Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - ocena Doktor Szczodrak jest bardzo dobra. Polecam. Pełen profesjonalizm.
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Odradzam. Wykonano dziecku dodatkowy zabieg bez konsultacji z rodzicami! wątek zamknięty Odradzam korzystanie z tego miejsca. Udaliśmy się do niego w celu usunięcia...
~Rafał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2018

Robert Jaromowski - bardzo polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu uswania 'osemki'. Pan Robert Jaromowski...
~Nat
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

Chirurg Stomatolog Robert Jaromowski Gdańska Spółdzielnia Lekarska wątek zamknięty Super Lekarz to za mało powiedziane. Wczoraj tj. 20 maja 2015 r. Pan dr...
~Alicja Rynkowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

dr Tomek- polecam! wątek zamknięty muszę wyrazić swoją opinię bo dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u...
~ona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty To już była 5 wizyta u Pana dr Jaromowskiego. Zdecydowanie polecam. Leczenie...
~M.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Polecam w 100% A w szczególności tchórzom :-) wątek zamknięty Pan dr za jednym znieczuleniem wyleczył mi siódemkę i wyrwał ósemkę. Jestem...
~M.S.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 marca 2010

Dr.Robert Jaromowski-bardzo dobry fachowiec wątek zamknięty Ciepło POLECAM dr.Roberta Jaromowskiego-to wspaniały fachowiec i kulturalny...
~anusia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Nic nie bolało wątek zamknięty Polecam implanty - mimo inwazyjności zabiegu rzeczywiście nic nie bolało i...
~M.G.N
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

Robert Jaromowski wątek zamknięty Dzięki Panu Robertowi Jaromowskiego odzyskałam zaufanie do stomatologa. Jest...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

Malgorzata Marczak-Gutowska wątek zamknięty Rewelacyjna!!!Pani Malgorzata Marczak-Gutowska jest bardzo mila i...
~Darek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

ok:) wątek zamknięty Ja polecam Panią Cwalinę!!!
~Czarna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry