Widok

Rezonans magnetyczny nfz - gdzie najszybciej?

Witam!
Czy ktoś się orientuje gdzie najszybciej można zrobić rezonans magnetyczny szyi na NFZ?
Z góry dzięki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
W Tczewie spróbuj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak podasz mi maila do wyślę Ci listę Przychodni specjalistycznych woj. pomorskiego, które mają umowę z nfz. Trzeba podzwonić.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
a czy ja też mogę prosić taką liste miejsc gdzie można zrobić rezonans na nfz? mąż ma problemy z kolanem i dostał skierowanie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam chętnie bym też skorzystała z listy muszę pilnie zrobić rezonans głowy. monikacudna@interia.pl
z góry dziękuję
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja robiłam w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku na początku roku, czekałam na termin 2 tyg.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prosze o namiary na szpital wojewodzki rezonans
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cześć Krystyna
Proszę o podanie placówek gdzie mogłabym wykonać rezonans
kregosłupa (Gdańsk,Sopot) jeżeli to możliwe plus telefon.(NFZ)

pireus60@wp.pl

Dzięki.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie.Bardzo rosze o wykaz przychodni specjalistycznych ktore maja umowe z NFZ jezeli chodzi o rezonans magnetyczny
e-mail
kasiulek001@interia.eu
Dziekuje bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potrzebuję zrobić rezonans magnetyczny kręgów szyjnych w Trójmieście, mam skierowanie i chciałabym z NFZ, czy wiadomo gdzie najszybciej? W Gdyni jest termin na maj, a prywatnie bardzo drogo. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też bym była bardzo wdzięczna za taki wykaz przychodni posiadających RM.

e-mail: monika444@vp.pl

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo prosze jezeli mozesz mi przeslac przychodnie gdzie mozna zrobic badanie magnetyczne kregow szyjnych moj emeil ewaczaskowska1966@wp.pl dziekuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam potrzebował bym listę miejsc gdzie mogę zrobic rezonans magnetyczny z nfz w pomorskim z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prpszę o listę placówek wykonujących rezonas magnetyczny w trójmi eście dziękujię mój adres na mejla bobbud@onet.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktos ma taką listę poproszę aksaki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Można się dołączyć i prosić o taką magiczną listę???? kozi1984@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mati16.12@wp.pl bardzo proszę o tą listę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o listę gdzie mozna zrobić rezonans głowy aneciaz@interia.pl z góry bardzo dziekuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo,byłbym wdzięczny za taką listę.Mam żonę po mastektomii i teraz też szukam przychodni z rezonansem
Z góry dzięki i pozdrówka
kirschrot@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz w marynarce wojennej, trudno się dodzwonić ale trzeba próbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdybyś wysłał mi tą listę będę wdzięczny ; j.rybakowski@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja tez mogę prosić o taka liste , potrzebuje pilnie zrobić to badanie:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alicjawojewska@wp.pl to mój adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pomoc w sprawie możliwości wykonania z NFZ rezonansu magnetycznego w województwie pomorskim - kattur15@wp.pl. z góry dziękuję. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałbym wykonac rezonans magnetyczny głowy, gdyż mam załamaną potylice czaszki i zdazają sie u mnie wystapienia padaczki pourazowej. Stali boli glowa. szum w uszach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzien dobry.zachecony podaje maila w sprawie rezonansu. Z gory dziekuję Bogdan: fhtysar@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 94 zł/m-c można wykupić ubezpieczenie obejmujące równiez badanie razonansem magnetycznym
Przy takim ubezpieczeniu, badanie jest wykonywane "od ręki"
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/kalkulacja-zdrowotne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapytaj w Gdanskim Centrum Onkologii na grunwaldzkiej, tam jest najszybciej ja miesiac temu robilam tam glowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam, gdzie najszybciej na NFZ można wykonać rezonans magnetyczny głowy , z tego co wiem w Szpitalu wojewódzkim już nie rejestrują na ten rok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń do przychodni na Polanki,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam tylko prywatnie, a mi chodzi o badanie na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Rumia na ul Sobieskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rumi *
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w szpitalu Marynarki Wojennej na Polankach? Dzisiaj rejestrowalam sie tam na TK i mam termin za 3 tyg.
http://www.euromedic.pl/centrum-21.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wojewódzkie centrum onkologii w gdańsku ma dość szybkie terminy na rezonans
wco.gda.pl
to jest na al.Zwycięstwa 31/32
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w wojewódzkim centrum onkologii zrobisz rezonans na NFZ i nie ma aż tak długich kolejek
wco.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM, DNIA 08.05.2012 DZWONILAM DO SZW W GDANSKU- WSTRZYMANA REJESTRACJA. TERMINY NAJBLIŻSZE NA JESIEN!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam szpital wojskowy w gdansku, ja bylam w ostatnim czasie 2 razy, czeka sie ok 2-3 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam wykonany rezonans magnetyczny głowy z kontrastem . widać wgniecenie potlicy czaszki i zniekształcenia naczyniowe. ale opisane przez neurologów. a potrzebuję opisania przez radiologa. gdzie mozna znalesc radiologa do opisania rezonansu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni w przychodni Obłuże Leśne, ul. adm. Józefa Unruga 84 Gdynia Obłuże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
odgrzewam kotleta... macie jakies namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obdzwoniłam wszystko! najbliższe terminy na pilne skierowanie są na marzec kwiecień maj. Widzę że najgorsze co może być to zachorować na koniec roku. ( W połowie placówek nawet jeszcze nie rejestrują). Badania w Polsce są dla zdrowych lub bogatych :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Ktos jeszcze zagląda?
:)

