Widok

sylwester z dzieckiem - gdzie?

czy sa organizowane jakies bale gdzie mozna pojsc razem z dzieckim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w domu z TVP2 polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dworek Novello mają tam salonik bajeczny i opiekunkę :)
Cena 195 zł za osobę :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Astor wJastrzębiej Górze oraz Zajazd Ostrzycki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z dwójką dzieci wybieramy się do hotelu Orle w Gdańsku Sobieszewie. Organizują bal również dla dzieci.Muzyka na żywo,dj.Przystępna cena z noclegiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz napisać ile za osobę w sobieszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za osobę 230 zł. nocleg w pokoju 4 osobowym-dorośli 60 zł, dzieci 20 zł. W cęnę wliczone śniadanie. Bal dla dzieci 50 zł. od dziecka. Cała impreza dla 4 osób łącznie 720 zł. Nic lepszego nie znalazłam, mając na uwadze również bal dla dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zorganizuj w domu bal dla dzieci i rodziców . Zaproś znajomych z dziećmi i każdy niech coś przyniesie . Na pewno taniej wyjdzie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo fajną ofertę na Sylwestra z dziećmi ma Hotel Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich. W pakiecie m.in: opiekunka, projekcja filmów dla dzieci w kinie 6d, kulig, zwiedzanie muzeum zabawek. Podobno jest też możliwość organizacji osobnego balu sylwestrowego dla dzieci. Jedziemy tam z mężem i dziećmi, więc zobaczymy. Może się spotkamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sylwester

Szukam partnerki na sylwestra Gdańsk (6 odpowiedzi)

Szukam partnerki która będzie towarzyszyć mi na sylwestra w Gdańsku. Potrafię świetnie tańczyć....

a może wspólny Sylwester?pani poszukiwana;) (9 odpowiedzi)

Hej Wam piekne kobiety;)Z wielką przyjemnościa wybiorę sie na Noc Sylwestrową wraz z szaloną...

szukam partnerki na Sylwestra (47 odpowiedzi)

Witam! Jezeli nie masz z kim pojsc na Sylwestra to odezwij sie, ja wybieram sie ze znajomymi...

do góry