Widok

słyszałyście coś o dotacjach dla młodych małżeństw na budowę domu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
słyszałyście coś o dotacjach dla młodych małżeństw na budowę domu gdzie można się dowiedzieć coś na ten temat a może ktoś otrzymał taką dotację.

pozdrawiam:P)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie jak ktoś słyszała to pisać nie krępować się ;) ... a może ktoś też wie w jaki sposób można nabyć mieszkanie od państwa?? tzn. spółdzielcze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak słyszałam bo też budujemy, ale tzreba spełaniać jakieś warunki zdaje się że chodzi też o metraż domu no i my niestety nie mieliśmy szans bo mamy wielką willę :) poszukaj w necie na pewno znajdziesz takie info
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten metraz to 140............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też się nie łapaliśmy, bo to było jakoś tak nie za dużo a my mamy 145 powierzchni:( i jeszcze jakieś inne warunki były już nie pamiętam, specjalnie żeby mało kto się łapał wiadomo...
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jakieś konkrety? Gdzie szukać o tym informacji? Nam zupełnie by wystarczyło 100 - 120 metrów, nie wiem, po co budować więcej. Dajcie znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam o dotacjach na zakup mieszkania- ale nie sprawdza się to w ogole w duzych miastach bo cena za m2 nie może przekroczyć pewnej kwoty, za którą niestety nie kupi się mieszkania w Gdansku, Krakowie, Szczecinie itd. itp. ;-) Także zapewne z budową domu są podobne ,,numery" ażeby tylko za dużo ludzi nie mogło skorzystać z dotacji, ale żeby też nie było tak, że dotacji nie ma ;-) ale, że prawie nikt ne może z nich skorzystać to już inna sprawa ;-) zawsze musi wyjść tak żeby Państwo wyszło na plus ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, ale gdyby chcieć zbudować pod miastem dom, to już być może sprawa wyglądałaby inaczej. Skoro ktoś napisał, że się nie łapie, bo buduje za duży dom, to znaczy, że miał jakieś dane - dlatego pytam o konkrety, gdzie można o tym przeczytać? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ciekawy temat, podajcie więcej konkretów, bo my mamy zamiar budować mały domek,a więc to coś dla nas
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasno i zwięźle opisane tutaj:
http://kredyt.ogar.pl/doplaty.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla młodych małżeństw - czy mogą być starsi ludzie, ale młode małżeństwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie są dotacje na mieszkanie od państwa tylko kredyt z dopłatą od banku, co jednak wiąże się poniekąd z państwem. Polega to na tym że przez pierwsze 8 lat Państwo spłaca połowę odsetek kredytu młodym małżeństwom i samotnym matkom, które się na ów kredyt zdecydowały. Są jednak warunki jak wyżej napisano - nierealne. Dotyczą ceny metra kwadratowego nierealnie zaniżonej, no i nie wiadomo też ile odsetek trzeba płacić po tych 8 latach.

Ja bym na to nie szła, bo wiadomo, że nie ma nic za darmo - na tym też ktoś chce zarobić.
[url=http://www.waszslub.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam ,że dla każdego miasta jest inna norma ceny za metr za mieszkania. Gdzie można uzyskać te informacje.Mnie interesuje Poznań. Czekam na odpowiedz. Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co to za języka" ja bym na to nie szła". To prymitywizm. Nalezy pisac rzeczowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pisz njiejasno np. "Także zapewne z budową domu są podobne ,,numery" ażeby tylko za dużo ludzi nie mogło skorzystać z dotacji, ale żeby też nie było tak, że dotacji nie ma ;-) ale, że prawie nikt ne może z nich skorzystać to już inna sprawa ;-) zawsze musi wyjść tak żeby Państwo wyszło na plus ;-)" To żenujacy tekst. Jakbys była analfabetką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj sporo informacji na ten temat:
http://kredyt.ogar.pl/doplaty.html

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wypada pisac slangiem małolatów spod trzepaka " nie łapaliśmy", "bo to było", " jakoś tak". itd. Jak nie potrafisz to nie pchaj sie na afisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
molestujesz ludzi swoim zdjęciem. Pisz merytorycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie jak ktoś słyszała to pisać nie krępować się ;) - nie krępowac sie? Ot tak bezpruderyjnie? Czy kobieta ma byc bezpruderyjna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam coś takiego http://www.muratordom.pl/prawo-i-pieniadze/kredyty-i-pozyczki/kredyt-na-maly-dom-z-doplata-od-panstwa,6477_15974.htm

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten artykuł jest świetny, wszystko dokładnie wytłumaczone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też tego ślub brałam ;p pozdrawiam i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jaka część odsetek jest dopłacana zależy tylko i wyłącznie od metrażu mieszkania. Do tych kredytów dotowanych są specjalne klakulatory gdzie wpisuje sie dokładne dane mieszkania. Warunki kredytu są takie same jak w przypadku zwykłych kredytów, prowizje, marże itd. są te same bo to taki sam produkt. Jedyna różnica jest taka że w spłacie odsetek pomaga nam Państwo. Nie ma tu żadnych kruczków, poza zaniżonymi wartościami nieruchomości jakie można kredytować. Nie mam przy sobie dokładnych wytycznych dotyczących cen mieszkań i domów ale do wieczora koleżanka prześle mi te info więc wam przekaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo my tez byśmy sie łąpali - do 140m :) musze tego poszukać
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o przesłanie na email monika.nowacka1@gmail.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesła prezentacje na temat tego kredytu. Są w niej przykłądowe dane i pokazane co i jak wygląda. Ile płaci klient a ile jest dofinansowane

Zainteresowani piszcie na maila renata.balcerzak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poprosze ta prezentacje:) pati_lm@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rówznież poprosze :) Jestem bardzo ciekawa jak o wyglada :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo.

Szanowni Państwo.

Dzięki za e-mail, które potrzebują kredytu, zanim
dalszego postępowania w sprawie transakcji trzeba będzie wypełnić pożyczki
formularz zgłoszeniowy i odesłać z powrotem na więcej informacji Uwaga: jesteś do
wyślij do nas swoje inne e-mail, abyśmy mogli nadal kontakt
myślał, że

Formularz wniosku kredytowego FILL i powrót

pełne imię i nazwisko
Imię i nazwisko
kraj
wiek
seks
Komórka
kwota potrzebna
kredyt Czas
Cel kredytu
miesięczny dochód
Tak więc czekają z formularza wypełnianego w porządku

dzięki
Mrs.sorjigrices

E.MAIL.mrs.sorjigricess@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również poproszę :D agusiagda@o2.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę munia24@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też proszę o info na maila.dzięki shana22@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również poproszę
olimpia20111@wp.pl
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę :) e-mail: kppk84@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hallo czy ktoś mi wysle ? prosze :) e-mail: kppk84@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyna napisala ze to wy macie pisac do niej jezeli jestescie zainteresowane:)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe:)

nie wiem czy mam świeże informacje, ale kredytów preferencyjnych udziela na chwilę obecną tylko PKO....mogę się mylić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę o prezentację na maila;)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałem do pani maila ja również poprosze o tą prezentacje.
marcin_aga@amorki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam dostałyście e-maila? bo ja pisałam na poczte i nie dostałam zadnej odpowiedzi jeśli któraś dostała to prosze o przesłanie do mnie na e-maila kppk84@o2.pl
Dzieki i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jedno pytanie: Jaka jest definicja "młodego małżeństwa" ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez poprosze o meila z prezentacją :)

monia84_@amorki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez poprosze na maila papciunio@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta tez poprosze, polarock@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się składa , że piszą dzisiaj na ten temat na "Trójmieście" .Dobra wiadomość , że zmieniły się przepisy i teraz co dla niektórych będzie ta forma dofinansowania bardziej przystępna.Pozdrawiam!!

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=30949
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej czy ja mogę prosić o przesłanie mi prezentacji??? przeczytałam na stronie fajne informacje i jestem zainteresowana tematem, też chcę wybudować domek, jestem pól roku po ślubie ;)

wiolakarpinska@o2.pl

Bardzo proszę o pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam wszystkich którzy nie otrzymali prezentacji ale nie zaglądam często na forum a tym bardziej na stare posty dlatego prosiłam aby zainteresowani pisali bezpośrednio do mnie na maila renata.balcerzak@wp.pl wysyłam ta prezentacje po kilka razy dziennie i jeśli komuś nie odpisałam to również przepraszam mogłam pominąć któregoś maila Ale naprawde wierzcie mi że dużo tego wysyłam
W tej chwili tylko PKO udziela tego kredytu
przez 8lat państwo dopłaca do części odsetek
przy kwocie 234tys rata wychodzi ok 1700zł z czego państwo płaci jakieś 700zł Kredyt jest tylko w PLN ale przy tym co sie dzieje z walutami to obcej waluty nie polecam a i tak nie ma bardziej konkurencyjnej oferty do tego kredytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko PKO, ale jeszcze 7 innych banków, a niedługo będzie ich 19!Wiarygodne informacje znajdziecie na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego: http://www.bgk.com.pl/index.php?module=site&catId=137&pl
Albo wrzućcie w google "rodzina na swoim".
Dobra wiadomość jest taka, że od 2.01. można skorzystać z dopłat, gdy cena mieszkania za metr - w Gdańsku - nie przekracza 5,234 zł. Wcześniej ta kwota była prawie tysiąc zł niższa.
Limity dla pozostałych miast znajdziecie tutaj: http://www.bgk.com.pl/index.php?module=site&artId=731&pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Jestem doradcą kredytowym, który udziela kredytów z dopłatą. Wbrew temu co wiele osób tu pisało jest to naprawdę korzystna propozycja dla młodych ludzi i nie tak bardzo trudno się "załapać". Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją pomocą, przy załatwieniu kredytu (nie tylko na preferencyjnych warunkach, ale w każdym banku), proszę o kontakt na maila: agnieszka.gda@o2.pl, bądż telefoniczny: 790 386 190. Pomoc oczywiście BEZPŁATNA! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bank pko sa. ja mam taki kredyt, ale bralismy na zakup mieszkania. jesli masz jakies pytania, zapraszam na maila, bo na forum jestem rzadko:( pandoraa@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainteresowanych kredytem z dopłatami oraz innymi kredytami hipotecznymi jak i gotówkowymi proszę o kontakt :)
Agnieszka Elert tel: 790 386 190
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mozesz mi napisać jaki metrasz na budowe ?cała powierzchnia musi wynosic 140m?czy jesli mamy dziecko a teraz bierzemy slub mozemy sie o taki kredyt starać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://prawo.pox.pl/ustawa-o-finansowym-wsparciu-rodzin-w-nabywaniu-wlasnego-mieszkania.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten kredyt z dopłatą wcale nie jest taki super... mam znajomą która sie na niego załapała.. budujemy w tej samej okolicy domy, bardzo podobne (co do m2 itd..), mamy kredyty w tych samych bankach, mniej więcej te same kwoty, wkład (działka o podobnych pow)
Płaciliśmy tylko 1. ubezpieczenie dodatkowe (ze względu na jednego kredytobiorcę) i podstawowe ubezp. na zycie i ubezp. budowy domu, marża niska i stała 0,9%
Znajoma brała kredyt z dopłata, kilka ubezpieczeń, m.in że za mały wkład (u mnie było ok), marża ponad 2% z zapisem że mogą jeszcze podnieśc o 2 pkt, różnica w opłatach dodatkowych prawie 3000zł (których ja nie ponosiłam).. przez 8 lat spłaca połowe odsetek jej rząd a potem ona wszystko.. no cóż niby korzystnie.. ale biorąc pod uwagę choćby różnicę w marży ją kredyt duzoooo więcej kosztuje niż mnie (poza tylko chyba przez te 8 lat nie może go szybciej spłacic.. - ale tego nie jestem pewna)

dodam tylko że wszystkie formalności miałam załatwione w ciągy 1,5 tygodnia a kasę w ciągu 2 dni, ona juz czeka 4 tydzień na pieniądze..
warto dobrze przyjrzeć się tym umową z dopłatą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam, że minusami tego kredytu jest fakt, że nie można ani przyspieszyć spłaty kredytu ani sprzedać tego mieszkania podczas trwania całego kredytu ? Czy ktoś coś wie może na ten temat ? Jeżeli tak jest to dla osób, które teraz chcą kupić mniejsze mieszkanie a potem je sprzedać i kupić większe nie jest to za bardzo opłacalne.
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio gdzieś w TV porównywali te kredyty i okazało się że te z dopłatą są takie same, albo i droże niż zwykłae, a po 8 latach to jest jeszcze dodatkowe parę stówek. wszystko dlatego, że banki przy tych kredytach podniosły marżę ( podobno od kiwtnia). szkoda, bo specjalnie czekaliśmy na ten kredyt z kupnem mieszkania, aże będziemy małżeństwem, teraz widac , że nipotrzebnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a myśmy załapali się jeszcze na tańsza marże :) teraz jest tak że znajomi mający kredyt we frankach przy kredycie 230tyś płacą 1700 a my przy 286 tyś płacimy 1100/ 8 lat. potem 1500. Wiięc czasem się opłaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź porównanie ofert banków - kredytów z dopłatą państwa dla młodych małżeństwo www.informatorkredytowy.pl/kredytyzdoplata/ - przydatne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry