Widok

sprawdzone biuro podróży w Gdańsku?

Jakie biuro podróży w Gdańsku polecacie? Chciałabym wybrać się na rodzinne wakacje w drugiej połowie lipca. Cena nie jest najważniejsza. Chodzi mi o to, żeby biuro było pewne i dobre pod względem organizacyjnym. Co polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w miarę możliwości organizowanie wszystkiego samemu.. Można kontrolować wtedy swój czas, nie bedac poganiany, bo autokar czeka. Ostatnio Emirates ogłosiło promocje do 10 i można polecieć za 2100 do Japonii (z Wawy).
A jeżeli już chcesz by ktoś Ci organizował to polecam jakiegokolwiek giganta typu Rainbow Tours.. Poza tym zastanów się gdzie chcesz jechać.. Destynacje typu Egipt itd najlepsze są moim zdaniem zimą, mniej turystów, więcej można zobaczyć bo po pięciu minutach poza autokarem nie marzysz wyłącznie o klimatyzacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na własną rękę niby sobie można zorganizować fajne wczasy, ale prawda jest taka, że jak lecisz z biurem to się niczym nie musisz przejmować. Ja w zeszłym roku byłam z alfa starem, w tym też z nimi lecę, już mam na Korfu wykupione wakacje. Też można znaleźć nie drogą wycieczkę i masz zagwarantowane wyżywienie, przeloty, transport, opiekę rezydenta. I niczym się nie martwisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zadowolona z Coral Travel – biuro jest sprawdzone, ma sporą ofertę także można zdecydowanie znaleźć wyjazd na każdą niemal kieszeń. No i przede wszystkim jest to sprawdzone i pewne biuro także wyjazd z nimi to czyste relaks i odpoczynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

do góry