Widok

stół z Ikea

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma taki stół z Ikea? Jak się sprawuje. Mamy z tej samej serii ale okrągły, jest okej ale dwa razy droższy. Nie wiem czemu ten taki tani (materiał z którego są wykonane jest taki sam chyba). W ogóle jest napisane że ten stół jest dla 2-4 osób ale jak się rozłoży to nie dla więcej?

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50116809/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w stół bjursta, ale taki większy, w kolorze chyba złoty dąb (chyba już go nie robią). Mam go już ponad 3 lata, nie jest nakryty obrusem, tylko bieżnik na środku. Jemy przy nim, dzieciaki brudzą, rozlewają. Uważam tylko żeby zawsze dobrze zetrzeć po obiedzie i nic absolutnie się z nim nie dzieje. Wygląda jak nowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam ten największy brązowo czarny ale sprzedalam i kupiłam z tej samej serii sredni, brązowy . Moje spostrzezenia, są takie ze ten brązowy sie mniej brudzi bo na tym czarnym wiecznie syf widac . a tak poza tym to stoły warte tej ceny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam duzy brazowo czarny, uzytkujemy ponad 2 lata i nic sie z nim nie dzieje.
a ten ze zdjecia to pewnie jak sie osoby scisna to wiecej sie zmiesci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po rozloeniu spokojnie powinien wystarczyc na 8 os
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Wam dziękuję za opinie :) Mam jeszcze jedno pytanie - czy przy rozsuwaniu tego stołu (czyli jak widziałam dodatkowe blaty wysuwa się na boki spod tego głównego - nie jak pamiętam z domu dodatkowy blat wkładało się na środek)te blaty się nie rysują? Czy nie widać tego na tym ciemnym stole?
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry