Widok

spacerówka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jakie macie spacerówki? Pochwalcie się. Szukam czegoś dla naszej córeczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam Valco Snap 4 Sport. Ma pompowane koła, bardzo dużą budkę, wygodne siedzisko, i praktycznie prowadzi się sam :-) Nie zauważyłam jak dotąd ani jednej wady, a kilka spacerówek już przetestowaliśmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam valco snap 4. Jest rewelacyjny, super skrętny, lekki. Bardzo polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam Valco Snap 4. Rewelacyjny wózek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam maclarena i nie narzekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

britax b agile. Bardzo duzo miejsca dla dziecka, lekki i latwo sie sklada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valco Snap4 - piankowe koła, duzy, porzadny i lekki 6, 5 kg,fajna duza, buda, siedzisko (rozkłada się na płasko) i podnozek, kosz na zakupy, moj 3 latek 15 kg wagi spokojnie w nim jeździl podczas wypadu w góry (także spał na płasko i nie był skulony, metr wzrostu), daje rade po wertepach nawet bez pompowanych kół (można zamówić na pompowanyc, ale trzeba sie liczyc, ze waga wózka przy pompowanych idzie w góre), składa się szybko i poręcznie, można zarzucić jak torbę na ramię:) materiały ok, my mieliśmy czarny, nie łapał brudu/plam, po deszczu szybko wysycha, wlasciwie wystarcza przetarcie recznikiem papierowym i sucha buda, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam dla córci taką śliczna różową https://lionelo.com/shop/irma/. Kolor boski. materiał bardzo dobry i wytrzymały. Składa się do pozycji leżącej, rączki możesz obracać, pojemnik objętościowo duży. Tylko chwalić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O prosze, też szukam spacerówki. Muszę sie nią zainteresować, bo wydaje sie po waszych opiniach super. Wygląda bosko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry