Widok

światełko do nieba dzisiaj....

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Gdzieś usłyszałam, że dziś jest światełko do nieba.... Ale nie umiem znaleźć żadnego info ... czy ktoś coś wie w tym temacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś mi się obiło o uszy, że Filip Chajzer wyszedł z tym pomysłem, ale nie znam szerszych informacji.
Wejdź do niego na Instagram, może się czegoś dowiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, dzis o 19.50.
Wpisz w wyszukiwarkę: światełko dla Pawła Adamowicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Targ weglowy 19.50 gdansk historyczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj o 20 na boisku al. Rzeczypospolitej, koło hali atleta też spotykają się mieszkańcy aby zapalić znicze, pobyć razem... Info z FB.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie o "wirtualnej puszce dla WOŚP" Pawła Adamowicza? Kobieta, która wpadła na ten pomysł - chciała zebrać tysiąc złotych ;) A jest już ponad 1 432 000zł :D Zbiórka na FB. https://www.gdansk.pl/wiadomosci/puszka-wosp-prezydenta-gdanska-pawla-adamowicza-ciagle-sie-zapelnia-jest-juz-ponad-milion,a,136294?fbclid=IwAR1Ds6hCYTlG9Ru5B2B5TMFIHvwoZmqRwv1t9z0mDgSx8Aep0B6H--z4CNQ

Wczoraj wieczorem dołączyłam i zasiliłam datkiem zbiórkę. Od tamtej pory obserwuję i to co się dzieje jest niesamowite!!! Z każdą minutą wpadają kolejne tysiące zł!!! Z całego Świat!!! Pięknie zjednoczeni! Ponad wszelkimi podziałami! Ku pamięci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry