Widok

sala weselna w mrzezinie

Reda Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był na weselu na sali weselnej pod bocianami w mrzezinie? jakie wrażenia? czy warto tam organizować wesele? prosze o wszelkie informacje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala jest sliczna, osobiscie tez ja chcialam ale nie bylo terminu ale widzialam plyty z wesel tam i naprawde ladnie,osobiscie jeszcze polecam polchowo "Oaza:"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
miałam wesele w wrześniu 2013 Sala po remoncie przepiękna
Jedzenie smaczne i dużo obsługa wspaniała Polecam salę
Pod Bocianami w Mrzezino
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mieliśmy tam wesele nic dodać nic ująć Dziękujemy Bardzo
Tylko sala pod bocianami w mrzezinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obie zadowolone pary Ala i Tomek oraz Krystyna maja wspólnego kompa ciekawe czy tez są z niego zadowolone:)Trochę uczciwości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Racja,sala jest przepiękna i na naprawdę w wysokim poziomie. Obsługa przemiła i jedzenia pod dostatkiem.Wesele miała moja siostra,wszyscy byli bardzo zadowoleni.Wybawiliśmy się za wszystkie czasy!

Tak więc BARDZO Wam polecam tą salę-Pełen profesjonalizm! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam wszystkim!!!mieliśmy tam wesele nowy wystrój jest pięknie wszystko rozbudowane duży parking weszli na wysoki poziom kuchnia wyśmienita i co najważniejsze za rozsądne pieniądze bez naciągania na dodatkowe koszty naprawdę było wspaniale
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat, czekam na świeże opinie :) Czy ktoś był albo organizował tam wesele i może coś ciekawego powiedzieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wesele było w lipcu ... tragedia ! W dzisiejszych czasach myślałam że takie rzeczy nie mają miejsca a tu proszę .... rój much !!!!! Siadając do stołu nie dowierzałam patrząc przede mną w talerz z makaronem czekając na rosół , po prostu stado much ! i tak przez cała noc odganiało się z półmisków ! obrzydlistwo !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry