Widok

sprawdzony fachowiec do odbioru mieszkania

Poproszę o namiary do sprawdzonego inspektora budowlanego z Gdańska, który pomoże w odbiorze mieszkania od dewelopera.
Pozdrawiam.
Adam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do odbioru mieszkań polecam inspektora https://kedaruslugibudowlane.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kierownika od https://kedaruslugibudowlane.pl/ Rzetelne i bardzo dokładne odbiory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi odbierał Kierownik Budowy: Pan Szymon, kontakt: 662-990-005.
Mogę z czystym sumieniem go polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inspektor Budowlany oferuje odbiory mieszkań w zakresie:

- zgodności z umową i standardem: wszystkie elementy mieszkania powinny być zgodne ze standardem opisywanym przez dewelopera i zawartym w umowie oraz warunkami technicznymi
- pionowości ścian, kątów prostych, wymiarów otworów drzwiowych, jakości tynków, ścian G-K oraz powłok malarskich: przy pomocy łaty 2m, kątownika, dalmierza, wizualnej weryfikacji
- równości i jakość posadzek - poziom, stan powierzchni, geometrię oraz odpowiednie dylatacje
- drzwi zewnętrznych - posiadanie odpowiednich deklaracji, regulację, stan skrzydła i oscieżnicy
- okien i parapetów - spadki, stan, poprawność montażu oraz obróbkę
- tarasów i balkonów - spadki, opierzenia, balustrady, jakość ułożenia płytek, fug, izolacji
- wymiarów pomieszczeń - mieszkanie powinno mieć powierzchnie zgodną z deklarcjami dewelopera liczoną zgodnie normą, na którą sie powołuje
- instalacji elektrycznej - rozmieszczenie oraz ilość punktów
- instalacji wentylacji - przepływ powietrza
- instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO - sprawność i rozmieszczenie

Pomogę również przejść przez całą procedurę odbiorową, zwrócę uwagę na istotne usterki, powiem które z nich należy wpisać do protokołu oraz zasugeruję sposób ich usunięcia.

tel. 501-239-453
wodbiorymieszkan.prv.pl

Zapraszam do kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mieszkam na osiedlu na Morenie Królewskie Wzgórze i mieszkanie odbierał inżynier ze strony http://nadzor-inzynierski.pl/
Fachowa robota, dużo rzeczy zostało wyjaśnionych. Omówiliśmy sprawy techniczne z przerobieniem mieszkania i przerobieniem instalacji.
Mogę polecić.
http://nadzor-inzynierski.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykonuję profesjonalne odbiory techniczne domów, mieszkań oraz lokali usługowych, zgodnie z wymaganiami Polskich Norm oraz rozporządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce w branży deweloperskiej wiem, gdzie popełniane są błędy, na które należy zwrócić uwagę. Posiadam uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Odbiór techniczny mieszkania obejmuje sprawdzenie:
zgodności z umową i standardem
podstawowych wymiarów pomieszczeń
otworów drzwiowych
zgodność rozmieszczenia ścian z projektem
zgodność rozmieszczenia punktów świetlnych z projektem
zgodność rozmieszczenia punktów hydraulicznych z projektem
standardu wykonania tynków (odchylenie od pionu, poziomu), malowania
kątów prostych w mieszkaniu
stolarki okiennej i parapetów
równości i jakości posadzk
wykonania tarasu, balkonu
wykonania posadzki z gresu/płytek podłogowych
ciągu kominowego
drzwi zewnętrznych
komórki lokatorskiej
miejsca parkingowego.

Zapraszam do kontaktu:
535 002 332.
http://www.profesjonalneodbiory.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SAMKOMFORT tel. 517598464
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie odbierał kierownik budowy, tel: 662-990-005
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam też ostatnio odbierałem mieszkanie i jestem w szoku jaką wiedzę posiadał Pan z którym odbierałem mieszkanie, polecam Pan Maciej 603 766 383
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Mateusz to godny polecenia fachowiec: 792 497 999.

http://www.odbiorgdansk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Inżynier budownictwa z uprawnieniami profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach przeprowadzi odbiór mieszkania. Mam duże doświadczenie w tej kwestii, odbierałem mieszkania od Robyg, Allcon, Inpro, Polnord, Activia, Hossa, Invest Komfort

792 497 999
http://www.OdbiorGdansk.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ODBIORY MIESZKAŃ

Przygotowujesz się do odbioru mieszkania? A nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz prawo wziąć ze sobą Inspektora, który pomoże Ci w odbiorze. Zaufaj mi posiadam uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalnosci kontrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Dzięki wieloletniej praktyce, doświadczeniu w branży budowlanej i działalności deweloperskiej wiem gdzie popełniane są błedy, na które należy zwrócić uwagę by uniknąć niespodzianek i rozczarowań.
- Nie daj się oszukać!
- Uniknij dodatkowych kosztów!
- Śpij spokojnie!

Odbiór mieszkania obejmuje sprawdzenie:
- zgodności z umową i standardem
- pionowości ścian, kątów prostych oraz jakości tynków
- wymiarów otworów drzwiowych
- równości i jakość posadzek
- drzwi zewnętrznych
- okien i parapetów
- tarasów i balkonów
- wymiarów pomieszczeń
- instalacji elektrycznej
- instalacji wentylacji
- instalacji wodno-kanalizacyjnej

tel. 501-239-453
wnbodbiory@gmail.com
http://odbiorywnb.prv.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam,
ja miałem taka firmę z Bydgoszczy - tam mój brat ją wynajął i polecił mi JKJ Projekt. Skrzyknęliśmy się z dwoma sąsiadami - firma dała lekki upust a kosztami dojazdu się podzieliliśmy i nie wyszło drogo ( po 300zł od mieszkania ). Inżynier, który przyjechał każde mieszkanie sprawdzał ponad 2 godziny, dał protokoły z usterkami. U mnie wyszły nierówne kąty, okna miały rysy, gdzieś na górze uszczelki nie było i brak dylatacji w podłodze. Sprawdził powierzchnię, elektrykę, przejrzał jeszcze umowę deweloperską bo mówił że pracował parę lat u dewelopera i wiedział na co patrzeć. Ja jestem mega zadowolony bo może i trochę to kosztuje, ale i tak musiałbym zapłacić pewnie więcej firmie od wykończeń za te usterki, a tak niczym się nie przejmowałem. Jak macie znajomych to polecam się skrzyknięcie i poproszenie tej firmy. Ich strona to jkj-projekt.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PROFESJONALNE ODBIORY MIESZKAŃ

- Nie daj się oszukać!
- Uniknij dodatkowych kosztów!
- Spij spokojnie!

Odbiór mieszkania obejmuje sprawdzenie:
- zgodności z umową i standardem
- pionowości ścian, kątów prostych oraz jakości tynków
- wymiarów otworów drzwiowych
- równości i jakość posadzek
- drzwi zewnętrznych
- okien i parapetów
- tarasów i balkonów
- wymiarów pomieszczeń
- instalacji elektrycznej
- instalacji wentylacji
- instalacji wodno-kanalizacyjnej

POLECAM!!!

http://odbiorywnb.prv.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odbiór lokali

Firma inżynieryjno-budowlana Scorta oferuje odbiór mieszkań, opinie i ekspertyzy inżynierskie. Mamy dużą praktykę, a zainteresowanym wyjaśnimy techniczne szczegóły. Kontakt: scorta.kowalski@gmail.com lub 663327335.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem świeżo po odbiorze mieszkania od Robyga Albatross Towers. Wynajęłam młodego majstra.
Przy zwykłym świetle nic nie było widać ale miał swój halogen. Kazał im nawet posprzątać resztki tynku na skrzydle okiennym, a i sufit tą łatą sprawdził (i wyszły niedokładności). Widać że wiedział o co chodzi ale i tak miał wypisane wszystkie rzeczy do sprawdzenia i po kolei wykreślał je z listy- pełen profesjonalizm.
Polecam Pan Emil tel. 514 788 331
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kontrola w trakcie budowy (to ważne)!!! i terminowy odbiór ostateczny...

inżynier z Gdańska_ praktyka na budowach trójmiejskich "gigantów";)
Maciej
mcstudio2004@wp.pl
506 31 81 34
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli potrzeba fachowca do odbioru mieszkań z Warszawy i okolic polecam p. Szybiaka 606616910. Odbierał moje mieszkanie i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Wykazał usterki i niedoróbki w lokalu i pomógł wynegocjować mi mniejszą kwotę u dewelopera, do tego doradził mi ciekawe i tanie rozwiązania remontu i wykończenia. Świetny fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym miesiącu również skorzystaliśmy z usług Pana Tomasza Romanowskiego przy odbieraniu mieszkania w Baninie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, Pan Tomasz znalazł pewne niedoróbki, które wymagały poprawek. Także myślę że warto poświęcić te 200 zł na odbiór mieszkania z sensownym rzeczoznawcą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam pytanie do wszystkich. 4 kwietnia mam ostatnia wizyte w mieszkaniu przed odbiorem ktory jest planowany na okolo polowe maja. Moje pytanie to czy brac juz fachowca na ostatnia wizyte czy tylko i wylacznie na sam odbior jak myslicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble ogrodowe (48 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry