Widok

system oceniania

SP 80 Temat dostępny też na forum:
Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania , a system oceniania jest zły - z czym cały czas jako rodzice walczymy , ale dyrekcja jest niestety nieugięta i zupełnie odbiega on od systemu jaki obowiązuje przez Ministerstwo Edukacji.
Jeżeli chodzi o kadrę nauczycieli , to niestety ci co przeszli z dawnych gimnazjów absolutnie nie potrafią pracować z młodszymi dziećmi , nie mają zupełnie do nich podejścia .
Pomimo zgłaszanych przez rodziców i dzieci uwag do dyrekcji brak jakiegokolwiek działania w tej kwestii .
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Typowa Grażyna! O ile wiem, system został zmieniony. Może najpierw warto się zapoznać, a potem pisać kretyństwa. Skoro jak Grażyna pisze "szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania" to chyba bardzo dobrze świadczy o szkole i nauczycielach. O jakim systemie obowiązującym przez Ministerstwo Edukacji Grażyna pisze???? Doucz się kobieto, bo ręce opadają na takich niedouczonych rodziców. A już wystawianie szkole ogólnej oceny 1, to są kpiny! Wokół jest tyle "wspaniałych" szkół - proszę wynieść się z naszej szkoły i wtedy Grażyna zobaczy, jaki jest poziom nauczania w innych placówkach. Najlepiej tylko krytykować, obrażać, oceniać. A zrobiła coś Grażyna dla szkoły, dała coś od siebie? Wątpię, typowa roszczeniowa mamusia 500+.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Pracownikowi SP80 dziękuję za komentarz. Myślałem , że moje dziecko się obija, ale jak rozmawiam to wie umie itd. Zacząłem rozmawiać z rodzicami, i poziom nauczania nie jest wysoki. Wysoki poziom nauczania do świetne efekty u uczniów, to dobre wyniki szkoły i wielu uczniów na konkursach. A tu jest rotacja kadr jak w Energylandii ruch wagoników. Do tego mierny poziom nauczania. Moje dziecko ma średnią powyżej klasy prawie 4 z przedmiotów ścisłych, ale średnie klas dla wszystkich uczniów to nieco ponad 3 dla przedmiotów ścisłych. te dzieci nie mają szans na szkoły i uczelnie techniczne. Nauczyciele się obijają tylko zadają prace domowe i za brak tych prac wstawiają 1. i to wbrew prawu , bo za pracę domową nie można stawiać 1. Porażka. jest tam pary fajnych nauczycieli ,nawet wymagających , ale znający fach. Ale 80% to ciężko zrozumieć bo jeden bełkocze pod nosem , inny każe się uczyć w domu , a ja pytam co on , czy ona, robi na lekcji ? czyta sms ? bawi się smartfonem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zgadzam się jak najprędzej wynieść się z tej szkoły im szybciej tym lepiej może dziecko będzie miało mniej zszarganą psychikę tymi latami spędzonymi w tej szkole.
1. pani pedagog Cecylia D. nie nazwał bym tej pani pedagogiem. Jeżeli jakaś zgłaszana do niej sprawa dotyczy jej koleżanki w ogóle nie podejmuje interwencji, tak chyba pedagog nie działa. Doszły mnie też "słuchy" że niektóre sprawy nawet wynosi poza swój gabinet co raczej nie powinno mieć miejsca w tym zawodzie...
2. nauczyciele wf-u pan Krzysztof K. i pan Michał O. niżej już się upaść nie da... nie nazwał bym ich nauczycielami bo to za dużo powiedziane.....
3. nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pani Magdalena K. nie powinna w ogóle mieć styczności z dziećmi nie nadaje się do tej pracy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Nauka

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry