Widok

stomatolog w Gdyni!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny !!Mam ogromną prośbę!-czy któraś z Was mogłaby polecić mi dobrego stomatologa w Gdyni? Najlepiej gdzieś na Obłużu,Pogórzu lub Oksywiu.Z góry dziękuję:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze nie z obluza ale polecam w ciemno. Medico dent na starowiejskiej, p.Agnieszka Kowalczyk. Jestem meeega cykorem i mam problemowe zeby, a ona jest naprawde niesamowita, profesjonalna i ma niesamowite podejscie.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ŻÓŁTKU na Podgórskiej, po schodkach nad sklepem spożywczym.
Super kobieta! Tanio i bezboleśnie, ja panicznie boje się igieł, brrrr.
Nie pamiętam nazwiska(moja słabość)-ukradli mi tel. gdzie miałam zapisany nr :( więc niestety Tobie nie podam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja w centreum w ALFA- MED u Pani grażyny Muszyńskiej. Rewelacja, nowoczesnie, bardzo dobrze, trwale, szybko, sprawnie a w dodatku tanio
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

serio? chodzi Ci o podgórską w Gdyni? Lekarz p. Beata?
Odradzam. Robiła mi kanałowe 6 - nie przeleczyła jednego kanału, ponadto plomby założone przez ta pania wypadły mi po roku. Kolejne, które robiła w ramach reklamacji też wypadły. W końcu trafiłam do wspomianej wyżej Agnieszki Kowalczyk - fajna, profesjonalna babka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aj znam, nie pamiętam ulicy ale to jest za teatrem miejskim, Bema bodajże, przenilśli sie z Władysława 4. Stomatolog zwie się Marek Komorowski, tel. 6202182. Pracują tam świetni ludzie, robią bezbolesnie. Jestem bardzo zadowolona, chodze do Komorowskiego od 2 lat gdy coś się dzieje i jeste super zadowola. Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do Gdyni na legionów-telefon 058 - 622-06-26.
Nie jest tanio, ale zrobisz tam wszystko od leczenia chorób dziąseł i przyzębia, przez plomby po licówki i koronki.
Mi uratowali tam jedynki, które inny dent schrzanił.Poza tym leczę tam poważne zapalenie dziąseł i zamierzam zrobić licówki.
Od plomb polecam panią dr.Buzak.
Jak już nadmieniłam są tam też specjaliści z innych dziedzin stomatologi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry