Widok

sprzęt agd

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jakie marki pralek i lodówek polecacie

pralka najlepiej 1200 obrotow ,lodowka srebrna - 1,85 wysokość plus minus

energooszczedne najlepiej A+ i chyba nie włoskie (ardo i indesit odpada)

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam że najlepszymi firmami produkującymi sprzęt AGD jest Whirlpool i Electrolux,ja mam pralkę i odkurzacz tych właśnie firm i od 4 lat działają bez zarzutu,z kolei lodówkę mam Amica i też działa,nie buczy głośno i tak dalej. Nasza pralka ma 900 obrotów,bo wówczas te weszły w życie,rzeczy po wirowaniu są prawie suche,system wagowy i jest tak łatwa w obsłudze,że mój 3 letni kuba wie jak ją włączyć,dosłownie wystarczy jeden przycisk wcisnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pralke mam firmy Whirlpool, lodowke, kuchenke, okap - Amica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pralka Amica, lodówka Whirpool. Obie działają bez zarzutu :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kuchenka i lodówka electrolux. okap Aica a pralka Ariston 100 obrotów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po coż Ci pralka 1200 obrotów?? Spokojnie wystarczy 800 a i tak tyle sie nie używa, najwyżej 500. Im większa predkość wirowania tym szybciej sie niszczą ubrania. Nie ma to sensu calkowicie. Zastanów się nad tym. A że bedzie schło kilka godzin dluzej, to chyba zaden problem.
A jesli chodzi o firmę to zdecydowanie polecam Bosch lub Siemens.
Nie polecam Ardo (mam zle doswiadczenia z kuchenką i okapem), Whipoola i Polara.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma ktos pralke samsung? bo chce kupic na mieszkanie a nie wiem jaką??? a samsunga mi sie podoba z tą nową SILVER NANO technologią

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam praleczkę Boscha 1000 obrotów
jest świetna i bardzo cichutka

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tak jak aneczkal: pralka-ariston 1000 obrotów (tu się nie zgodzę z poprzedniczką, że 800 czy 500 wystarczy, ja zwsze na 1000 piorę), lodówka + kuchenka electrolux i zmywarka też:)

ale wiem, że pralik boscha są też dobre, takie nam polecano podczas zakupów agd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) skoro jest dyskusja na temat obrotów - ja mam włączoną opcję na 600! naprawdę nie trzeba więcej, trochę oszczędniej, równiez dla ubrań!! :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chodzi o lodówkę to mamy okazyjnie kupioną srebrną Candy, wysokość chyba 170 cm
jak dotąd chodzi bez żadnych niespodzianek ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podepnę się pod ten temat, bo mam pytanie dotyczące kuchenki, a dokładnie, jaką kuchenkę w stylu retro polecacie? Szukam informacji na ten temat, artykułów tego typu https://beton-wiercenie.pl/kuchenka-w-stylu-retro-przeglad-modnych-kuchenek-i-piekarnikow/ i wszelkich opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry