Widok

rekrutacja do szkolnej zerowki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny od kiedy w gdansku ruszaja rekrutacje do zerowki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orientujecie sie jak to jest z przedszkolami publicznymi jesli chodzi o zerowke - ile maja miejsc? czy maja obowiazek przyjac?
jeszcze nie wiem gdzie wysłać mojego 5latka, ktory nigdy do przedszkola nie chodzil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co widziałam na stronach kilku szkół - zapisy już trwają lub zaczną się lada chwila. Sprawdz na stronie szkoły, która Was interesuje.

Jeśli w przedszkolu jest zerówka to pewnie będzie nabór elektroniczny w normalnym terminie, bo wtedy będą wiedzieli ile mają wolnych miejsc. (rodzice przedszkolaków muszą się określić czy ich dzieci zostają czy idą do szkolnej zerówki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rekrutacja w Gdańsku do zerowek jest elektroniczna i niby od 2 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko,że w szkołach to w większości można tradycyjnie, rekrutacja niby jest elektroniczna ale w praktyce to ja w zeszłym roku zapisywałam w szkole. Co do przedszkoli to normalnie elektronicznie. Przedszkola już wykażą miejsca jeżeli przyjmują np. nowe dzieci do zerówek. Pamiętam w zeszłym roku to było sporo miejsc dla 5 latków w przedszkolach. Szkoła z rejonu musi przyjąć nawet jak zapiszesz dziecko w czerwcu czy w wakacje, jednak zwykle w czerwcu są już spotkania z rodzicami danej klasy, więc lepiej uwinąć się z tym do maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama2x można w szkole tylko panie i tak wklepia to do tego systemu elektronicznego jak wypełnisz w szkole papierowo. Dowiadywalam się bo u nas niby na dniach otwartych można się zapisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moje dziecko już zapisałam, normalnie w sekretariacie szkoły, potrzebowałam jedynie skrócony odpis aktu urodzenia dziecka, nic nie wypełniałam, jedynie pani tam pracująca skserowała odpis aktu ur i zapisała mój nr tel i nic więcej.

A zapisywałam w szkole, dlatego że przyszło mi pocztą, abym się udała do sekretariatu w sprawie zapisu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

do góry