejętności ręcze, świetny specjalista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Stała pacjentka??? Coś kiepsko ten pan panią leczy, skoro stale musi pani tam przychodzić i płacić.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pan panie Jacku widze wziął sobie za punkt honoru na każdą pozytywną opinie wystawić jakiegoś negatywa. Nudne życie pan musi prowadzić skoro szuka ujścia na jednym forum by dogłębnie analizowac kazdy numer IP i kazdą opinie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15


Leokadio nic nie kumasz....przyda się, bo opinie sam sobie pisze, pół trójmiasta to kuma już.
https://forum.trojmiasto.pl/Szukam-dobrego-psychiatry-przyjmujacego-w-Poradni-Zdrowia-Psychicznego-przy-ul-Gospody-19-na-ubezpie-t977353,1,50.html
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jaja! Sam sobie wystawia laurki?
A potem jeszcze na te laurki odpowiada
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam bardzo dobre doswiadczenia, pomogl mi wrocic do sprawnosci, widac wiedze i doswiadczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Hhahahahahha. Widzę, że ktoś wrócił z urlopu i od 1 października zaczął wystawiać laurki:):):) Ten sam numer IP i nawet te same błędy ortograficzne co zawsze. Żałosna próba zwabienia klienta.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam bardzo dobre doswiadczenia, dwa razy bylam na rehabilitacji, super podejscie, doswiadczenie , z czystym sercem polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Rzeczywiście jeśli chodzi o rehabilitację polecić mogę Pana Marcina, pomógł mi po kontuzji kolana i to bardzo. Odzyskałam sprawność i już chodze normalnie. Na prawdę Pan Rosadziński jest bardzo dobrym rehabilitantem w okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Jestem zadowolona z rehabilitacji u pana Marcina , był zaangarzowany i uważam że mi pomógł , dużo lepiej już się czuje dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

"Zaangażowana" :):):) Ale fakt, ów pan jest zaangarzowany.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam polecam widać że jest zaangażowany w swoją pracę i wie co robi . słyszałam że wielu ludziom pomógł , sama idę do niego już drugi raz bo odnowiła się kontuzja po roku :(.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Cześka i Baśka. Widzę, że piszecie z tego samego numeru IP. To już nawet nie jest śmieszne. Żenada.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czego pani/pan tam doświadczyła?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest znany z megalomanii i Rosadzinsky-sam pisze sobie opinie.
I w nich jest arcymistrzem....powinien zostać Ministrem Zdrowia może wtedy nauczy się o covid¹.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy kontrola covidovo sanepidowa u Roosadzinsky???
Bo tam syfek.
https://m.trojmiasto.pl/forum/koronawirus-w-przychodni-morena-t979913,1,140.html
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadziwia mnie ile jest zawiści w ludziach i takiej zazdrości. Człowiek robi dobrą robotę, leczy ludzi, pomaga im. Więc nie widzę w tym nic złego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Doświadczyłem jego "dobrej roboty" po 5 ciu zabiegach na moim kręgosłupie. Leżałem parę dni, z bólu nie mogąc chodzić. Ale kasę zgarnął i do dziś nie oddał 700 zł.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie sprawy rozwiązuje się prywatnie bądz przez sąd jeśli to co pan pisze jest prawdą. Za publiiczne oskarżenia i pomówienia można mieć prawne konsekwencję. Radze wiec sie zastanowic nad sobą i znaleźć bardziej kreatywne zajecie niz szukanie problemu w internecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

konkurencja widac bo też jestem zdania, że jalby to prawda była to nie na forum a w sądzie by sie pan znalazł. Akurat ja pana Marcina Rosadzińskiego znam, mnie pomógł , złego słowa nie powiem a wręcz wdzięczna jestem za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Tak, on sam pisze o sobie, że "jestem najdoskonalszy i najwspanialszy i najlepszy i cudowny ! na świecie". Chyba nikt w to nie wątpi, prawda?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, papierku. Forum jest po to, żeby pisać opinie różne, nie tylko laurki i pieśni pochwalane. A swoje "rady" papierku skieruj tam, gdzie gromadzi się papierki:) Masz problem idź do sądu i wygrywaj :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Rosadziński bardzo mi pomogl. Sympatyczny i mily dla klientow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Tak, to wybitny fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

no to czemu nie wejdzie pan na drogę sądową skoro tyle krzywdy zaznał? Tu osoby chwalą pana Marcina Rosadzińskiego , ja też polecam bo mnie akurat postawił na nogi . i zdania nie zmienię, jak coś się by stało znowu tam pójdę, i polecam każdemu iz rodziny i znajomemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

~pomorski rehabilitant 5.173.128.*
(11 miesięcy temu)
Złożyliśmy wniosek o pana ukaranie. pana umyślne działania próbujące wyrządzić nam szkodę trwające od roku co wyczerpuje znamiona przestępstwa zgłosiliśmy sprawę do Policji oraz do prokuratury za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Bezpodstawne oskarżenia są całkowicie oderwane od stanu faktycznego. Równocześnie do sądu trafił pozew z powództwa cywilnego o odszkodowanie za nienarażenie na utratę dobrego imienia, umyślne oraz szkalowanie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Chajęcki ma rację.
Ten fizjorehabil.....sam sobie pisze opinie.Hanba i żenada.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałem z usług Pana Rosadzińskiego 2 razy i zawsze wychodze zadowolony z jego gabinetu, pomogl mi w bulach kregosłupa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Czytam te wszystkie opinie i się zastanawiam co sie dzieje , osobiście znam pana Marcina ponieważ chodzę na rehabilitację kręgosłupa i mam bardzo dobre zdanie o tym człowieku .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

Lepiej chodzić do tego....
https://youtu.be/cFadm4684nc
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

nazwa raczej malo zachecająca :P no i nie ma jakis opinii o tym gabinecie. Pana Rosadzinskiego znaja wszyscy, specjalista z prawdziwego zdarzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

A kto by się tam nazwą kierował, azne że pomagają i działają mimo pandemii. Ja tu już kilka razy pomoc uzyskałam bo mam od dawna kłopoty z kręgosłupem i kolanami. I na pewno będę pana Rosadzinskiego polecać dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Pan Marcin ma bardzo duza wiedze, u nas oboje rodzicow bylo u niego i oboje widzieli znaczną poprawę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Tylko ktoś kto naprawde cierpi i dozna ulgi po leczeniu może sie wypowiadac o doświadczeniu i wiedzy Pana Rosadzińskiego. ja wiem co to długtrwały ból, z któym już nie masz siły żyć i szukasz czegokolwiek albo kogokolwiek kto Ci pomoże choć na chwile o tym bolu zapomnieć. Ja szukalam i znalazlam choc przyznam, że wcześniej wielu lekarzy i rehabilitantów nie umiało mi pomóc. A po terapii u tego Pana nie czułam bolu od 4 miesiecy już! Naprawdę potrafi leczyć bole kręgosłupa, to nie żadna ściema, to fakty. N swim przykładzie to wiem , moja rodzina może zaświadczyc o wszystkim! A ja moge tylko dziękować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Mnie bardzo pomógł nie wiem skąd tyle nieprzychylnych opinii ... Mnie Pan Rosadziński pomógł i dziękuje mu za to .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

jak dla mnie super, dzieki panu Rosadzinskiemu udalo mi sie wrocic do pelnej sprawnosci, choc wiele osob nie dawalo na to szansy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Pragnę Państwa poinformować, że 2 sprawy sądowe, karna i cywilna, które fizjoterapeuta Marcin Rosadziński mi założył, zakończyły się jego przegraną. wszystkie jego łgarstwa zostały obalone przez niezwisłe sądy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

wasze sposoby na zapalenie pęcherza (16 odpowiedzi)

jak sobie radzicie domowymi sposobami z zapaleniem pęcherza? chyba mnie dopadła ta przykra...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

do góry