Widok

świetochowski znow okrada!

UWAGA BARTOSZ ŚWIĘTOCHOWSKI ZALOZYL FANPAGE I STRONE WWW.PROSTOZUK.EU I SPRZEDAJE SPRZET ELEKTRONICZNY !!! CZY KTOS Z OSZUKANYCH ODZYSKAL PIENIADZE?MNIE OKRADL NA 2 TYSIACE JUTRO SKLADAM WNIOSEK NA POLICJE.MAM O TYLE DOBRZE ,ZE JESTEM ZE SZCZECINA A ON NIBY TEZ... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bym pojechał do gościa pod drzwi . Kiedyś tak zrobiłem w kilkoro sprawach moich i bliskich mi osob. Zaraz miękną :)
Nie wiem czy to on ma konto na PayPal " PROSTOzUK.eu" i czy do niego należy nr konta 38 1140 2004 0000 3702 7471 0029 ale ktoś taki mnie oszukał na eBay na ponad 2 tysiące - sprawę zgłosiłem na policję.
Witam . Zostałem przez niego oszukany , Czy zgłoszenie sprawy na policję podziałało ?
Dało tyle że go szukają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak go szukają, jak wszystkich poszukiwanych - jak sam im przypadkiem w ręce nie wpadnie, to jeszcze długo będzie sobie robił, co chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na niewiele się zda jego szukanie przez Policję. Jest już szukany listem gończym ale siedzi w więzieniu na Dominikanie, bo maltretował swoją byłą kobietę. To damski bokser, pijak i ćpun.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nicol, skad wiadomość o wiezieniu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda że ekstradycji nie może mieć i dostać za wszystko. A najlepiej osobiście

na faceboku jest grupa dominikana od a do z oszukuje , tam jest więcej informacji

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Andrzej Grochowski (16 odpowiedzi)

Andrzej Grochowski . Policjanci z komisariatu w Gdyni Śródmieściu poszukują 36-letniego...

maczeta (11 odpowiedzi)

taka spokojna dzielnica a od cieli kolesiowi 4 palce u ręki i spalili 2 auta

Policja Stogi nic nie robi a lokatorzy przez zakłócanie spokoju nie spia (9 odpowiedzi)

Wielokrotnie wzywana policja na Siennicką 22 EF nic nie robi a byli kryminaliści zakłócaja życie...

do góry