Widok

siostra miała dziecko i skarży się, że nie wygląda jak ona

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moja siostra miała dziecko w zeszłym roku i kilka razy powiedziała, że jest smutna, że dziecko nie wygląda bardziej do niej. Jednak sposób, w jaki o tym mówi, brzmi na autentycznie rozczarowaną. Mówi rzeczy w stylu: Wykonałam całą ciężką pracę z ciążą, a ona nawet nie wygląda jak ja.

Jak lmao przepraszam nie wiesz jak działa genetyka?? Czy spodziewałeś się malutkiego klona? To prawie tak, jakby miała cechy genetyczne DWÓCH osób, a nie tylko Ciebie.

To mnie po prostu denerwuje, bo denerwowanie się to taka drobnostka. To twoje dziecko. narzekanie na to, że twoje dziecko nie wygląda jak ty, to takie samolubne zachowanie imo. Wygląda na to, że każdy, kogo znam, kto ma dziecko, po prostu się o to dzi*ko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Miała dziecko? Teraz już nie ma?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może oddała, skoro nie podobne do niej hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ehh... jakie to "hamerykańskie" podejście do życia ;)
IMO ? IMAO ? "wykonałam pracę z ciążą"? "miała dziecko"? i ostatnie słowo postu - perełka :) - chyba google translator coś namieszał :)
Nie zdziwię się jak niedługo pojawi się poniżej w komentarzu ten sam post, do tego dwa linki w środek i na koniec: "Issue got solved".
Ze cztery takie posty już tu były. Tylko po co? Mamy bota na forum?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra miała dziecko w zeszłym roku i kilka razy powiedziała, że jest smutna, że dziecko nie wygląda bardziej do niej. Jednak sposób, w jaki o tym mówi, brzmi na autentycznie rozczarowaną. Mówi rzeczy w stylu: Wykonałam całą ciężką pracę z ciążą, a ona nawet nie wygląda jak ja.

Jak lmao przepraszam nie wiesz jak działa genetyka?? Czy spodziewałeś się malutkiego klona? To prawie tak, jakby miała cechy genetyczne DWÓCH osób, a nie tylko Ciebie.Tweakbox Appvalley https://vlc.onl

To mnie po prostu denerwuje, bo denerwowanie się to taka drobnostka. To twoje dziecko. narzekanie na to, że twoje dziecko nie wygląda jak ty, to takie samolubne zachowanie imo. Wygląda na to, że każdy, kogo znam, kto ma dziecko, po prostu się o to dzi*ko.
issue got solved!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I po co jeszcze raz ten sam wpis?? Pomijając, że nib y inna osoba to pisała, bo inne IP.
Ile razy jeszcze będzie to wrzucone na forum? I po co?? A no linki są przecież, tylko chyba o to chodziło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

do góry