Widok

rolety żaluzje

szukam sprawdzonej firmy zajmujacej się montażem żaluzji drewnianych i rolet, czy ktoś z Państwa w ostatnim czasie korzystał z takich usług i może polecić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam firme, która tym się zajmuje, od lat korzystam tylko z ich usług. Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Firma DAMA.dama-gdansk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Firma dama to ściema! Kolo który ją poleca to pewnie pracownik.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na portal trójmiasto tam znajdziesz firmy montujące żaluzje, możesz wysłać mailem wymiary i uzyskasz wycenę , a najlepiej jakbyś odwiedziła firmy i zobaczyła ich asortyment. Na forum będą zgłaszać się firmowcy i udawać klientów jakiejś firmy. Nie daj się nabrać!!!.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i tak też zrobiłam, ale to jakas porażka. Było u mnie ze czterech montażystów, ale mozna osiwieć, każdy gada co innego. Podobaja mi się żaluzje retro, ale u mnie tylko można do listwy montować więc jeden mówi że ok. nie ma problemu, drugi mówi absolutnie nie, są za ciężkie i tlko w grę wchodzą te żaluzje 25mm, trzeci jasne, że można, ale do ramy, a ja nie dam w ramie drewnianej wiercić, a czwarty to juz nawet nie pamiętam co mi ściemniał. Ja sie na tym nie znam, ale ci co u mnie byli to chyba też słabo, albo chodzi tylko o to , zeby sprzedać. Dlatego liczyłam że ktoś z forumowiczów może ma jakąś sprawdzoną firmę, a że bedą sie tu "reklamować" wykonawcy, zdaje sobie sprawę. Ale dziękuje za rade :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak odróznisz forumowca od reklamodawcy? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie będzie trudno odróznić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie... Dlatego nie ma co się tu sugerować poleceniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli dobrze zagadasz z taka firma to dostajesz 5-10 % od zleconka bynajmniej u nas tak jest..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaluzje retro są o szer. lameli 50mm i wskazany jest montaż do sufitu albo ściany i po podciągnięciu zajmują dużo miejsca ( można nie otworzyć okna). Natomiast o szer. lameli 27mm można zamontować do listwy przyszybowej. Pochodź po firmach, powinni mieć zrobione na ekspozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam firmę "ORZEŁ" Pan Darek zrobił i zamontował szerokie drewniane żaluzje w salonie, rolety w kuchni przesuwane od góry i dołu. Są cudowne i praktyczne:) Gorąco polecam:)

http://www.trojmiasto.pl/Orzel-o22048.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
korzystałam z usług firmy Łidek i polecam http://www.poproblemie.pl/zaluzje-rolety-montaz-serwis,gdansk,1,specjalisci.html?parentexpertise=42534&expertiseCode=579&parentregions=22®ionsCode=2261
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

do góry