Mogę prosić o namiary?

sylwia_czarnowska@wp.pl

Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Trójmieście nie jestem pewna, ale na pewno ze skierowaniem (refundacja z NFZ) i prywatnie można i rezonans magnetyczny i tomografię wykonać ekspresowo w ośrodkach Helimed na Śląsku (na pewno Katowice, Sosnowiec a dalej Opole i najnowsza placówka chyba w Żorach) - super sprzęt i kompetentni specjaliści. Jeśli nie chce się czekać wieki na badanie i mieć pewność, że będzie dobrze zrobione, to warto przejechać pół Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie! wystarczy wejsc na strone NFZ Gdańskiego i tam jest lista wszystkich placówek w pomorskiem, które przyjmują pacjentów w ramach NFZ. Od stomatologów, dermatologów czy ginekologów po placówki wykonujące badanie MRI. Wszyscy błagają prawie o jakas niemal magiczna listę zamiast ruszyc palcem i głową i znalezc u żródła. szok.
a co tam nawet wam linka zapodam, tak na wszelki wypadek jakby to mialo kogos przerosnąć:
http://www.nfz-gdansk.pl/placowki-realizujace-swiadczenia-w-2013-r,82.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wygooglanie listy placówek to jedno, ale dowiedzieć się, gdzie naprawdę można wiarygodnie i w krótkim czasie zrobić badanie na sprzęcie, który będzie miarodajny, to już zupełnie inna historia... W wielu miejscach czeka się miesiącami na badanie a obsługa i diagnostyka pozostawiają wiele do życzenia... Dlatego mówię o Helimedzie tak pozytywnie, bo jestem mega pozytywnie zaskoczona, że takie placówki na poziomie w Polsce działają, a sprawdziłam ich na własnej skórze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale tutaj wyraznie ludzie prosza wlasnie o liste placowek, ktore rezonans wykonuja w ramach nfz... a jak sie juz ma taka liste to mozna sobie podzwonic i popytac gdzie przyjma najszybciej. dziwi mnie poprostu, ze tyle osob prosi o te liste jakby to jakas tajemna wiedza byla zamiast ruszyc glowa i po prostu poszukac....
a nawiasem mowiac to mysle, ze w pomorskim chyba jest wystarczajaco duzo miejsc gdzie mozna to badanie wykonac w dobrych warunkach... pomysl wyprawy na slask uwazam prawde mowiac za idiotyczny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może łatwiej leczyć się na forach i zapytać bezosobowo niż samemu się ruszyć i osobiście pójść podzwonić i popytać. Śląsk nie jest aż tak daleko a terminy rzeczywiście krótkie - jeśli ktoś jest serio w potrzebie, to chyba warto się poświęcić i pojechać tych kilka kilometrów. Mnie się nie chciało czekać na przyjęcie przez NFZ w Pomorskim, dlatego cieszę się, ze znalazłam mój Helimed i informuję, że jest taka opcja. Na szczęście to nie odległość typu Brisbane - Melbourne... Pozdrawiam i zdrówka życzę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dowiedziałam się że :

NFZ podpisało nową umowę z ENEL-MED Grunwaldzka 163
rezonans meganetyczny.

terminy na sierpień !!!
tel : 5204913
22
23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są jeszcze miejsca na rezonans w 7 Szpitalu MW w Gdańsku. Nawet na luty 2014 roku, gdy inni mają już conajmnie na koniec marca :)

tel. 552-28-10. ciężko się dodzwonić, ale warto.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Tczewie mówili, ze w listopadzie będą rejestrować na styczeń. Może komuś się ta informacja przyda.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Za każdym razem kiedy mam badanie specjalistyczne, wchodzę na stronę NFZ oddział Gdańsk i z tej strony ściągam aktualną listę miejsc gdzie wykonuje się takie badania (pobieram wersję w w excellu - używam wyszukiwarki programu) i po kilku minutach wydzwaniam gdzie trzeba. 3 dni temu rejestrowałem córkę na rezonans, w Rumi i w Wejherowie terminy na maj przyszłego roku :) Na tomografię czekałem prawie 6 miesięcy. Adres tej strony to: http://www.nfz-gdansk.pl/gdzie-sie-leczyc,75.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie są teraz terminy na rezonans magnetyczny głowy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.nfz-gdansk.pl/uploads/files/02_AOS_ASDK_KAOS_20141024.xls

wcale nietajemna lista ale ogólnie dostępna...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim się obdzwoni wszystkie placówki i nawet skorzysta z tajemnej infolinii, ktoś może podpowiedzieć gdzie w miarę krótko czekał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już się wypowiadałem w innym wątku, ale tutaj też to wrzucę, może komuś się przyda. Polecam sprawdzić sobie z placówek na pomorzu MR Diagnostic z Elbląga (pracownię mają przy Szpitalu Specjalistyczny, koło PKP, więc łatwy dojazd też bez samochodu) - http://rezonansmagnetyczny.info.pl/ Mi się udało tam dość szybko wstrzelić z terminem na NFZ, podobnie jak znajomemu, który mi to miejsce polecił.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kobieta

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

do góry