Widok

start własnego biznesu

Zawsze mi się marzyło założenie własnej restauracji, ile mniej więcej wystarczy kapitału żeby założyć taki biznes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W skrócie dużo.
A tak na serio to:
Sprzęt do gastronomii jest drogi, chyba że kupisz używany. Do tego pozwolenia, musi też spełniać wymogi, obecnie jeszcze większe. Musisz poświęcić temu też każda wolną chwilę.
I najważniejsze: dobrze płacić I traktować po ludzku Swoich pracowników, bo bez nich "daleko nie zajedziesz" nawet na bardzo dobrym sprzęcie.
A jak coś to nie jestem przedsiębiorcą, a zwykłym pracownikiem gastro.
Miłego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żeby zarobić to musisz liczyć tak 100 porcji dziennie do wydania bo inaczej będziesz zarabiał na koszta,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoje pytanie brzmi podobnie jak pytanie: "Pojechałbym na jakąś wycieczkę, ile potrzebuję pieniędzy?"

Myślę, że w najbliższym czasie nie powinieneś zabierać się za jakikolwiek biznes, przynajmniej taki nieco większy, raczej długa droga do tego, byś był na to gotowy.
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może weź pod uwagę franczyzę ? Wtedy koszt jest mniejszy, bo wiele pomaga sieć. Myślałeś o tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

franczyza też jest droga i masz związane ręce

jak ci się nawet uda to taki mały minusik musisz przyjąć do wiadomości: masz na plecach francyzodawcę do końca życia... A to znaczy, że mu płacisz, płaczesz i płacisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz wymienić coś pożytecznego lub koniecznego. Na przykład portable charger https://www.okirobo.com/ cemy otworzyć u nas podobny sklep, aby sprzedawać produkty Okirobo. Zbadaj rynek, a następnie zacznij sprzedawać to, czego potrzebujesz, a odniesiesz sukces.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli startujesz z własnym biznesem, to nie zapomnij o swoich finansach i księgowości. Dzięki sprawdzonemu programowi księgowemu https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/ jesteś w stanie kontrolować swoją firmę oraz rachunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprobuj foodtrucka -jak ci sie uda ,to idziesz w lokal ,a jak nie to straty mniejsze ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Własna firma? (43 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

do góry