Babskie Studio

Studia tatuaży Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 765

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny piercing wątek zamknięty Już od dłuższego czasu chciałam przebić uszy, zastanawiałam się między igłą a...
~xxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Cover wątek zamknięty Na podstawie moich doswiadczen nie polecam tego salonu. Chcialam zakryc stary...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Helena - opinia wątek zamknięty Polecam tatuaże u Agaty. Szybko, milo i jakościowo bez zarzutu.
~Helena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Industrial zrobiony prawidłowo, w miarę dobrze się goi, chociaż poprzedni...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Microdermal wątek zamknięty Hej! Kilka dni temu zrobiłam sobie 2 microdermale za prawym uchem. Jestem...
~Oleczka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Świost - piercing wątek zamknięty W ciągu ostatnich dwóch lat zrobiłam sobie w studiu już cztery kolczyki, i za...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Przyjemnie, bezboleśnie i profesjonalnie :) wątek zamknięty Przyznam, że miałam wątpliwości co do tragusa, bo a to podobno boli a to...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Najlepsze Studio w Trójmieście i pewnie w całej Polszy :) wątek zamknięty No to od początku, w Studiu czujesz sie jak w domu, bardziej domowej,...
~Majkel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

na + wątek zamknięty Wczoraj robilem - jest profeska
~MP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Wczoraj zrobiłam tam swój pierwszy tatuaż. Świetna atmosfera, Agata jest...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

andzikowa, piercing- porazka wątek zamknięty Przekonały mnie do salonu pozytywne opinie, ja niestety się na nim...
~sk
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

W Babskim Studio wątek zamknięty zrobiłam sobie mój pierwszy tatuaż i jestem zachwycona. Atmosfera super cały...
~Andzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

POLECAM wątek zamknięty Dziarała mnie Biała (cover) i jestem mega zadowolony, kontakt super, terminy...
~Cezar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Tatuaż wątek zamknięty Wczoraj zrobiłam tam swój PIERWSZY tatuaż iii ... Jestem w nim zakochana!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Polecam nawet najbardziej wymagajacym wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Atmosfera w studio jest bardzo pozytywna. Bez...
~paula z gejszą
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Smiley wątek zamknięty Parę dni temu przyszłam do świostu zrobić sobie kolczyka w górnym więzadełku,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Piercing Industrial wątek zamknięty Cudowne studio i przemiłe Panie. Byłam tam na zrobienie industriala. Wszystko...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Szukałam idealnego miejsca na pierwszy tatuaż, szukałam, aż znalazłam Wasz!...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

W 100% zadowolona :) wątek zamknięty Byłam już w kilku studiach, ale Świost jest jedyny w swoim rodzaju:) Od...
~anape
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

POLECAM wątek zamknięty PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU!!! PRZEMIŁA OBSŁUGA Z OGROMNĄ WIEDZĄ I...
~GOSIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

76

wątków

do góry